Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Честито на печелившите! :yahoo:
А останалите - не губете кураж, идва следващия тираж. ;)
 
A

Anonymous

Гост
svako написа:
Дойде време и аз да си снимам дъската за гладене!
Крайно време беше ;)
Честито! Поздравления за избора :bravo:

svako написа:
реших да прескоча Хатсаните, Бенджамините и Еваниксите и т.н
Ми добре си направил, така или иначе щеше да си вземеш това, което си взе!
 

venciru

Редовен Потребител
Честито и от мен! Тихичко, тихичко и накрая ..........оп! Сериозна покупка и сериозна оптика.
Колкото до неделя, ще има ли изобщо желаещи или всички са в Търново? След кратко отсъствие мисля да съм на линия ??? Дано да издрапам в калта :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
Ще има,то се знае и тези дето ще ходят в Търново ще се върнат за неделните стрелби. ;)
Измеждудругуту...Венци..ъъъъ...ти за каква кола каза ,че ще черпиш в неделя ? :bravo: :goodbye: :cheers:
 

venciru

Редовен Потребител
За хубава........уж :). Защо - ти да не дойдеш по този повод без колата ;)? Иначе за почерпката си е ясно - и без това трябва да ви подготвя и стимулирам ако се наложи да ме избутвате от калта ;).
 

C/E

Потребител
Честито на Свако за хубавата придобивка! :cheers:
Наздраве и ....попаденията вече - само с центъра... :rambo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Така завиждам на всички заминаващи за Търново! :sorry: Приятно изкарване! :rambo:
 

leopardars

Потребител
Честито на колегите за новите придобивки,да са живи и здрави да ги ползват.Искам и аз да се похваля днес купих Talon-а от bai a4o.
Снимки е излишно да качвам.Надявам се да ми доставя много удоволствие и да я заобичам,както bai a4o я обича.
Тази седмица няма да съм на стрелбите,но до по-другата пушката трябва да е оборудвана с оптика и :rambo:

Успех на всички които ще се състезават утре в Търново.
 
A

Anonymous

Гост
leopardars и на теб честито.
Който играе - пИчели, който не играе - не пИчели. Не е важно да участвате, важното е да пИчелите (неолимпийския принцип). ;)
 

frenky

Новодошъл
Колеги, днеска някой ще ходи ли да стреля? Искам да се присъединя. За утре времето май го дават лошо с дъжд.
 
A

Anonymous

Гост
Свакич- честито! не се юркай, както каза Пеци- няма за какво да си даваш парите за разни междинни джинджифлюшки, след като после щеше да стигнеш до извода за точно този модел :) И не се притеснявай, че е тежка- то кефа и е да си е подпряна, супер изстрели, малко като душевен оргазъм :) много добро попадение, браво!
а и на leopardars- бравос и честито. ако продължавам сексуалната тема- доста мокри сънища съм имал покрай стрелбите с талона на Ачката (за радост те не включват Ачката хахаха ;) ) но това определено е супер готина пушка.

а неделя- кои ще ходят? надявам се най-накрая да става за стрелби, то егати времето дето беше последните седмици...
 
A

Anonymous

Гост
bat_lamboo написа:
ако продължавам сексуалната тема- доста мокри сънища съм имал покрай стрелбите с талона на Ачката (за радост те не включват Ачката хахаха ;) )
Не е ли твой тип ;) ;) ;)

Като стана въпрос за секс... отдавна не съм имал сексуален контакт с мойта ... Чудя се времето утре ще става ли да си спретнем една оргийка. В Синоптик БГ нещо не е много сексуална прогнозата :'(
 
A

Anonymous

Гост
Гледах прогнозите-няма да има дъжд.Пък и да има пак ще сме на линия :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
http://www.gismeteo.ru/city/daily/3421/
Това не е плашеща прогноза за този който има хроничен сърбеж на показалеца (като мен).
Днес се настрелях доволно в Търново, много доволно! Утре по лични причини ще пропусна. (май ще ми е Втори път тази година) :)
 
Нагоре