Бургаска група

lynx

Редовен Потребител
Привечер стават най-добрите стрелби, ама тая тъмница без уред за нощно виждане.....луда работа.
Аз на първата снимка въобще не мога да видя мишената ;)
 

Карлсон

Потребител
И в нашия квартал има едно келешче дето пляска с китайката през терасата, онзи ден докато хвърлях боклука целеше една чайка на 5 метра от мене... Качих се аз до апартамента му да му стопля вратните жили, ама не отвори... :D
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Момчета, трябва ми съдействие. Аресах си едно нощно виждане. Човека е от Бургас. Ако ми го прати по Еконт няма как да го тествам през деня. Искам ако някой има възможност, да иде да погледне през него . Благодаря предварително !
 

Карлсон

Потребител
На драго сърце бих ти помогнал, кажи само за какво да внимавам по време на огледа... :cheers:
П.С. Ако има по-подготвени колеги от Бургаската група, нека кажат, просто искам да се знае че съм на линия, просто само 2-3 пъти съм се блещил през подобен уред и не съм наясно с детайлите и тънкостите...
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
То идеята е да се види на тъмно дали бачка и дали не прави някакви проблеми. Иначе за тънкостите сигрно няма как да се разберат при първи оглед. Ще питам човека в кой край на Бурас живее и ще пиша, за да може ако някоой му е комшия да иде да види.. Благодарско ! :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Като се разберете драсни два реда в темата и ще организираме нещата, лично аз съм на работа до 18.00ч., а по това време на годината в този час е вече достатъчно тъмно, нали... ;)
 

miteto77bv

Потребител
Колега и аз мога да съдействам. Няма проблем ...не знам къде трябва да се види. Аз живея в Зорница.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Благодарско на бързо отзовалите се на помощ. Пламен /Карлсон/ вече се зае. Ако му възникне ангажимент ще пиша. Още веднъж благодаря ! :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Напоследък основния ми ангажимент е да вися във форума или да трещя с Асаня по снимката на началника сложена на 50 метра, че през оптиката ми изглежда по-симпатичен, така че... ;) :cheers: Сори за офтопика, не се сдържах... :p
 

Карлсон

Потребител
Момчета, някой от нашата група мисли ли да ходи в Русе за срещата...? Ако началника разпише отпуската и съм сам мисля да пътувам с Ямболските юнаци, но ако има други от Бургас и околните може да измислим някаква комбинация... :cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Карлсон написа:
Момчета, някой от нашата група мисли ли да ходи в Русе за срещата...? Ако началника разпише отпуската и съм сам мисля да пътувам с Ямболските юнаци, но ако има други от Бургас и околните може да измислим някаква комбинация... :cheers:

Аз ще ходя,за сега съм сам пиши на л.с.
 

batnan

Редовен Потребител
Къде в Бургас могат да се намерят съчми различни от Гамо и разните му там турски
 

sess84

Редовен Потребител
зад Космос малкото магазинче има баракуди на 9 кинта , на Велека има ЖСБ
 

Карлсон

Потребител
Групата две седмици до срещата в Русе и две свободни места в колата, към момента съм говорил сериозно само с Рашко... :wall: Мисля на 20-ти раничко по едно кафе някъде и газ, ако не ни мине черна котка път... :rambo:
 

miteto77bv

Потребител
преди два дни зад космос купих последната кутия баракуда 5.5 и незнам дали са заредили
 
Нагоре