Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

Dominus

Редовен Потребител
За масите мога да кажа, че трета маса беше като пияна уюнтия ;)
Не случайно предупредих колегите че е отвратителна.
Ам пък на някой може и да му е харесала.
Както и да е. Няма как всички маси да са еднакви.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Браво момчета, добре сте си изкарали. Доста добри резултати сте направили, поздравления за победителите. Прави ми впечатление обаче , че 16ките са направили доста по-добри резултати като сбор точки спрямо така наречените Факове на една и съща дистанция и то при пълна липса на вятър. Също така ми прави впечатление и голямата разлика в точките между първите и вторите места в тия стерилни условия. Явно (ХВАЩАНЕТО В МЕНГЕМЕ НА ПУШКАТА ) не е абсолютно условие за 100% ви десятки.
 

poacher

Потребител
Пичове, организацията ви беше супер.
Бяхте страхотни домакини, както винаги. Адмирации!
Хижата беше добра, стрелбището ви е уникално.
Прекарах си супер. Поздрави и до скоро!
:)
 

dinkata

Редовен Потребител
poacher написа:
Пичове, организацията ви беше супер.
Бяхте страхотни домакини, както винаги. Адмирации!
Хижата беше добра, стрелбището ви е уникално.
Прекарах си супер. Поздрави и до скоро!
:)

+1 ! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Тая оптика ми освети очите...... :crazy:

s7we.jpg
 

anibis

Редовен Потребител
Всички резултати
Клас до 16дж
1-място Божидар-fatalen 492х15 air arms ev-2
2-място Злати свирепия 485х16 Daystate Air Woif
3-място Добромир poacher 480х8 air arms mpr
4-място Симо BAD TORO 474x7 Eva-2
5-място Киро azzaro 471x10 Фани С60 ПЦП
6-място-Динката 469х13 ЧЗ
7-място Миро anibis 427x5 Benjamin

Клас над 16дж.
Рашко 490х23 Wеihrauch
Мирослав anibis 480х12 Daystate Air Woif
Злати свирепия 473х11 Daystate Air Woif
Павел х-man 472x15 FX
Peko 472x11 kriket
Беров 465х6 Крикет
Киро 455x6 BSA R-10
 

Dominus

Редовен Потребител
dp1962bg написа:
Явно (ХВАЩАНЕТО В МЕНГЕМЕ НА ПУШКАТА ) не е абсолютно условие за 100% ви десятки.

Дидо, може би имаме различни разбирания за предмета /понятоето/ МЕНГЕМЕ, а и като вземем това мнение, което аз подкрепям, не виждам нищо изненадващо
 

rashko

Редовен Потребител
dberov написа:
Извинявам се че ще повторя тази снимка но сега забелязах позата на Рашко и тази на световния шампион Йордан Йовчев от плаката в ляво на стената. :cheers:

http://imageshack.us/a/img593/6918/2bim.jpg

Як си !!!

Много добре беше,направо супер времето прелетя,едвам изтрезняхме....сега като си гледам мишените,аз ли съм го направил или от виното на Петко(много добро смешах и трите вида) :clap: нещо е станало?????.
От мен да знаете че е от него,но забравих пропорцията Дейстейти,мейстейти Крекети,микети в трета глуха аххаха,вече ме сърбят ръцете за EDGUN

С нетърпение чакам следващата среща в средата на март с Едуард Гън,цяла зима ще лъскам цевта на моята пушка,белким няма отриви като днес ужас :eek: 23 хикса,като се земислих че това си е една пълна мишена с хиксове ;) взаимствам от по възрастните Бургазлий :bravo:


Моного яко беше,ако има засегнати,то това е целта ;) :cheers:

Утре ще снемам и мишените.

Сетих се че само едно нещо не правихме,ама за другя път ;) :cheers:

Спора Крекет или Едуард Гън ще се изясни за съжаление на следващата среща,ако някой притежаващ се осмели да дойде.
 

dberov

Редовен Потребител
Сетих се че само едно нещо не правихме,ама за другя път ;) :cheers:

Спора Крекет или Едуард Гън ще се изясни за съжаление на следващата среща,ако някой притежаващ се осмели да дойде.

Хайде пак пусна отрова ;) то ще е от третото вино да знаеш. Шегувам се...
В над 16J бяхме 10 участника и при всички класни пушки Крикет се нареди на 5-то и 6-то място, не е в челната тройка но не е и на куйрука..

Рашко наистина така е правилно, булпап срещу булпап в един приятелски двубой без медали пък и не се знае до следващата среща може да има Едгнн срещу Едгън ;)

:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Както се очакваше(ние си го и пожелахме) прекарахме страхотно. Аз останах малко длъжник. Тъй-като поетапно се разотидохме, не останаха накрая тези, участвали в моята класация за мезетата. Та ето я:
1. Рашко - ммммм мезе морско, макар и неодоценено от някои, може би заради изобилието от други мезета
2. Ееееех сърцееее - Динко!(макар и с помощ от мама и баба - ще си остане винаги добре дошло на всяка среща)
3. Адаша - суджука остана повечето за днес, ама мноооого си ходеше снощи и с вината от неговото собствено производство.
Нищо не се губи, скромните премии ще отидат при тях на следващата ни среща.
ПП. На другото състезание ще премирам и този, който ме предупреди ДА СИ ОТВОРЯ КАПАЧКИТЕ НА ОПТИКАТА ПРЕДИ МАНША, а не след стрелбата ;)
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Поздравления за победителите.
Пък и за всички участвали. Страхотно си изкарах, ама много бързо минава времето.
Трябва да правим тридневни състезания.
Благодарности на домакините. Скара, мезета, питиета, всичко бе перфектно!
:cheers:
 

piperov_pipi

Потребител
Браво Рашко, уроците на стрелбище Росен си дадоха резултат. На следващия урок вратата да я отвориш с крак... :cheers:...Искрено се радвам, момчета, че сте прекарали незабравим уйкенд... :bravo:...
 

stelibg

Потребител
BAD TORO написа:
Поздравления за победителите.
Пък и за всички участвали. Страхотно си изкарах, ама много бързо минава времето.
Трябва да правим тридневни състезания.

Ако бяха тридневни щеше да има още участници, от мене + двама
 

aspirin

Потребител
BAD TORO написа:
Поздравления за победителите.
Пък и за всички участвали. Страхотно си изкарах, ама много бързо минава времето.
Трябва да правим тридневни състезания.
Благодарности на домакините. Скара, мезета, питиета, всичко бе перфектно!
:cheers:

Да , така е справедливо!!!!! Три дена състезание би дало шанс и на ,, Не Софиянци,, да спечелят първо място!!!
:yes:
 

dberov

Редовен Потребител
Боби, има те в списъка но Миро е пропуснал последните 3-ма. Не зная кой с каква пушка е стрелял и как се пише във форума но ето резултатите във клас над 16дж. с пълния списък на участниците.


1. Рашко - 490х23 Wеihrauch
2. Мирослав anibis - 480х12 Daystate Air Woif
3. Злати свирепия - 473х11 Daystate Air Woif
4. Павел х-man - 472x15 FX
5. Peko - 472x11 Kalibrgun Cricket
6. Беров - 465х6 Kalibrgun Cricket
7. Киро - 455x6 - BSA R-10
8. Петко/Варна - 454x4
9. Адриан - 453х3
10. Боби - 356х0
 
Нагоре