Бенчрест състезание - 18.11.2012 - Ст.Загора

FreeMan

Редовен Потребител
Сега говорих с Божо (fatalen) - няма да идва, така че 16-ките ще ги приютим при нас на 50м.
Всъщност става дума само за Злати, защото Жоро си има ънлимитедки.

Колега SAIGAA - явно е че ще се стреля на 50м така че си ги остави мишените - не се кахъри.
Има ли ветроуказатели или всеки да си носи нещо да се указва.

Ами това беше колеги - повече няма да правим промени че станах на маймуна и сигурно имам 2,5-3,0 часа телефони покрай събитието.
 

SAIGAA

Потребител
БЛАГОДАРЯ ЗА СПЕСТЕНОТО ВРЕМЕ / ЩЕРКАТА Е БОЛНА /
НО АКО СЕ НАЛОЖИ , АЗ ЩЕ СЪМ ТАМ И В НЕДЕЛЯ - ЩЕ ПОМАГАМ НА И.КАСАБОВ ДА СЪДИЙСТВАМЕ / ЩЕ СЕ УЧА / И ЩЕ ОТРЕАГИРАМ НА МОМЕНТА

БЛАГОДАРНОСТИ И НА И.КАСАБОВ - КОЙТО 2-ва ДЕНА СЕ РАЗКАРВА ДО СТАРА ЗАГОРА ЗА ДА РАБОТИМ ЗАЕДНО ПО СТРЕЛБИЩЕТО , ЗА ДА НАПРАВИМ НЕЩАТА КАКТО ТРЯБВА ИЛИ ПОНЕ ДА ДАДЕМ ЕДНО НАЧАЛО НА ТОВА КОЕТО СЕ МЪЧИМ ДА ПРАВИМ - ДА ГО НАПРАВИМ , НО ДА Е ПО ПРАВИЛАТА​


ВЕТРОУКАЗАТЕЛИ НЯМА - СЪЖЕЛЯВАМ / ПИША КАТО ЗАБЕЛЕЖКА В ТЕФТЕРА - ЗА ДРУГИЯ ПЪТ ЩЕ ИМА /

Писането с главни букви в интернет пространството е равносилно на крещене.
Има ли няккаква причина да се крещи?
 

SAIGAA

Потребител
Извинявам се но започвам писането ми с думата "БЛАГОДАРЯ" немисля че е равносилно на крещене
 

Карлсон

Потребител
Колеги, току що ми съобщиха много тъжна новина - снощи е починал близък човек... В неделя се налага да посетя най-омразното мероприятие , което съществува, моля извадете ме от списъка с участници и бъдете здрави...
 

njatanasow

Редовен Потребител
FreeMan написа:
FreeMan написа:
Колега SAIGAA ... Има ли ветроуказатели или всеки да си носи нещо да се указва.

Ветроуказателите,са грижа на всеки състезател,и се поставят в неговия коридор.направата и начина на показване на посока и сила е личен избор.(Поне за сега)
 

FreeMan

Редовен Потребител
С всички устояли до край колеги ще се видим утре на стрелбището в 9:00ч.
Имате ми телефона - ако се изгубим ще се търсим.
Хайде не остана...
:sniper2: :sniper2: :sniper2: :sniper2: :sniper2:
 

anibis

Редовен Потребител
FreeMan написа:
С всички устояли до край колеги ще се видим утре на стрелбището в 9:00ч.
Имате ми телефона - ако се изгубим ще се търсим.
Хайде не остана...
:sniper2: :sniper2: :sniper2: :sniper2: :sniper2:
Утре ще се видим! :sniper2: Дано да не закъснея нещо, но ще се постарая да съм навреме за.... :sniper2: :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
FreeMan написа:
Благодарим,
Как мина днес при вас.
Дайте детайли.
Ами детайлите ги пише друг :) Само искам да поздравя Любо за второто място,и да му е честита новата пушка която беше подготвена директно за състезание.За него "оставаше" само да натиска спусъка :p Разбира се ,че се шегувам. :)БРАВО.
Само да отбележа че бяхме 13
човека от които 5ма от Бургас ;) Много добро състезание със високи резултати :cheers:
 

lubo

Редовен Потребител
Ники,много ти благодаря!!! Ти знаеш за какво ;) Резултатите са наистина на световно ниво!
 

vanko

Редовен Потребител
lubo написа:
Ники,много ти благодаря!!! Ти знаеш за какво ;) Резултатите са наистина на световно ниво!

Е като ги знаете тия резултати хайде кажете ги де,няма боб да хвърляме сега та да ги научим ;)
 

lubo

Редовен Потребител
Чакаме И.Касабов с точните резултати,но нещо за ориентир: в мачовете точките вървяха около 249 , 247 имаше и 250 :eek: Разликата м/у 1-ви и 2-ри е само в бр. на хиксовете :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Хубаво състезание си спретнаха колегите днеска, да съжаляват зрителите като нас и тези които не дойдоха :'( Злати е изгубил форма и има скромните 748 точки на 25 метра в клас 16 J :crazy: :crazy: :bravo: при мощните пушки първи е freeman пълното класиране някой от организаторите сигурно ще го пусне, а аз по късно вечерта ще кача снимки. Снимал съм и мишените.
Сега отивам да пострелям че ме засърбя пръста ;) :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Здравейте колеги,

Състезанието протече в отлична организация и професионализъм, за което благодарим на колегите Иван Касабов и SAIGAA за положения труд и старание.
Благодарим на Бог за безинцидентното състезание и за хубавото време.

Имаше необходимите брой участници и за двата класа – неограничен и 16j, съответно стрелящи на 50 и 25м.

Вятърът бе слаб, но интересен… :D

Резултати:

Клас: 16j - 25м Мач 1 Мач 2 Мач 3 Общо
1. Злати Шумаров 250т /17х 249т /16х 249т /17х 748т /50х
2. Георги Топалов 240т /10х 239т /10х 242т /7х 721т /27х
3. Атанас Ковачев 241т /9х 242т /7х 233т /10х 716т /26х

Клас неограничен - 50м: Мач 1 Мач 2 Мач 3 Общо
1. Татеос 215т /1х 215т /2х 222т /2х 652т /5х
2. Георги Панчев 205т /4х 214т /5х 223т /4х 642т /13х
3. Мирослав Иванов 200т /2х 185т /-х 196т /2х 581т /4х

Да се надяваме, че следващите състезания ще бъдат по-масови.
Да се надяваме, че ще бъдат и повече на брой.

Благодарим за посещението от страна на колегите от Ст.Загора, Казанлък, Първомай и т.н., с които си похортувахме и обменихме безценна информация и ноу-хау свързана с хобито ни.

ТУК са снимките от събитието в умален и компресиран вариант - 970х644p; 14,6mb
ТУК са в пълна резолюция в оригинал - 4288х2848p; 533mb (ще са налични до 5дни за теглене)
Кой каквото иска да си сваля.

Поздрави на всички!
 
Нагоре