Резултати от Търсенето

  1. M

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, търся си оптика за хатсан були лонг 6.35 с идея да гоня дистанции +100м колкото и смело да звучи. Харесах си една оптика от 505 страница на колегата Sepultura - Spina 6-24х50 FFP която е около 250-300 лв което ми допадна като цена за нова оптика и тези характеристики. Можели да ви...
  2. M

    Избор на среден клас ПЦП

    Здравейте, благодаря на всички за коментарите и идейте и мога да кажа, че много ми помогнахте и вече съм собственник на hatsan bully long 6.35 и преминавам към следващите стъпки…. Тунинг, компресор за пълнене директно на пушката или бутилка и да си я пълня някъде и оптика. Имам стара оптика...
  3. M

    Избор на среден клас ПЦП

    Благодаря за бързите отговори , От Русе съм и това мисля че ще ми улесни тунинга след време :) Мисля след пушката да следва метална 5-10 литрова бутилка 300 бара и да си я зареждам някъде и прилична оптика разбира се. Има ли вариант за среден клас ПЦП еквивалент на горните две и да е...
  4. M

    Избор на среден клас ПЦП

    Здравейте, от известно време си мисля за една моя стара мечта, а тя е да си взема мощно ПЦП от среден клас на което задължително ще му трябва доработка. Имам опит с Hatsan 125 и Gamo whisper X но не са ПЦПта и с тях не могат да се гонят големи дистанции. От четене в форума съм се спрял на Hatsan...
Нагоре