Резултати от Търсенето

  1. A

    Вицове и смешки

    И от английски гъз също. Може да ни псува, но ние си мълчим, понеже езикът ни е залепнал! :(
  2. A

    Вицове и смешки

  3. A

    2ри кръг от шампионата на България по ФТ Искър 16-17.04.2022

    Едно "лирично отклонение", дето не му е точно тук мястото... Преди много години, в благословените дни когато дъщеря ми беше мъничка и сутрин я водех за ръчичка на градина, имахме обичай тя да ми заръчва: Тате, нали довечера ще дойдеш да ме вземеш първа?! И когато наистина отивах да я взема...
  4. A

    Вицове и смешки

    Потвърждавам! За нас 2-ро място не стига. Или 1-во или нищо! :)
  5. A

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Каква шега? Едно време старите майстори точно така ни учеха :)
  6. A

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ех, Рачо, напомни ми за далечните времена, когато като малко момче, гледах моя баща как с четка за бръснене си забърква от сапун за бръснене пяна в алуминиево тасче за бръснене. След онези славни времена, този култов ритуал повече не съм го виждал :) А за тази проверка, може да се разпенят...
  7. A

    Вицове и смешки

    Именно! Scent of woman! А после, ТЕЛК-а на Пазарджик им виновен :)
  8. A

    Вицове и смешки

    Чел съм, че слепите хора имали силно развит слух и обоняние. Може пък баш такъв човек да е на снимката :)
  9. A

    Моят автомобил.

    Остава да кажеш също, чия е тази изпразнена касичка, която всички пълним.
  10. A

    За или против редукторна пушка?

    За или против редукторна пушка? За! :)
  11. A

    2ри кръг от шампионата на България по ФТ Искър 16-17.04.2022

    Няма "не искам"! "Шъ пийш едно" заедно с всички! :)
  12. A

    Вицове и смешки

    ...и съм съ бил бил :)
  13. A

    Вицове и смешки

    Толкова светло пиво съм изпил през живота си, че вече трябва да се обръщате към мен с Ваша Светлост :) Докторът: - Имам една лоша новина и една много лоша новина. Пациентът: - Предпочитам първо да чуя лошата новина. Докторът: - Резултатите от изследванията ви са готови и показват, че ви...
  14. A

    2ри кръг от шампионата на България по ФТ Искър 16-17.04.2022

    За теб - винаги! :) Аман все Христо Петров :) :) :)
  15. A

    2ри кръг от шампионата на България по ФТ Искър 16-17.04.2022

    Да бе, и пак Христо Петров ще е първи записан... ;)
  16. A

    ФТ отбор Солун

    Благодаря ти, Николай, но за сега няма да се възползвам. С радост бих дошъл да постреляме заедно и да се запознаем, ако и когато през гръцката граница отново може да се минава като нормален човек!
  17. A

    ФТ отбор Солун

    Не давам да ме бодат или да ми бъркат в носа някакви $^&^$@! Аз съм човек, а не съм добитък! Сори!
  18. A

    ФТ отбор Солун

    ^%;**@@$$%&&!!!
  19. A

    ФТ отбор Солун

    Брат, може ли актуална информация за това как се влиза в Гърция сега? Стига ли само личната карта, както беше преди?
  20. A

    Вицове и смешки

Нагоре