Резултати от Търсенето

  1. GEORGI PL

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Да, благодаря! Намерих го и смених вече, пак от тая схема. Ходих днес до Хубата и се заредих. Смених и другите, на кокъл бяха станали.
  2. GEORGI PL

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравейте, резервоара на БТ-то почна да изпуска, оказа се откъм отвора за зареждане. Разглобих, на месинговия детайл с пружинката има О пръстен който е заминал, някой знае ли размера?
  3. GEORGI PL

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте. Помпа хасанска, цветния манометър, постоянно ми ръждясваше тръбата за 3-та степен при резбата долу на месинговия клапан и постоянно ми къса опръстена вътре. Переодично я зачиствах с тел за чинии вътре и вън. Караше известно време. Днес зачистих за пореден път, също и резбата, с шкурка...
  4. GEORGI PL

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Те това имам предвид - дискусията .. Харесвам тоя форум, различен е от повечето български, в добрия смисъл и има много полезна и вярна информация, която някои тук явно са забравили да ползват, в случая относно изкуството на прецизната стрелба. За нея аз знам малко, на 47 съм и стрелям от 6-7...
  5. GEORGI PL

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    И как точно изключва загряването .. Тоз 8 е евтина и проста пушка, създадена за обучение на младежта, нарочена за спортна. След известен тунинг, някои пушки стават за стреляне. Иначе знам легендите за лов на комари в окото и т.н.
  6. GEORGI PL

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    При ОО горенето но барута е постепенно във времето. при движението на проектила свободния обем в цевта се увеличава, но и барута продължава да гори, температурата и налягането се увеличават и дължината има значение за използването на пълния капацитет. При ВО клапана пуска определено налягане и...
  7. GEORGI PL

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Спука ми се приклада на БТ-то.Не знам как, вероятно при един транспорт наскоро .. Спукването е от отвора за болта на спусковата скоба, до - снимката ..Някой сблъсквал ли се е с този проблем, че се чудя с какво да лепя, какъв вид е полимера, някой прави ли такъв ремонт и т.н.
  8. GEORGI PL

    Приклади - изработка и поддръжка

    Със секундно лепило .. ?
  9. GEORGI PL

    Приклади - изработка и поддръжка

    Одеве го забелязах, не знам как е станало .. спукал ми се е приклада на БТ-то .. Някой имал ли е подобен проблем? Някакви идеи с какво да лепя?
  10. GEORGI PL

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Няма да го махам, то си е удобство, но пречи да се развие долния клапан, затова питах. благодаря за снимката! :cheers:
  11. GEORGI PL

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Маслото е такова http://tpetrov.com/search.php?prod=Силиконово+масло+SM350 Благодаря за съветите! Както вече споменах, 2 години помпата не е отваряна, вероятно е конденз, беше смазана с нещо, но стоеше кафява и на петна ... Може да не е от дизела, а щото се стопли времето, ще видя като пострелям...
  12. GEORGI PL

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Помпата на сухо ли трябва да работи .. ? Във всички клипове дето гледах, да разбера как се процедира, обмазваха .. ?
  13. GEORGI PL

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    След две години помпене, дойде време за 3-та степен. Отворих помпата, тръбата на 3-та степен ръждясала отвън, яко, даже има язви. Изчистих с грапавото на гъба за чинии, на сухо, търкане и светна. Почистих всичко, смазах със силиконово масло и сглобих. Помпи бързо и лесно. От руснаците открих, че...
  14. GEORGI PL

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Пробва ли с други чашки?
  15. GEORGI PL

    Недоволни или измамени

    Познавам Анди от една случайна среща пред един оръжеен магазин. Дъра бъра малко, това е. Не съм купувал от него пликчета по 10 стотинки, болтчета, гайки, нищо и нищо не съм му продавал. Анди, моите съболезнования за баба ти! Бог да я прости! Изчетох цялата одисея. За пушките, разбираема е...
  16. GEORGI PL

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ти правил ли си го, щото аз да ...
  17. GEORGI PL

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Напомпи резервоара на 200-220 бара, слагай тапата за изпускане и го спадни на няколко пъти. Спускай здраво, всичко излиза.
  18. GEORGI PL

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Към това творение на турската оръжейна мисъл, има ли колелца в комплекта, или трябва да си ги купиш отделно .. ?
Нагоре