СПОРТ!

dinkata

Редовен Потребител
00571222.jpg

:winner::winner::winner::winner:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Честита първа победа в Premier League на Ливърпул начело с Юрген Клоп.
Дали Жозе Моуриньо ще бъде уволнен и вина за това пак ще има Юрген Клоп? Чува се че Карло Анчелоти вече си е купил билет за Англия.
 

qtex

Потребител
Моу е пътник. Вече му е през **я колко време и как ще го изкара в Челси. След мача на всеки въпрос на репортера отговаряше "Нямам какво да кажа" "Нищо няма да кажа" и се държеше все едно нищо не е станало.
Аз, като фен на Юнайтед, се надявах ние да привлечем Клоп, уви... натресохме си дървен философ. С неговата филисофия от отбор в челото на класирането уверено крачим към средата и евентуално по-надолу. Вижда, че не му се получава в последните 3-4 мача. По един и същ начин играе и не прави промени. Измъчено равенство 0:0 с Кристъл Палас...
 
Последна промяна:

Niki

Редовен Потребител
Шом Клоп успя да събуди тия летаргични играчи и повечето средна класа наистина е голям тренъор.Дано зимната пауза и лятото има възможност да купи това ,което иска!Тогава Ливърпул ще стане шампион!!!
 

krasiml

Потребител
Да почетем и ние паметта на един от най-големите бъгарски футболисти , направили ни толкова щастливи и горди през 1994-та година .
 

Niki

Редовен Потребител
Тъжна новина,почина легендата Йохан Кройф!Мир на праха му!
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Във футбола има много легендарни спортисти. Кройф беше сред най-уважаваните.
R.I.P
 

petkof

Редовен Потребител
Браво на Владо Стоянов! ! !:winner:
На Бодуров да му се забрани да влиза на стадион като играч!:D:D:D
 

boko4545

Потребител
здравейте колеги,знае ли някой на кой ТВ канал ще дават мача България-Македония тази вечер/от 20ч./...:)
 

qtex

Потребител
здравейте колеги,знае ли някой на кой ТВ канал ще дават мача България-Македония тази вечер/от 20ч./...:)

Провери btv action или RING, но мисля, че не са се споразумяли, защото макетата искали много пари.
Тук тръгна при мен http://www.vipleague.me/football/377649/1/fyr-macedonia-vs-bulgaria-live-stream-online.html
http://www.vipleague.me/football/377649/2/fyr-macedonia-vs-bulgaria-live-stream-online.html
 
Нагоре