СПОРТ!

vanko

Редовен Потребител
Коментарът е само един.
Лудогорец е гордостта на България:exclaim:

Да доказахте точно това Разградски орлета! Дали щяхме да се чувсваме толкова горди, ако в състава ни имаше гелосани,с обеци,и татуирани като Папуаси БГ ''Футболисти'' ?
 

lynx

Редовен Потребител
Слаби, мизерни....няма значение!
Бихме ли? Да!!!
Победителите никой не ги съди!!! :cheers::D:cheers::D
Мачът поне не беше типично по нашенски скучен, 7 гола!
Половината бяха у нашата врата, ама няма значение! :p
 

didarai

Редовен Потребител
Карай бе ! Другият път пак 7 , ама сите у нашата врата ;)
Ний на шведите сме им абонати .
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Важното е, че си имаме пиколо в лицето на Иванка Иванова в отбора от много години насам и това е доказателство, че който и да е треньор, състава е ясен! Винаги се отнася с уважение към нападателите и им прави дълбоки реверанси чак до земята. През този измислен герой са минали най-малко 50% от головете, които са ни нанизали, откакто го лансираха в Националния.
 

vanko

Редовен Потребител
Честито за спечелената на чужд терен точка на Лудогорци! Яд ме е че държаха мача в свои ръце момчетата и заслужаваха победата,но и така е добре. Продължавайте в същия дух след успешния старт. Браво:exclaim:
 

lynx

Редовен Потребител
Целта беше да се влезне в групите, от тук натам всичко е добре дошло.
Всяка открадната точица от майсторските клубове е престиж за България + няколко стотин хилядарки към бюджета на Лудогорците.
Мъчно беше, че изтърваха победата но е добро начало на ужасно негостоприемния стадион в Базел.
Досега български отбор там точка не е видял, все резили.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Добре играха и комай заслужаваха победата.
В повечето случаи, когато се бави времето неоснователно от някой отбор, после си сърба попарата. Жалко, че влезнаха в тази "статистика" и Лудогорец.
Важното е, че освен за самите тях точките са полезни и за всички наши отбори занапред.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Добре играха и комай заслужаваха победата.
В повечето случаи, когато се бави времето неоснователно от някой отбор, после си сърба попарата. Жалко, че влезнаха в тази "статистика" и Лудогорец.
Важното е, че освен за самите тях точките са полезни и за всички наши отбори занапред.
Много правилно, и аз съм забелязал тази тенденция относно бавенето. Но мен ме е яд, че Дерменджиев е пълна дупка и накара отбора си да се върне в защита второто полувреме. Силата на Лудогорец не им е в защитата, трябваше да си продължат както първото полувреме.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Напротив, в момента по-добре и с по-малко грешки отбора играе дефанзивно. Тук грешката си беше чисто индивидуална на вратаря. Друг е въпроса, защо не използва сърбина, според мен е по-добър от Стоянов, особено в следене на ситуациите и в излизанията.
Избраната тактика, се гради върху силните страни на играчите и треньора си знае работата. Във вътрешния шампионат, като играят само офанзивно с 8 човека напред, са много по-уязвими.
 

lynx

Редовен Потребител
Това става, че съдията е стриктен до съвършенство.
Отменя изпълнението, докато всичко не е по-правилата.
Учудващото е, че най-вероятно много от футболистите не са докрай запознати с всичките изисквания за изпълнението на наказателен удар.
Ето какво гласят правилата, които по принцип са задължителни, но не всеки съдия ги спазва:
http://futbolzona.com/?page_id=2705
 
Нагоре