Хасковска група.

methaa

Редовен Потребител
Може да си оправя масата до тогава, тъй че може да се забавим ^-^
 

Without_a_trace

Потребител
Днес се проведе поредната сБирка на групата. Беше един много поучителен и ползотворен ден за мен и Киро, и стрелбата и снимките бяха добри като никой път до сега. Получиха се много добри групи, пускам снимките .. групите да ги обяснява г-н Председателя.
ПС. Последната снимка ... не е на член на групата, а на част от публиката :)
IMG_0232.JPG IMG_0233.JPG IMG_0241.JPG IMG_0263.JPG IMG_0269.JPG IMG_0272.JPG IMG_0273.JPG IMG_0268.JPG IMG_0305.JPG
 

methaa

Редовен Потребител
А къде е твоята от 10 изстрела ;) Според надстрелването, бирата е от мен :bravo::bravo::bravo:
И днес изпратихме един приятен ден. Групата ни става все по-голяма и по-редовна.
Димо, благодаря ти за съветите и отговорите на глупавите ми въпроси :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Ми то и бира нямаше...
Този път бяхме сериозни. Следващия ще се поправим :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
На мен така и не ми стана нищо ясно от снимките за мястото. Няма ли някоя снимка, която да показва по - обширно и на широко ?
 

sniper elite

Потребител
Хубави групи , хубава пушка ................. едно приятно прекарване ,и хора които вече няма да правят грешката да си пускат пушката в продажба.
Добре изкарах днес ,приятна обстановка, хубави хора , БЛАГОДАРИМ момчета.
 

methaa

Редовен Потребител
Твоята кандидатура ще бъде одобрена когато спреш да отказваш студена бира в жегата :D:cheers:
 

sniper elite

Потребител
Твоята кандидатура ще бъде одобрена когато спреш да отказваш студена бира в жегата :D:cheers:
Е то кандидатурата е подадена ,ще чакаме да се събере управителният съвет да я гласува,тогава никакво отказване.
До тогава трябва да се въоръжим с пушка и оптика ,че може и изпит да ме карате да държа :(, че токувиж сме се изложили.
Трябва да се помисли и за ПОТКУП на журито :D''Каса бира''.
 

methaa

Редовен Потребител
За да минеш изпита за нашия бирариум не ти е необходима пушка :quiet: :D
След последното изречение, мисля ще се явяваш доста пъти :lol::cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Утре ще правим лека сбирка към 11-12 часа. Ако е свободна беседката ще сме там, ако ли не ще сме в Болярово.
 

sniper elite

Потребител
Eйййййййй ,лоши хора.
Нормалните хора са на работа ,кви са тез ДЕЛНИЧНИ СТРЕЛБИ:no:.
 
Нагоре