ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

dberov

Редовен Потребител
Няма никъде, обиколих всички магазини в Добрич.
Сега звънях на телефона за контакти във Варна, вчера някаква фирма е изкупила цялото налично количество и щели да имат чак след 15-20 дена. Пустия ми късмет, наканя ли се да правя нещо и така става :wall::wall::wall:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Не мога да намеря,немския саит за търгове на пушки,ще ударите ли едно рамо.;)
 

Андрей

Новодошъл
Ок само питам исках малко да го променя но като не може така ще си е благодаря за бързия отговор:cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Има ли начин да си сменя името във форума?

По принцип ако платформата позволява Администратор може да ти го смени. От съображения за сигурност аз започнах да променям моя ник в сайтове с които работя а в тия където не стана си направих нови регистрации.
Тук за старата платформа съм 100% сигурен че не ставаше но с тая не мога да кажа, трябва да пишеш на Админа.
 

streliamto4no

Потребител
Leapers 6X32 Mini Size A.O. Range Estimating Mil-Dot Side

или пък някой при добро желание и време може ли да ми преведе написаното на горния ред.. Благодаря
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Бушнела го имам и е доказано издържлив на пружинка. Лийпърсите също държат, ако са от серията TS /цитираният май не е TS/. Но както пише @linx - по-важното е каква е пушката, както и нейното състояние ?
 

streliamto4no

Потребител
Последна промяна от модератор:

Димов

Потребител
Привет на всички. Дали някой може да сподели откъде мога да се сдобия с кранче, което да изпълнява същата функция като това:
(http://varum.bg/product/1424/sferichen-kran-g1-8-g1-8.html), но да се управлява с бутон? Натискаш бутона, въздуха тече. Не натискаш, въздуха не преминава. Дали има нещо подобно на пазара или си фантазирам?
 

Propar

Потребител
Като цяло оптиката е консуматив за пружините пушки . Въпрос на късмет колко ще издържи на самата пушка .
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Взимай нещо с фиксирано увеличение, 4х40 6х40, другото са ти го написали.
Не е задължително (както споменаха зависи и от пушката), аз до сега на нито една пружинка не съм слагал оптика с фиксирано увеличение винаги са били с варио и повечето с преден паралакс което е за препоръчване май. Тази година за Армса съм се заканил да взема оптика със страничен паралакс ама се чудя каква да бъде за сега. Въпроса е там, че си настройвам и преправям пушките да не ритат много и не жадувам да пробивам ламарини, тухли и т.н.
Таското ми само за сега ми е създавало проблеми, но след като разглобих и дооправих някои нещица за да е по-стабилна си е на хиляди изстрели ама съм я качил на Фанито, че там все пак вероятноста да се прецака е по-малка и я чакам да се скапе за да я сменя, ама май няма да дочакам тоя момент както се очертава :D
В крайна сметка всичко опира и до късмет да случиш на хубава оптика ;)
 

vencibull

Потребител
Не казвам, че е задължително, а препоръчително, обърквате човека само. Вземай си лийпърс ТС с фиксирано и тва е.
 
Нагоре