СПОРТ!

qtex

Потребител
Все едно Роналдо не е вкарвал извънземни голове!?
Аз, лично, никога няма да го харесам като играч, още повече като играч на трупа лилави клоуни Каталуня-джипсиис... :D
 
Последна промяна:

dinkata

Редовен Потребител
Силни са спор няма, да не кажа най - силните в момента, но аз лично няма да бързам да отписвам Реал Мадрид.
 

qtex

Потребител
ГАТУЗО: КАК ДА СЕ СПРЕ МЕСИ? РИТАЙТЕ ГО ПО КРАКАТА ...
"Как да се спре Меси? Не зная как треньорите на съперниците на Барселона решават тази задача. Вероятно той трябва да бъде пазен индивидуално и понякога да го ритат по краката", каза Гатузо, който беше известен с агресивните си действия на терена.

Ами това си е... не че имам огромен стаж в следенето на футбола, но и аз помня, че преди години се играеше по-сериозно тая игра, а и имаше играчи, който не ги беше страх да ги ритнат или да бъдат ритнати. Никой не може да ме убеди, че ако един отбор има играчи като Рой Кийн и Дженаро Гатузо Меси/Роналдо ще успява да си върти номерата толкова много. Индивидуална "опека" и малко по-груба игра...
 

alex70

Потребител
ГАТУЗО: КАК ДА СЕ СПРЕ МЕСИ? РИТАЙТЕ ГО ПО КРАКАТА ...
"Как да се спре Меси? Не зная как треньорите на съперниците на Барселона решават тази задача. Вероятно той трябва да бъде пазен индивидуално и понякога да го ритат по краката", каза Гатузо, който беше известен с агресивните си действия на терена.

Ами това си е... не че имам огромен стаж в следенето на футбола, но и аз помня, че преди години се играеше по-сериозно тая игра, а и имаше играчи, който не ги беше страх да ги ритнат или да бъдат ритнати. Никой не може да ме убеди, че ако един отбор има играчи като Рой Кийн и Дженаро Гатузо Меси/Роналдо ще успява да си върти номерата толкова много. Индивидуална "опека" и малко по-груба игра...

А за Клаудио Джентиле спомняш ли си ;), или ако си по млад виж някой запис.
 

Niki

Редовен Потребител
Джентиле яко ги малтретираше,не се церемонеше и на Марадона.Късаше фланелки яко!
 

Niki

Редовен Потребител
Ушко ,спечелил Гранд при на Испания!Дайте повече подробности,че не успях да го гледам?
 

qtex

Потребител
И аз не успях ... http://p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=42ea2fb990b02c4a93c3b9903bcb6e538602752b Записът е от Диема Спорт с българския коментар. :)

Иначе за Нико си е протоколно състезание. Фетел даде малко зор на Хамилтън, но все пак Мерчо излезе по-бърз. На Кими нещо не са му допаднали последните промени и е карал с новите крила и старите капаци по колата. Макларъните отново трагични, имат някакъв напредък щом са стигнали до Q2 в квалификацията, но в дълга серия не издържат. Пастор карайки с половин задно крило успя да изпревари Бътън. Алонсо за малко да си изпотрепе механиците след като срина спирачки. Добро каране от Ботас, струва ми се че ще се задържи като пилот, а може и шампион да стане някога. :)
 

Niki

Редовен Потребител
Вини Джоунс и Уимбълдън,няма вече такива футболисти и отбори/почти/сега болшинството са гелосани,изнежени,с едни ебливи прически,абе свят да ти се завие...........
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Абе Реал до кога ще им дават подобни измислени дузпи - смешна работа, най-скъпата селекция в света да я подкрепя съдията :wall:
 

Niki

Редовен Потребител
Не слушате бате се Ники,казвах ви Юве ,ама вие................
 

qtex

Потребител
CKGzGZ9.jpg


И аз не го очаквах това... Да стягат защитата сега, че ония цигани само едната скорост имат за предимство.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Определено никога не съм харесвал Юве ама се радвам, че отстраниха Реал на който много се радвах едно време ....удариха го на грандомания и лиготия и вече не са ми толкова симпатични ....
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Рачо от де ги изкопа тия кадри от trainspotting (ако не се лъжа де) :D
 

dinkata

Редовен Потребител
Кое и беше измисленото на дузпата ? Стига само гимнастика на пръстите...
Вярно боли, ама на бялото черно не казвайте....
 

Niki

Редовен Потребител
Екипа на Хамилтън пълни бунаци,освен ако не бутат ушко към титлата!
 
Нагоре