СПОРТ!

dinkata

Редовен Потребител
Тея постове как така сами се публикуваха един след друг леле... ;)
 
Последна промяна:

Niki

Редовен Потребител
Мъка,много кърпели в тоя национален................що ли се ядосвам,утре ще ида да си видя свраките!
 

petkof

Редовен Потребител
Много сме зле!
Няма мат'рял! :sorry::'(
Изключително точна характеристика!Това е истината за съжаление.Няма мат'рял,щото в школите за подрастващите треньорите лансират не можещите, а тези ,на които бащите им плащат да играят.
 

qtex

Потребител
Големи флегми са наш'те момчета. На стадиона бях и половината пак ми изглеждаха като на забавен каданс. От Манолев и Дяков не помня точен пас да съм видял, всичките отиваха към хърватите. Жалко. :(
 

Niki

Редовен Потребител
И в Норвегия ще хванат дедовият,поне БФС ще си спестят 2милиона!
 

lynx

Редовен Потребител
Да си пожелаем солидна доза късмет за довечера, ще ни е нужна :wall:
И стискайте палци, ей! :oops:
 

Емо

Потребител
Изключително точна характеристика!Това е истината за съжаление.Няма мат'рял,щото в школите за подрастващите треньорите лансират не можещите, а тези ,на които бащите им плащат да играят.
За това пък, мога и да споделя...

п.п. с две дъщери съм и не съм пристрастен
 

Niki

Редовен Потребител
УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ,какво прави малката перука на вратата ,бе?
 

Емо

Потребител
Грешка на Минев, грешка на вратаря.../коментатора/
Грешка и на треньора и на бащата на вратаря!!!

п.п.сори, няма да пиша повече
 

Dominus

Редовен Потребител
На мен ли ми се струва или на фланелките на норвежците виждам българския трикольор?
 

Dominus

Редовен Потребител
Не разбирам. В чии задник бъркаше Владко та го замениха с тоя велик вратар :'(

Но както е казал любимия ръководител: Тази наша минимална загуба автоматично се превръща в наша победа.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Футболистите на терена толкова си могат както казахте, ама треньора като ги гледа да сменя който трябва, а той нищо не прави само една неадекватна смяна за мен - така ще е и по-зле ще става !
 
Нагоре