XI-та Национална среща Русе-есен 2011-24 и 25 септември.ФТ/Нощен ФТ/Пн.пистолет

FreeMan

Редовен Потребител
Софиянци - кой как ще се придвижва?

Разполагам с Опел Омега - голям багажник, добра возия,... климатик и парно в зависимост от ситуацията ;)
Ако сме 4-ма ще излезе по тънко. За сега съм сам.

Ако някой друг има предложения да свирка.

Има два варианта:
Тръгване Петък късен следобед или Събота 7:00ч.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И аз съм сам, ще тръгвам петък сутринта от Казанлък- Общо взето и аз съм като колегата горе, ако някой има желание и няма все още транспорт да свирка пък е и скучно човек да пътува сам ;) Иначе колата е Рено Лагуна 1 също не по-малка и удобна от Омегата ;)
 

братушка

Редовен Потребител
dp1962bg написа:
На Ботево на бенчреста не можеше с 16J пушка да стреляш в клас неограничен. Странно защо?Ако разделението е до 16 и над 16 ясно. Но НЕОГРАНИЧЕН значи неограничен отвсякъде, отгор, отдолу и "отстрани " ;) ;)
Това не е вярно !
МОЖЕШЕ.

Не беше позволено един и същи човек с една и съща пушка да стреля в 2 различни класа.
1 човек с 2 различни пушки в 2 класа - да заповяда.
16Дж в клас неограничен - няма проблеми. Но тогава не може със същата пушка да стреля и в клас Международен. Никой просто не тръгна на такъв вариант.

Така беше в Ботево. За Русе не мога да кажа, не съм организатор.
Но:
4. КЛАСОВЕ

4.1. Класовете, в които се провеждат състезанията са три:
- PCP Международен (PCP International): пушки от компресионен тип с калибър не по-голям от 6,5мм с максимално допустима мощност 16Дж;
- РСР Свободен (PCP Unlimited): пушки от компресионен тип с калибър не по-голям от 6,5мм без ограничение на максимална мощност;
- ППП (Spring Air Rifle): Пружинни Пневматични Пушки, без ограничение на калибъра и мощността.

4.2. Към клас РСР се отнасят всички пушки от типа "сингъл-пъмп", "мулти-пъмп", или такива с СО2. Пушките с газова пружина се отнасят към клас ППП.

4.3. Главният съдия решава в рамките на всяко състезание кои класове пушки ще участват.

4.4. Допуска се организаторите да определят допълнителни класове за конкретно състезание (например "Класически": калибър до 5,5мм и мощност до 32Дж).

4.5. Не се допуска участие с една и съща пушка в 2 или повече различни класа в рамките на едно състезание.
 

dilom08

Редовен Потребител
Прочетете последното изречение в първия пост в темата. Организатора си го е написал.

"""На това състезание ще се допуска участието на 1 състезател в максимум 2 класа.Ако единият от тях е ПЦП16,той се стреля задължително първи.
"""
 

DANNY

Редовен Потребител
Ние отпадаме! :'(
Издухах гарнитура на главата, влязох бокса.
Цифрата е достатачно голяма, че да отпаднеме :'(
 

bor1968

Потребител
fatalen написа:
^-^. Пък и малко да накривя ламарините с плякалката :rambo:

Заради спецификата на родното законодателство и заради това, че 16 дж. пушки редовно лющят боята на мишените, а боята е скъпа, мислех да предложа на състезанията провеждани от БАФТ да не участват пушки до 16 дж. :p ;) ;) ;)
Ама за сега ще се въздържа от подобно предложение. :pardon: :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Ами тези които имат 16-ки задължително имат и друга по-мощна пушка, така че едва ли ще е проблем ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз лично вече съм стегнал багажа и съм като припотен кон на старта. ;)
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Владо,вземи си падащите мишени ,ако обичаш!
До петък наобяд на обичайното място можем да къмпингуваме и стреляме,но после точно там
ще правим трасето.
Утре ще мина да се видим и да вкараме по бира.
 

big_dragon

Редовен Потребител
В петък около 11 часа ще съм на мястото. Да нося ли някакъв инвентар или инструмент?
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Макс,вземи нещо в 5,5.
Драго,може две мишенки с планки за дърво да домъкнеш,но само ако имаш място.Не е задължително.
 

Andy Iron

Потребител
Аз четвъртък и петък съм на гребане, но в събота за пистолета съм подготвил изненада и интрига. За първи път в историята на организираните от БАФТ национални срещи бройката на участниците в дисциплина ПП ще премине над 20 участника.
 

Termina4

Потребител
Andy Iron написа:
Аз четвъртък и петък съм на гребане, но в събота за пистолета съм подготвил изненада и интрига. За първи път в историята на организираните от БАФТ национални срещи бройката на участниците в дисциплина ПП ще премине над 20 участника.
Нико ли ще идва да стреля с Пистолет, защото той стреля като за 15 човека взети заедно :) ;)
 
Нагоре