XI-та Национална среща Русе-есен 2011-24 и 25 септември.ФТ/Нощен ФТ/Пн.пистолет

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Специално за теб Оги ще мина трасето веднъж в клас международен...
И после вадя туулса и навивам Хатсо на ънлимитид :rambo:

;) :D
:cheers: :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
shstanchev написа:
Специално за теб Оги ще мина трасето веднъж в клас международен...
И после вадя туулса и навивам Хатсо на ънлимитид :rambo:

;) :D
:cheers: :cheers:

Аз ще съм ти личен асистент /ще ти мъкна Айшето между коридорите/ :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
ako началника ми ме пусне ще доида и аз нищо че е фт. ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
CaMyPau написа:
Ще нося и Валтера и Айшето, но не съм решил още дали ще стрелям и в двата класа ПЦП. :cheers:

Оги, защо са ти толкова много пушки. Ще имаш ли място за ядене и пиене? Това е национална среща, състезанието.......между другото ;)

Аз ще взема пушката ако остане място в багажника за нея :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Оги никакви такива! Мускетар по нужда се познава :D
Аз ще ти прислугвам в ънлимитид а ти на мен в "международен"

Моля организаторите GPS координати :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
valens1968 написа:
Оги, защо са ти толкова много пушки. Ще имаш ли място за ядене и пиене? Това е национална среща, състезанието.......между другото ;)

Аз ще взема пушката ако остане място в багажника за нея :cheers:

Аз за всеки случай бре. Като са по-малко мишените може да останат силици за двата класа. А и в Асеновград какво стана? Валтера ме предаде на 2 коридор и ходих до там за да гледам.. Така поне ще има "план Б". А за третия кръг дето е също нощен, но е на масата ще участвам със сигурност. На последните срещи се очерта една тенденция да съм все от финалистите ;) ;) :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
CaMyPau написа:
...... очерта една тенденция да съм все от финалистите ;) ;) :cheers:

Тая година, ако си от финалистите гледай по - тихо да финиширате, че не мога да се концентрирам върху сънното състезание ;) ;) ;) :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
dinkata написа:
гледай по - тихо да финиширате, че не мога да се концентрирам върху сънното състезание ;) ;) ;) :cheers:
;)

Ама още никой не е бил репликата на един бивш участник в такива мероприятия:
"На вас никой ли не ви е казвал, че между 2 и 4 не се стреля?!" (т.е. между 14 и 16 часа, казано с явно възмущение в гласа от човек, току-що преборил се с входното покривало на палатката си и показал сънено лице навън) :lol:
 

shooter

Потребител
Само да допълня

т.1 от дневния ред е Избор на управителен съвет на БАФТ
 

shooter

Потребител
Във връзка с настаняването - едно мнение на Иводок от предната среща:
"Идеята е палатков лагер.
Вариант 1 - палатки! - без пари (на поляната)
Вариант 2 - х.Приста - символична сума (близо до поляната)
Вече малцина са хората, които не я знаят къде е.
стая с 2 легла и WC - 15лв. на легло
стая с 3,4,5,6,7 легла WC на етажа - 10лв на легло
Тел. резервации 082 820 272 ; 0896 688 550
Тел. в самата х.Приста - 082 820 276
Хотелчета и мотели на разстояние 4-5 км колкото искате.
Вариант 3 - (приличен лукс) - Хотел Люляка http://luliaka.com и Мотел Рай http://motelrai.hit.bg/motel4bg.html - 60лв за двойна стая (близо до поляната)
Мотел '' Явор '' разполага с: атракцион Дунавско село http://www.youtube.com/watch?v=0aCY2Hj2BuQ и в хотелската част с:
2 стаи по 2 легла - 45лв.
2 стаи със спални / единично голямо легло / - 60 лв.
2 апартамента -80 лв.
Цените са за стая , а не за легло.
Тел. за резервация 082 872 479
Вариант 4 - малки хотелчета - Брани, Автогарата. (близо до поляната)
Вариант 5 - (лукс) - хотели Космополитън, Ана Палас, Сити Арт, Бистра и Галина, и т.н.
Предварителни резервации, да си прави който иска или да пита в темата.
Мисля, че няма смисъл, освен за Явор, защото Макси вероятно ще резервира там, а капацитета им е малък.
Информацията я събрах от съществуващи теми тук и колко е актуална към момента не зная.
Ако има още нещо, питайте.
Допълнение: Апартаменти под наем в Русе: http://www.ruse-apartments.com/pages/ap ... html "

###


Отностно интернет гласуването,
предлагам да се добави следният текст към устава на БАФТ:

#
чл.6 (ал. 6)
т.1 По въпроси представляващи интерес за асоциацията, възникнали във време между заседанията на Общото събрание, без тези по чл.6, ал.1, т.1,3,4,7,9,11 и 12, може да се провеждат обсъждания и интернет гласуване на сайта на асоциацията - http://forum.airguns.bg, в специално обособена за целта тема.
т.2 Времето за интернет гласуване на членовете на БАФТ е не по малко от петнадесет дни, за да се даде възможност на всички да се запознаят с поставения въпрос и обсъжданията по него.
т.3 Гласуването е лично и на сайта ще се предоставя поименен списък с резултатите от него, негласувалите за периода упоменат в т.2, ще се считат за въздържали се.
т.4 Взетите решения на сайта цитиран в т.1 и отговарящи на изискванията на чл. 9, ал.1,2 и чл. 10, ал. 1 /като се смята , че всички членове са присъстващи/ от устава на БАФТ, са задължителни за изпълнение и имат същата тежест, както и решения прогласувани на редовните и извънредни събрания на ОС.
#

Текста е примерен и ще помоля колегите и юристите да го коментират !
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Eто тук ще е националната среща.
Вярно, малко по-нататък ще е , ама ако намерите това, няма начин да не ни чуете.
Ще сме около 200м по-напред
 

Attachments

  • Място на срещата.jpg
    Място на срещата.jpg
    391.5 KB · Прегледи: 80
  • Орехите.kmz
    782 bytes · Прегледи: 28

братушка

Редовен Потребител
т.2 Времето за интернет гласуване на членовете на БАФТ е не по малко от две седмици,
Съвсем малка забележка:
В Устава е заложен срок от 15 дни за предизвестие за ОС:
(3) Покана се извършва чрез публикуване на съобщение в сайта на асоциацията и чрез поставяне на писменно обявление в сградата, където се намира управлението на асоциацията, най-малко петнадесет дни преди насрочения ден .
Може би трябва да уеднаквим тези двата срока? Да се запишат и за интернет гласуване 15 дни.
 

shooter

Потребител
братушка написа:
т.2 Времето за интернет гласуване на членовете на БАФТ е не по малко от две седмици,
Съвсем малка забележка:
В Устава е заложен срок от 15 дни за предизвестие за ОС:
(3) Покана се извършва чрез публикуване на съобщение в сайта на асоциацията и чрез поставяне на писменно обявление в сградата, където се намира управлението на асоциацията, най-малко петнадесет дни преди насрочения ден .
Може би трябва да уеднаквим тези двата срока? Да се запишат и за интернет гласуване 15 дни.

Това имах предвид, като написах не по малко от две седмици
Коригирано е вече :)
 
A

Anonymous

Гост
shooter написа:
Това имах предвид, като написах не по малко от две седмици
Коригирано е вече :)
Според мен трябва да е дори повече.
15 дни предизвестие (в което май трябваше да са включени въпросите за обсъждане?) и после техническо време за обсъждане и гласуване. Трябва да предвидим и време за дискусии по предлагания въпрос/промяна. Защото дискусии ще има. Мисля, че срок между 20 и 30 дни е разумен - предизвестие (задаване на тема/организационен въпрос) две седмици за обсъждания и стигане до окончателната формулировка за гласуване и една седмица за самото гласуване. (Примерно)
Хипотетична ситуация - избор на председател. Първоначално трябва да има период за издигане на кандидатури и обсъждането им (евентуално самоотводи) и чак тогава да се стартира анкета за самия избор. Което освен увеличено време, означава и две теми (дискусия и гласуване, освен ако не е възможно да се прибави анкета към вече започната дискусионна тема, без ангажиране на админа).
 
Нагоре