WFTC2017 WALES

Dominus

Редовен Потребител
Пичове, да започваме с размислите от сега че да не стане късно. Ако трябва да сформираме групата на мераклиите и да търсим хотел да резервираме стаи с опция за отмяна на резервацията до последния момент.
Може да се мисли комплексно с тяхното първенство, което е една седмица преди това. Би било една перфектна тренировка за световното на техен терен и при техните условия.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Павка аз съм мераклия. Ако се вместя в квотата мисля че ше успея да се оправя финасово за 2 първенства догодина. дрезден и уелс или уелс и уестърн парк което е по вероятно. не елошо да започнем да се оглеждаме и за спонсори. колкото и да е малка всяка финансова помощ би се отразила добре на отбора:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Едва ли ще има наплив на мераклии. Все пак е далечко и предполагам че евентуалната група ще е доста по-рехава от тазгодишната.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също съм за Уестън парк и Уелс.
Ще синтезирам инфото което имам и утре ще го постна.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Поради техически причини, срокът за записване и плащане е удължен до 29.10.2016 г.
След този срок не може да се гарантира свободно място за никой!!!
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ами да вземем да направим едно записване и да видим колко хора ще се съберем. Които има желание да пише в темата.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Имат проблем с акаунта им в PayPal. Блокирали са им голяма част от парите "just in case". В момента проверяват алтернативна система за онлайн превод, а на по-късен етап може и да минат на варианта с банков превод.
Правете си сметката, защото не ми се иска организационно групата да е разделена!
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Някой беше смятал грубо сметките. Може да драснете и тук за да види всеки и да си прецени..
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Не Павка около 2000лв. Все пак има 10дневен престой в англия. Самолетни билети. Наем на бусче или кола. Но за 90% от българина за съжаление са голяма сума. Аз лично съм открил фонд и заделям всеки месец по колкото мога па да видим :rambo::cheers:
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Ходи ми се стига да има място а и не знам какви документи ще трябват...
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Нагоре