WFTC 2018 Полша

gary m

Редовен Потребител
Схенген експерименти. всичко по скупо. всичко наи дубра за нормални хора.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Тази сутрин разговарях с фирма за изработка на фланелки за Световното първенство.
Постигнал съм принципна уговорка с тях за направата на фланелки със специално изработен дизайн за нас. Надявам се да разработят 2-3 варианта и да можем да изберем някой от тях.
Ще помоля в едноседмичен срок всеки заинтересуван от закупуването на фланелка/и, да ми пише желана бройка, размер на фланелката и имената си, които иска да бъдат изписани на гърба. Имената ще бъдат изписани на български език. Цената ще е в рамките на 22-25 лв/бр.
Всеки, който желае фланелка, но няма да участва на Световното ще може да си поръча също, но фланелката ще бъде с щампа на ръкава и посветена на Световното в Полша!
Бройката, която ще заявите е ориентировъчна и надявам се близка да исканата, за да мога да осигуря по-добра цена и навременната им доставка, както и уникален дизайн изработен само за нас.
Моля, заявките да пращате на ЛС!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Могат ли да дадат размерите с каква ширина в гърдите(и долу, ако не са прави) и каква дължина са поне?
Предишните бяха леко по-големи. За да може да преценим М, Л, ХЛ и т.н.
Размера на Ицко,надявам сe, също ще го осигурят.
ПП. За мен ще са 2 броя, размера ще се доуточни.
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Ако е възможно, и аз ще желая една фланелка 3-XL
Предполагам ще са различни от предните?
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
За мен една L,като публикуваш таблицата мога да коригирам размера
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Сега говорих пак с фирмата за фланелките.
Моля, на ЛС да ми пратите височина и килограми, защото по таблица можело да допуснем грешка!
И да се повторя пак, поръчки и данни на ЛС!!!
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
FLANELKA 2.jpg FLANELKA 1.jpg Получих два варианта за фланелки. Не съм особено впечатлен и ще искам още варианти, за да може да сме с хубави.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Вариант 2 по ми харесва сякаш ма ми е леко джендър. Не че ша ни тряа. Аз съм със спец унивофрма. Поръча ли една от кръста надолу с кокосови листа
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И в двата варианта, мисля че черната сова отпред е излишна.
И аз съм повече за втория, ако до там им стига креативноста. А совата си я има отзад същата, та пак казвам, че отпред е излишна.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
От посочените варианти избирам 2-рия.
Макар, че след фланелките които имаме/тези от Унгария/...
С много усилия друг проект би ми грабнал окото...
Това си е лично мое мнение...
 
Последна промяна:
Нагоре