WEIHRAUCH - немско качество за ценители

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Надявам се тази тема да се напълни със собственици на това бижу.

007737770.jpg

007737771.jpg

007737775.jpg

007737777.jpg

007737783.jpg

007737786.jpg

007737790.jpg

007737791.jpg

007737793.jpg

007737795.jpg

007737796.jpg

007737799.jpg

007737801.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Re: Всичко за WEIHRAUCH

Аз съм го поръчал, бижуто ( WEIHRAUCH 100Т FAK ) и съм в очакване. Към поръчката прибавих и приспособлението за зареждане на една чашка, надявам се да потрябва. Когато дойде, ще се похваля.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Re: Всичко за WEIHRAUCH

като един от първите притежатели на HW-пушкd в бг,мога да кажа:не пренебрегвайте останалите артикули на марката.всичко,което сте притежавали като пружинна пушка (изкл.диана)e мн,ама много далеч от вайхраух.стрелял съм освен с моя хв90 и с хв80 и хв97 и мога да кажа,че 100-цата е само един от диамантите в короната на HW
 

poacher

Потребител
Re: Всичко за WEIHRAUCH

Понеже знам, че колегата luft9waffe е скромен и няма да си каже...
...в събота направи с неговия пружинен Вайраух на 60м такава група, за каквато доста от нас с ПЦП-та си мечтаят ;)
 

DANNY

Редовен Потребител
Re: Всичко за WEIHRAUCH

MAD MAX написа:
Надявам се тази тема да се напълни със собственици на това биж


Макси, надеждите ти са напразни, това бижу както ти го наричаш е ПРЕДПОСТАВКА ЗА РАЗВОД в 90% от средно статистическото БГ семейство! За жалост на 100% в моето ;) ;) ;) ;)

От една седмица във вкъщи не си говорим от както казах, че искам Кондор с оптика Липърс!!!

Е, мамка му, толкова много ли искам!?

Ако спомена нещо за РУХА направо идвам във Варна, не само за срещата а и да живея там!
Може да ми търсите палатка!
;) ;) ;) ;) ;)
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Re: Всичко за WEIHRAUCH

MAD MAX написа:
Пружинните Раух няма да станат толкова много, тъй че мисля може да си остане една темата.
точно!хората гледат дайканския сайт и си викат:пцп-хв 2200,гпп-хв 1400лв,верно раух,ама преломка.и са прави.трябва да си яко болен на тема пружинки за да кихнеш 800+кинта(на мен ми стъпи 850 втора ръка,макар и почти чисто нова).истината е ,че тая пушка е верно versatile-печели(тя,не аз)фт,бр,best group,пълни фризери,здрава е ,евтина за поддръжка е .взех я 3мес преди фхт12 и тя извървя пътя от кандидат за продажба по време на моята пцп еуфория,през незаменим бекъп на пцп-то по време на излетите,до "истинското железо" в момента
 
A

Anonymous

Гост
Доста, но си струва, + 100лв. от цената в страницата на магазина. Лощото е,че не могат да ми доставят ей това чудо http://www.weihrauch-sport.de/bilder/b_ ... llader.jpg, нямало в момента, което според мен е съмнително, защото им казах как мога да го доставя и за колко пари, явно нямат файда. Ще трябва да го купувам допълнително от някъде.
 

cdman

Администратор
Предполагам че колегата Cyclopus има предвид ето това: http://www.daikan.bg/?action=browse&obj ... 23&cid=141

което идва на цена 2100лв , + тези 100 които казва севързва на 2200лв. пушката си нови славата , единствено ме притеснява ценовата политика на Дайкан - понеже не мога да преценя дали е скъпа или евтина тъй като не съм виждал пушката по разни други сайтове.

Заглушителят който купих от тях преди няколко седмици дойде на много добра цена - с 10лв повече от колкото ако го бях поръчал от Англия , но пък чашките им H&N са 23лв за FTT в 5.5 калибър 500 броя - в Старфорс са 14.50лв

Колеги :) не се притеснявайте да пишете цени на различните магазини - тук може!
 

s73r01d

Потребител
700 паунда е по английските сайтове HW 100 S/T FAC. Което ляга на ~1750 само пушката + някакъв разход до тук и малко печалба за тях. Общо взето цената не е европейска, но приближава, далеч е от х2 или х3.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
cdman написа:
Предполагам че колегата Cyclopus има предвид ето това: http://www.daikan.bg/?action=browse&obj ... 23&cid=141

което идва на цена 2100лв , + тези 100 които казва севързва на 2200лв. пушката си нови славата , единствено ме притеснява ценовата политика на Дайкан - понеже не мога да преценя дали е скъпа или евтина тъй като не съм виждал пушката по разни други сайтове.

Заглушителят който купих от тях преди няколко седмици дойде на много добра цена - с 10лв повече от колкото ако го бях поръчал от Англия , но пък чашките им H&N са 23лв за FTT в 5.5 калибър 500 броя - в Старфорс са 14.50лв

Колеги :) не се притеснявайте да пишете цени на различните магазини - тук може!
[/quote на фтт 5,5 (500)в списанието си дайкан са сложили 17лв цена,ако е истина-ок.в кипърски магазин хв100 е към 950евра.като официален представител на HW дайкан сигурно пазаруват с добра отстъпка,ама в случая мисля,че не товарят цената прекомерно.лошото е ,че продължават с гадната практика"капаро",вземат само вече продадени бройки,поръчват на рядко -през 1-2месеца ,т.е.проблем ще има ако ти дотрябват рез части
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
s73r01d написа:
700 паунда е по английските сайтове HW 100 S/T FAC. Което ляга на ~1750 само пушката + някакъв разход до тук и малко печалба за тях. Общо взето цената не е европейска, но приближава, далеч е от х2 или х3.
Да, но от Англия просто забрави за FAC!
Дори и да намериш кой да ти я продаде, няма куриер или пощенска служба, която да ти достави нещата. Просто отказват да транспортират FAC.
 
A

Anonymous

Гост
Ето ги тук красавиците:
http://www.airgunsbbguns.com/Weihrauch_ ... _s/346.htm
И цената е ОК отвсякъде!

П.С. Малко оффтопик. Не мога още да свикна, че сме си на наша територия и се усещам, че се стягам леко като пускам подобни линкове и коментари ;)
 
A

Anonymous

Гост
akraba1, не съм давал никакъв бакшиш и не работя цар :eek: ( де да можех ;) ), не си ме разбрал или съм се изразил лошо, няма значение.
Точната цена на Вайха е 2180лв. Не е актуална цената която всички виждаме в сайта на Дайкан ( тя седи там непипната от сума време ), затова написах цената + 100 и това е. В интерес на истината, казаха по-малка цифра отколкото на едно запитване през пролетта. Преди да отида там бях говорил с Макс и той ми обясни как седят нещата (за което съм му много благодарен) и бях подготвен. Не можах да намеря никъде някаква примамлива цена из нета та да го поръчвам и аз не знам от къде. Тя цената в Кобрата може да е добра, както казва Парабела, но на мен ми се стори да е добра за щатите, а като дойде до тук не знам как ще се качи с транспорт и други там такси и мита. Може и да идва по-тънко, но според мен няма да е много. Както и да е , работата ( дано не е оная, голямата :) ) е свършена, ще чакам да се обадят до месец и това е.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Е няма такава пушка. Вече даже не ходя до мишените нито да меря, нито да снимам. На 38 м.(от упора де) от 14 изстрела дупката (не групата) е 1,5-1,9 см.. В безветрие с Баракуда. :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
@MAD MAX
:yes: Дай Боже всеки му, такъв резултат!
На мен ми остават три седмици чакане да пристигне красавицата, ако всичко е точно. Вече започнах да я сънувам тая пущина :crazy:.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Termina4 написа:
и аз чакам с нетърпения да покажеш снимки групи и всичко за да се зарадваме и ние
:rambo:
Днес забравих да накарам Rook да снима групите на Рауха, но на тях никой вече не им обръща внимание. От упора на 38 м. направих поне пет групи от по 20 изстрела под 1,8 см. Руснаците биха казали, че това е много слабо представяне.
 
Нагоре