Walther Rotex RM8 или Cometa Lynx mkII

Васил 83

Редовен Потребител
Здравейте колеги след много мислене, сравнения, четене и гледане на ревюта в youtube, реших да се спра на две пушки. Cometa lynx mkII 5.5mm и Walther Rotex RM8 5.5mm. Реших, че търся приличен брой истрели, добра точност и прилична мощност. Ще се изпозва за стрелба от 25 до 60м. Според вас кой е по-добрият избор. Aз за сега залитам повече към Валтера, но доста колеги ми похвалиха и кометата. Моля дайте мнение, че другата седмица отивам да поръчвам /купувам!
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Здравейте колеги след много мислене, сравнения, четене и гледане на ревюта в youtube, реших да се спра на две пушки. Cometa lynx mkII 5.5mm и Walther Rotex RM8 5.5mm. Реших, че търся приличен брой истрели, добра точност и прилична мощност. Ще се изпозва за стрелба от 25 до 60м. Според вас кой е по-добрият избор. Aз за сега залитам повече към Валтера, но доста колеги ми похвалиха и кометата. Моля дайте мнение, че другата седмица отивам да поръчвам /купувам!

Това с помощта при избора е... Аз ще ти препоръчам Lynx-а, защото имам такава. Не че съм виждал въпросния Walther на живо, още го нямаше като купувах Кометата. Някой с Walther ще ти препоръча него, защото той е направил този избор и за себе си е прав. Всяко мнение ще е правилно, защото го дава човек убеден, че е правилно.

Моя съвет е: иди, виж, пипни, помириши, прикладвай и тогава избирай!
Казаха, че скоро (на 6 май) ще отпаднат ограниченията за пътуване. Виж се с колеги от столицата, постреляй и с двете пушки, и тогава реши!
Ако ти се идва до Монтана, ела, ще постреляме с Кометата.

Според мен няма смисъл от 5.5 за до 60м :cheers:

П.П. А да, на мойта Комета трябва да й натягам болтчетата на спусъка за 1-ва и втора степен през около 100-150 изстрела. Иначе удърника не зацепва.
 
Последна промяна:
Нагоре