VІ-то състезание по ФТ в град София, 31.10.2009 г., Бонсови поляни

A

Anonymous

Гост
Предложението за предстоящото състезание по ФТ, организирано от Софийската група, е следното:

Дата: 31.10.2009 г. (събота);

Място: Бонсови поляни (откритата поляна, на която се проведе ФТ състезанието пролетта);

Класове: ПЦП, ПП;

Регламент: http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?t=.570

Главен съдия: ..........;

Начален час: 13:00 часа;

Брой кръгове: един във всеки клас;

Брой мишени: тридесет;

Награди: грамоти за първо, второ и трето място в двата класа;

Такса за участие: 2 лева.


Записването за състезанието може да стане с лично съобщение до Главния съдия, или на място до 12:30 часа, съгласно регламента.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Re: VІ-то състезание по ФТ в град София.

А ми щом сме обещали на децата тъй да бъде :)
Само трябва да се поогледаме и за други терени, до който може да се стигне с кола. Даже и полянката по пътя за Бонсови може и да не е много достъпна, а паркирането по пътя не е най удачното
 
A

Anonymous

Гост
Re: VІ-то състезание по ФТ в град София.

Между с.Долни Богров и с.Равно поле има доста схироки места на които може да се стреля и са на повече от двеста метра от населените места.Някой ,който е по-на "ти" със законите, нека да си каже мнението стават ли тези места или не. Съвсем близко са до София, дори по-близко от Бонсови поляни.
 

lynx

Редовен Потребител
Предлагам състезанието да НЕ СЕ ПРАВИ на Камбаните.
Вчера отидох до там , да видя къде е другото "стрелбище" на софиянци и да пострелям малко.
Цялата поляна е обрасла с трева висока до коляното. А и никъде по темите не видях да е написано , че не се препоръчва да се разхождаме по поляните с кола.
Уж беше сухо и не е валяло от 2-3 дни, а като пристигнах и си видях колата...... :-X ;)
20092009083.jpg


http://rsvr.snimka.bg/travel/kambanite. ... 951765.big
http://rsvr.snimka.bg/travel/kambanite. ... 951768.big
http://rsvr.snimka.bg/travel/kambanite. ... 951769.big
http://rsvr.snimka.bg/travel/kambanite. ... 951771.big
 
A

Anonymous

Гост
Предвид на последното развитие на нещата във форума, съм помолил администратора да изтрие акаунта ми в него. В тази връзка оттеглям и кандидатурата си за Главен съдия на предстоящото състезание. Надявам се колегите от Софийската група да изберат друг на мое място. Това не променя готовността ми да помогна за организацията на състезанието.
 
A

Anonymous

Гост
Аз така и правех, но след като самият администратор ме определи за "клеветник", а този пост:

st_beer написа:
@milen.m
Не напразно хората имат някакви мераци да те "прегърнат" на някоя среща. Очаквай някога да се случи това . На някоя среща някой да те прегръща, прегръща чак да ти счупи някое ребро от обич ;) ;) ;) ;) ;) ;)

все още стои във форума (явно заплахите срещу мен не са нарушение на правилата), и почти никой, с изключение на митака101 и теб не се обади в моя подкрепа, аз мисля, че няма какво повече да правя тук. Ще влизам от време на време като гост, за да се информирам за събирания на групата, или за предстоящи състезания, но като цяло бях дотук. Поизтрих си мненията тук-таме, за да не се дразнят излишно хората.
Това е последният ми пост в този форум. Моля администраторът да си изпълни обещанието и да изтрие акаунта ми.
 

Termina4

Потребител
Дръжте ме в течение за състезанието защото ми се идва Ако има с какво да помогна съм насреща (доста съм работлив :-[)
Ако времето е подходящо дали да не направим пак един лагер :crazy: :rambo:
 

Вячеслав

Потребител
Имаше въпроси в стария ни форум .Защо създателите на Гаражното ПЦП -в името на Перил Пловдив спряха да пишат? Имаше и други като Carex ,Titanium и още може би дузина хора готови да помогнат със съвет или препоръка се отегчиха да си търгат пръстовите отпечатъци по клавиатурите. Аз ще Ви кажа Колеги какво се случва. Хората които спряха да пишат ,започнаха да стрелят два пъти повече. Добре е да има секач ,но в стария форум всеки можеше да напише каквото си поиска дори и да е спам. По принцип цензурата е необходима ,когато не се спазва приличният тон. Следва корекция и разговора продължава. Със стягането на рамката да се пише само по конкретния въпрос в определената тема ,разговора се губи и се минава на Лични. Това би отказало всеки ,който има тръпка да се занимава. Все пак да не забравяме ,че стария форум ,макар и спамаджийски зариби адски много хора вкл. и мен . Може би защото беше "Спамаджийски" и всеки си говореше каквото си поиска. Обидени от Стария се направи нов . И какво става . Всичко ново е добре забравеното старо. Началото на края ? Или както я подкарахме - Всеки за себе си с пушката на рамо?Без много много да пишем :quiet:
 
A

Anonymous

Гост
В стария форум темата за Старазагорската група е над 80 страници. Имало е бая хора, събирали са се, стреляли, яли, пили. И изведнъж работата замря. Никакви ги няма. Колко пъти писах, никой не ми отговаря...Сигурно са сменили хобито, де да ги знам.
 

angelmr

Редовен Потребител
Вячеслав написа:
Имаше въпроси в стария ни форум .Защо създателите на Гаражното ПЦП -в името на Перил Пловдив спряха да пишат? Имаше и други като Carex ,Titanium и още може би дузина хора готови да помогнат със съвет или препоръка се отегчиха да си търгат пръстовите отпечатъци по клавиатурите. Аз ще Ви кажа Колеги какво се случва. Хората които спряха да пишат ,започнаха да стрелят два пъти повече. Добре е да има секач ,но в стария форум всеки можеше да напише каквото си поиска дори и да е спам. По принцип цензурата е необходима ,когато не се спазва приличният тон. Следва корекция и разговора продължава. Със стягането на рамката да се пише само по конкретния въпрос в определената тема ,разговора се губи и се минава на Лични. Това би отказало всеки ,който има тръпка да се занимава. Все пак да не забравяме ,че стария форум ,макар и спамаджийски зариби адски много хора вкл. и мен . Може би защото беше "Спамаджийски" и всеки си говореше каквото си поиска. Обидени от Стария се направи нов . И какво става . Всичко ново е добре забравеното старо. Началото на края ? Или както я подкарахме - Всеки за себе си с пушката на рамо?Без много много да пишем :quiet:

Честно казно не знам какво общо има това с темата, но перил изчезна от форума и от стрелковите сбирки далеч преди да се отделим. Същото може да се каже и за други хора. Има хора които харесват да се събират да побъбрят и да пострелят. Има и такива които искат само да стрелят за предпочитане с по-малко хора наоколо. Така че всичко това си е нормален процес и няма нищо общо със смяната на форума или със наличието или отсъствието на състезания.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: VІ-то състезание по ФТ в град София, 31.10.2009 г., Бонс&#1

Горните три поста идват като че ли, за да ни напомнят, че датата наближава :yes:
Ще пусна подробности относно мястото и други възникнали въпроси до утре вечер.
 
Нагоре