Theoben

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

lynx

Редовен Потребител
Прикладът е станал направо убийствен! :bravo: :bravo: :bravo:
Браво на Локи, вярно че не става за ден-два /месец-два ;)/ , но определено си е заслужавало!
Ето, че дори и един Теобен може да бъде красив ;)
Браво Локи!!!!! :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Макси, сега с това удобно и красиво "устройство" си длъжен да ги "заковаваш" "пришълците" както Хишника на филма :) ;) ;) :cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аааааааааааааааа не реален приклад :worship: :worship: :worship: Локи най-големия си.
 

Loki

Потребител
DANNY написа:
Браво :bravo:, от това което се вижда изглежда интересен.
Какво е обаче това жълто натрапчиво лого отстрани на приклада?
Мнго е голям контраста в цветовете. Ламината е с неутрален/студен сив цвят логото е топъл медножлълт.
Честито Макси!
Браво на майстора!
:cheers:

Това е моето лого! Нарочно го направих така, за да има с кво да се заядеш.. ;)

Очаквайте скоро албумче с хубави снимки :) Там ще се види по-добре кое е натрапчиво и кое- не...
 

petkof

Редовен Потребител
За приклада нямам думи, но най-важното е, че най-вероятно ще мога да пострелям с тая пушка! :bravo: ^-^ :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Може да ги анодираме в черно, става още по-завършено, но по-нататък - като му се нарадвам! :cheers:
 

Loki

Потребител
_MG_1514-4.jpg


За повече картинки и информация-http://forum.airguns.bg/index.php?topic=52.msg136198#new ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
MAD MAX написа:
Това моята пушка ли е?! :D :eek: :eek: :eek: :bravo: :bravo: :bravo: Бахти как рита тоя звяр - направо съм стресиран. :crazy: Утре-вдругиден ще трябва да я замеря. :eek:

Тая пушка направо цепи мрака! Още през седмицата, като ми дойде приклада, не издържах и направих няколко изстрела с тежкото ЖСБ. И даде свръхзвук! :eek: Също и бая риташе. Та отслабих бойната пружина от винта за регулиране, ей така - на ухо, и пушката се поуспокои. Днес вече я замерихме. 305 м/с с Баракуда. ;) :eek: От 230 до 150 бара прави около 850 изстрела в коридор от около 5 м/с. Плато още не сме мерили, щото нямахме нерви, а и нямаше особена нужда. На 220-230 бара започва с 295 м/с и там и свършва на 150 бара. Мерихме и тук-таме междинно по 1-2 изстрела. През цялото време стрелях на мишена на 50 м. и изобщо девиацията не се отрази. Групи от под 2 см. от 24 изстрела (2 пълнителя). Снимах с телефона и ще опитам да кача снимките по-късно. 1 пълнител - под 1,5 см. мерено по ръбовете. Изобщо, много съм доволен от тая марка. Сега разбирам Англичаните по клиповете защо пишат "След стрелбата с МК2 няма оцелели!". :D
 

anibis

Редовен Потребител
Ето какво е направил колегата xman по Теобена. Приказвах лично с него, каза ми че платото ми е страхотно за правотокова пушка +-2-3м/с имам около 100 изстрела с 400сс бутилка с 45-46джаула. Това е най добро за пушката като точност, брой изстрели и сила,Без проблем може да се вдигне мощността завъртам с половин оборот задната тапа/ударника/ и става около 52джаула. Ще се види вече как е на мишената но трябва вече всичко да е добре. :yes: http://www.youtube.com/watch?v=zeA1cleZ ... e=youtu.be
 

lynx

Редовен Потребител
Миро, ти си паралия.
Купи му на тоя Теобен оптика със страничен паралакс, някоя лекичка и с по-голям зуум, че със сегашната ще ти е неудобно, освен ако не си и свикнал вече.
Но страничния си е голям кеф ;) и повече ще му тича на Теобена.
 

lynx

Редовен Потребител
Съвсем за прост ме взе, нали? ;)
На всички е ясно, че само у нас пукаме на метан.
Снимката е взета от английски форум, а там метан никой не ползува.
Само понякога някой идиот пробва какво ще стане ако зареди с кислород ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител
lynx написа:
Съвсем за прост ме взе, нали? ;)
На всички е ясно, че само у нас пукаме на метан.
Снимката е взета от английски форум, а там метан никой не ползува.
Само понякога някой идиот пробва какво ще стане ако зареди с кислород ;)

Никой не ти е казал, че си прост.
И отново си неподготвен. Ето ти един форум в който се коментира стрелбата на метан...
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?anno=2&depth=1&hl=bg&rurl=translate.google.bg&sl=en&tl=bg&twu=1&u=http://www.airgunbbs.com/showthread.php%3F562174-Why-would-anyone-want-a-PCP-airgun-like-this&usg=ALkJrhj2m2kzIxoyO7iOuDoPvWfhUI1Oug

И т.н.
 

st_beer

Редовен Потребител
lynx написа:
Първоначално се зачудих защо се заяждаш, но се сетих че най-вероятно си със "срамен стикер" на колата и си се почувствал засегнат ;)

Заради това което очаквах да се случи и го усетих още от първия ти намек в темата на хасана. Не съм се излъгал ни най-малко в предчувствието си и то се вижда прекрасно в поредния ти неуспешен опит да стресираш хората. Писал съм го и друг път: Всеки който си купил ПЦП и стреля с такива налягания си знае много добре на какво налягане си залага главата и какво може се случи не дай си боже независимо от изправността на всички неща.
 
Нагоре