Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
7e078ce4-d4c7-4d9d-adf9-7ec6a22d047f.png qbnvn3fg6czc.png

От известно време се оглеждам за компактна пушка в кал. 5,5.
След дълго оглеждане по страниците на производителите и по чуждите форуми, в крайна сметка интересът ми бе привлечен от булпапа "SPA P12" на китайски производител. Търсех бюджетна пушка и след като от Хатсан не ни изненадаха с такъв продукт реших да се метна на тази непозната за нашият пазар стока. Има доста клипове в ютуб и това което видях бе че пушката е с доста проста конструкция и е лесна за обслужване. Видях и няколко мишени които които ме обнадеждиха. Дълга е 71см. и има 300 кубиков резервоар, няма редуктор и е еднозарядна - това последното не ми хареса, но повече не ми се чакаше да се появи 10-зарядният вариант. Освен това тази сутрин жена ми ме попита какъв макар и малък подарък искаш днес за рожденния си ден... и аз без да се замисля отговорих "малка пушка" ;) Писах на производителя http://www.china-airrifle.com/ да ми дадат европейски дилър и те ми посочиха два. Избрах испанеца че беше по-сговорчив и ми направи веднага отстъпка :) та последно тотал с превоза се спазарихме за 575€.
Платих ги още днес и сега ще чакам :cheers: Дилъра каза че ще ми прати последната версия на модела... гледам го че е с два модела приклад. Какво ще дойде при мен - не знам?!
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Това ще е интересно...
Ще чакаме да споделиш впечатления и т.н.
 

Attachments

  • exploded_Medium.jpg
    exploded_Medium.jpg
    90.4 KB · Прегледи: 215
Последна промяна от модератор:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
А Честито!
Дано и тези серии са с титаниеви резервоари като първите. Ако не е късно, питай го и за резервоара.
Има изгледи да е по-добра заготовка от Асанчовците.
ПП. Някъде мернах, че правят вече и барабани от типа на Мородерските за тез.
Ама чистих историята миналата седмица и не помня откъде изкочи. Струва си да се поровиш докато пристигне.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Ха, честито! :banana:
Аз сутринта ти пожелах нова пушка за рождения ден, то така и стана! Станал съм като Баба Ванга :):cheers:
Убеден съм, че новото пушкало много скоро ще е въведено в ред и ще събира благородна завист от колегите! :banana:
 

sts1969

Редовен Потребител
Да ти е честита предварително! :cheers: По-интересно ми е какво ли ще си пойска жена ти като реванш :D:D:D
 

tzocho

Потребител
Славчо, първо честит рожден ден! :cheers:
Желая ти здраве, късмет и много SPA процедури с новата придобивка!
Да направиш подробно ревю като пристигне!
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Честито Слави. Чакаме ревю. Много е хубав булпапа. Имаш ли някакви заводски данни?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Благодаря за честитките!
Рожденният ден е факт, но пушката все още е в испанско... платил съм я, но кога и как ще я получа - божа работа!
Ето и заводски данни:
Без име.png
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Иделно Руни. Слави повече от 3 месеца пушка не държи.. Обикновено я купува. Ако има кусури ги отстранява. Прави да стреля като лазер, след което му доскучава и я продава без пари.. Така че изчакай няколко месеца и си ти... :lol:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ето това е за нас - SPA PP700W
CO2 e само за плинкинг... ;)
Но не го виждам да се продава при Хиспанеца.
Ще го търсим другаде!
Да направим една масова поръчка и ще ги вкараме направо от Чина.

Едит: Китаеца нещо си променя линковете и стават неактивни. Обнових ги.

SPA.PP700W.png
 
Последна промяна:

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Вчера 10-ти пушката е тръгнала към България.
Днес получих оферта и фактура за плащане от друг сайт - Mundilar - Celso Lima Unipessoal, Lda
http://www.mundilar.net/en/pcp-air-rifles/842-air-rifle-spa-p12-bullpup.html
На цена с доставка €572.95 EUR което е с 5лв. (това ще рече някъде към 1170лв.) по-ниска цена от това което платих на моят доставчик.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Не помня кой колега беше писал ва ВИП-а дали ще внасят от този китайски производител и другите му продукти, но те отговорили че нямали интерес...

Аз на 06-Януари писах на армс-бг дали ще ми съдействат за внос за булпапеца. Отговорът бе
"здравей, за много години, жив и здрав и висчко най - добро около теб.
[06.01.2015 12:45:46] arms-bg: ще разгледам случая и ще ти пиша"

и чаках ги така един месец... разбрах че са ме пропуснали (отсвирили) и запретнах ръкави и си организирах сам нещата.
 

Карлсон

Потребител
Ако направим поръчка за няколко PP700, бай Китаец може и да изпили малко цената... И аз имам интерес, ще следя темата..
 

andi

Редовен Потребител
Задръжте още месец и половина и може да пусна тема " китайски пушки и пистолети на изключително ниски цени " ..............
;)
 

FreeMan

Редовен Потребител
P10 и PP700W са само в проект.
Производството ще започне от Април.
За мометна се готвят за IWA изложението.
Цените не са лоши, но като се натоварят с мито и ДДС става почти като да си купиш от Европа... малко по-добре.
Все пак планирам да вкарам:
CP1-M от модела с накатки на дръжката, PP700W и евентуално P10, но след Април - като започнат призводство.
 
Нагоре