Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

Профилактика на 750L,имам натичане и не мога да го хвана??Потопих го в софийска минерална вода и нищо...?
 

Attachments

  • IMG_20260426_111003.jpg
    IMG_20260426_111003.jpg
    273.1 KB · Прегледи: 69
Артемис 700,нарича от плочката?
Ей го и тоя,иска да смени О пръстена?
 

Attachments

  • IMG_20260512_123233.jpg
    IMG_20260512_123233.jpg
    452.4 KB · Прегледи: 82
  • IMG_20260512_124214.jpg
    IMG_20260512_124214.jpg
    475.4 KB · Прегледи: 81
  • IMG_20260512_124444.jpg
    IMG_20260512_124444.jpg
    392.7 KB · Прегледи: 81
Ето я и новата играчка. Купена от Шамана преди 10 дена и вече с нов 50 сс пленум. Заводския е 10 сс. От кашона 42 дж. Само с новия пленум без други неща вече 52 дж. Предстои нов дотиквач ,че оригиналния е като на fx който е за чашки- като тръбичка , по мека пружина на БК , смяна на О пръстена на цевта усеща че духа от там и още някои дреболии. Да видим какво ще стане . По нататък може да се пробва с нов клапан с 0.5-1 мм. по дълъг щок , но първо как ще се представи без него. Къса е цевта 450 мм. недостатък. 20260527_191000.jpg20260527_190954.jpg20260527_191005.jpg20260519_203823.jpg20260519_203846.jpg
 
Честито,ама след FX M4 extendet,защо :oops:
Винаги съм искал да имам лека къса пушка с която както карам колата спирам, вадя и шишарката от бора пада до 30- 40-50 метра , ей така от ръка. Без вадене на маси, столове и бутилки. Стрелба прав от ръка . Но и да има тяга 55-60-65 джаула. Май тази ще е. А и ми се човърка.
 
Колега и при мен бяха същите критерии заради които я закупих.... и останах много доволен от китайското творение....
Аз нищо не съм правил по нея, ама сега като чета как и какво експериментираш ме налазват едни мисли.... Успех ти желая, че очаквам резултати!
 
Аз р15ката която е със същата цевна кутия и почти всичко като р35 я докарах до 95 джаула в 5.5 ама там беше мнооого игра
 
Колега и при мен бяха същите критерии заради които я закупих.... и останах много доволен от китайското творение....
Аз нищо не съм правил по нея, ама сега като чета как и какво експериментираш ме налазват едни мисли.... Успех ти желая, че очаквам резултати!
Мога да ти кажа как да направиш пленума, но ще ти трябва майстор стругар.
Аз р15ката която е със същата цевна кутия и почти всичко като р35 я докарах до 95 джаула в 5.5 ама там беше мнооого игра
Колко беше дълга цевта и пленума май ти беше 70сс.
 
Винаги съм искал да имам лека къса пушка с която както карам колата спирам, вадя и шишарката от бора пада до 30- 40-50 метра , ей така от ръка. Без вадене на маси, столове и бутилки. Стрелба прав от ръка . Но и да има тяга 55-60-65 джаула. Май тази ще е. А и ми се човърка.
Много добре разбирам колегата за меракът му да стреля с по-късичка,но достатъчно мощна и точна пушка от ръка или от колата.През септември се очаква да се появи Тайпан спектър,булпап дълъг само 75см.с цев 55см но с мощност 140дж .Ще е с новият клапан и няма да е полуавтомат,поради което обещават да е и по-евтин,казват и по-точен.
С мъка на сърце, но ще се наложи да продам Снайпчето и се хвърлям в дълбокото!
 
Мога да ти кажа как да направиш пленума, но ще ти трябва майстор стругар.
Колко беше дълга цевта и пленума май ти беше 70сс.
80cc пленум и 70см хеви лайнер но, само това не стига. Правих промени по цевната кутия и клапанно тяло и клапана. Реално можеше и още но трябваше и ударника да се сменя и пружината му
 
80cc пленум и 70см хеви лайнер но, само това не стига. Правих промени по цевната кутия и клапанно тяло и клапана. Реално можеше и още но трябваше и ударника да се сменя и пружината му
Ванко четох тук за твоята пушка Р35 , уникална е адмирации .
 
Аз искам да запазя късия и размер и най вече теглото. За не толкова прецизна стрелба . От ръка. 60-65 дж. ще са ок.
 
Между другото правих и 60см дължина с 40сс пленум вътре в цилиндъра си и скъсен цилиндър и шрауд. Извади в 5.5 55 джаула а като точност е топ с 23 грейна слъгчета
 
Една препоръка да направя:
Разкарайте ги тия чашки в заглушената,че моите станаха на качамак вътре/всичко бе пристегнато/,отидоха и резбите на тапите при избиването на ,,качамака,, ще минавам на модератор...
 
Back
Нагоре