inikivanov
Редовен Потребител
Това с въздуха е добро. Само да спомена не е нужно пълно сменяне на въздуха със частична смяна е най-добре. И тъй като всичките си харчат според зависи от марка и модел минаваш само с допълване на въздуха.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Забележка: This feature may not be available in some browsers.

Колега какво е направено по пистолетчето за да достигне тези характеристикиТака, дойде ред на дългия р750 L.
Пищака прави точно 12 барабана от 250 до 130 бара със 29.4 дж jsb 0.87. Пробвах и jts 1.04 там е 35 джаула. Това със напълно охлабена пружина.Ами мисля няма нужда от бутилка за малко кеф.
Благодаря на Ванката от Правец , че ме светна за идеята!
пп. Мишената е на 50 м , не е кой знае какво ама който си забравя половината неща в къщи е така...![]()
А от къде се изпуска налягането ?Не може без изпускане на налягането
