Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

FreeMan

Редовен Потребител
Това под началото на цевта има ли шанс да е редуктор?
 

Dominus

Редовен Потребител
Готиното при тази пушка е, че никой не знае какво си е купил и всеки има своето дискавъри. Открива по нещо и се кефи. :D
Прилича малко на ТОТО2 6/89
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не става, първото нещо е което пробвах.
По малък е значително, както и при мародерите.

3e796ff4-2a09-40ec-93ff-8263302a6df3.png
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Това под началото на цевта има ли шанс да е редуктор?
Това е бойния клапан. Навива се в цилиндъра, а страничните болтове го фиксират към кутията на ударника.

п.п. Ако все пак намериш :D редуктор, то той ще е вътре в цилиндъра. :cheers:
Пробва ли да пуцнеш поне веднъж? Да неби като е експонат от изложение, да е само на външен вид пушка:lol:
 
Последна промяна:

FreeMan

Редовен Потребител
Ц, липсва само пълнителя и щуцера.
Писахме си с китайците - пращат, но ако ще се чака като за пушката - по добре да си врътна един щуцер.
Иначе не ми се занимава да я отварям - като дойдат чаркълъците ще я пусна в продава.
Няма да ги събирам по 2-3 като с дългото. Още повече че всичко се дублира с Крикета (освен дървения приклад), но по-добре от Крикета няма как да стреля а и толкова труд и време съм хвърлил че сме като женени с него :D
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Писахме си с китайците - пращат, но ако ще се чака като за пушката - по добре да си врътна един щуцер.
Аз не ползвам оригиналният щуцер, защото не влиза във фостер конектора!? Някакъв друг стандарт е, така че направи си.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Хм, странно въобще ли не влиза?
Ако се пристърже?
Дори и да правя ще е другия месец... то до тогава може да дойде пратката от чайна :D
 

dberov

Редовен Потребител
Тато, на P10 плочката за единична стрелба от какъв материал е, метал (ако да какъв), полиамид или пластмаса?

п.п.
Пишейки на китайците запитай за полуавтоматичния вариант кога ще има и на каква цена.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Плочката е метална, не знам каква в кутията я върнах... метална с малко магнитче инесено отсрани и клика много нежно, но категорично. Много добре е замислено. Маха се лесно като се дръпне назад дотиквача.
За полуавтомата май е само партенка, само увъртат и избягват въпроса. Явно е че е само идеен проект. До сега не съм видял работещ дори прототип.
Изглежда трескаво се блъскат да произведат в момента поръчки направени от ИВА.
Меьду другото си пишем да произведат ПЦП многозаряден пищов! :rolleyes:
Да видим какво ще стане - съветвам ги разни работи, потънаха в размисъл и 3 дни ни вест ни кост :D
 

dberov

Редовен Потребител
Като си тръгнал да им даваш акъл вземи им шарни тая тема да почетат и да си дооправят кусурите ;)
Между другото не съм чел друг форум с толкова подробна информация за тая марка булпапи, дори в google на изображения няма снимков материал колкото тук.
:bravo:
Не случайно попитах за полуавтоматичния булпап.
Моделът ще се разпространява под името Artemis в калибър .22
Повече на линковете долу, аз не вярвам на очите си :eek::eek::eek:

http://www.network54.com/Forum/79537/message/1425782778/

http://www.airrifle.co.za/threads/39971-The-2015-New-Airgun-Products-News-thread?p=570729#post570729


2015-03-22_014139.jpg
 

Attachments

  • 2015-03-22_012309.jpg
    2015-03-22_012309.jpg
    51.2 KB · Прегледи: 87
  • 2015-03-22_012250.jpg
    2015-03-22_012250.jpg
    70.9 KB · Прегледи: 87
Последна промяна:

FreeMan

Редовен Потребител
Китайците си взимат информацията наготово, само им трябва побутване с идея и харесат ли я ще я направят.
Текста не искам да го пусна тук, но идейната снимка ще я прикрепя.
С минимум промяна в производство могат да произведат многозаряден ПЦП пищов.
Всеки ден си писахме по 2 писма (изгради се ритъм ;)) но откакто им изпратих последното, нещо няма отговор.
SnowPeak.pistol.jpg
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Баси пушката!? 350 баров цилиндър с регулируем редуктор и регулируема скорост.... и полуавтоматична[emoji15] Почвам да събирам парички[emoji765]
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Харесва ми високата мощност. И това че е автоматик... Иначе предполагам че всеки който я има ще я нагласи на едни настройки и ще стреля само на тях. Едва ли ще се носят няколко "пищова" с различните прострелки за различните настройки. Все пак възможността за бърза настройка без разглабяне си е голям плюс...
 

dberov

Редовен Потребител
Баси пушката!? 350 баров цилиндър с регулируем редуктор и регулируема скорост.... и полуавтоматична
emoji15.png
Почвам да събирам парички
emoji765.png
И аз.

Китаеца тоя път ще избие рибата, 19 заряден стационарен барабана направен по дълбок за да става за проектили (притеснява ме пластинката която поддава при зареждане на чашките, ако е от пластмаса може се чупи), споменава се че е оборудвана с Lothar Walther, пише че резервоара е титениев (освен ако Китаеца не се е бъзикнал), което предполага пушката да е лека, манометъра е след задредукторната камера и е регулируем което много ми хареса и цената ако е народна ще се чака на опашка за тоя модел.
 

anibis

Редовен Потребител
Баси пушката!? 350 баров цилиндър с регулируем редуктор и регулируема скорост.... и полуавтоматична[emoji15] Почвам да събирам парички[emoji765]
Тази пушка е като на Вальо Марсиянките,но автоматична.
С такъв външен регулируем редуктор.
 

FreeMan

Редовен Потребител
До края на месеца ще изработят барабана и ще ми го пратят със щуцера :D
Кефят - продават преди да са произвели...

Ще събирам поръчка че ме питаха няколко колеги, така че кой какво ще иска да пише за да питам кога, как и колко.
Май е по-добре да пусна тема в продава.
 

dberov

Редовен Потребител
Между другото и помпата им не е никак лоша на външен вид... И с тия 350 бара работни, направо мога да си направя хидротест на цилиндъра ...:) Тато, питай и за нея по-нататък... Или направо да ти дадат ценова листа а не само да те врънкаме за това или онова...
7aafaaf7-7864-4dde-a783-69ad44d56b3d.jpg

Помпата работи наистина завидно добре и става за тестове, на клипа я наду до 500 бара без много зор.

 
Последна промяна:

FreeMan

Редовен Потребител
Снимки от Анди с Р10 - стреляно в сумрак, на полето, с увеличение под х10, 50 метра.
1.03, над 50j, увеличение х8, първите 5 изстрела на пушката
1.03.jpg
1.17, над 50j, увеличение х4, 6 изстрела :eek:
1.17.jpg
 
Нагоре