Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

A

Anonymous

Гост
Здравйте на всички.Аз съм нов и все още навлизам в материята както се казва! :cool:Обаче за мой късмет или нещастие незнам съм си харесал пушка която е дефицит!Някои ако може да помогне със съвет или инфо ще съм много благодарен.Става въпрос за БАМ-51.От каде може да се намери на каква цена и други такива?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
maverik написа:
Здравйте на всички.Аз съм нов и все още навлизам в материята както се казва! :cool:Обаче за мой късмет или нещастие незнам съм си харесал пушка която е дефицит!Някои ако може да помогне със съвет или инфо ще съм много благодарен.Става въпрос за БАМ-51.От каде може да се намери на каква цена и други такива?

http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=0

Питай колегата откъде я е купил.
 
A

Anonymous

Гост
Харесал съм си нещо от Пирамидаир, но никога не съм поръчвал нищо от там.
Някой правил ли го е, има ли някакви особености, каква точно е процедурата?
Някой смята ли да поръчва скоро нещо от там, евентуално да обединим поръчките?
 

Socom

Потребител
Да споделя и аз моя скромен опит в покупките от Интернет магазин. :)
На 25.06.2009 г. платих за моноблок Dampa DM 60 на Sportsmatch. От Следния сайт: http://www.tawnadoairguns.com взех си пратката днес. Като от клеймата на пакета се вижда че е изпратена на 26.06.2009 г. /на следващия ден след плащането/ и е пристигнала на 02.07.2009 г. в Стара Загора /Български пощи не намериха начин да ме уведомят за пратката та си е търсих сам в пощата ;)/.
В посочения сайт нямат кой знае какъв избор от продукти но що се отнася за моята покупка съм доволен, пратката е изпратена коректно и без бавене. Като в пакетчето имаше каталог на Sportsmatch и Invoice.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ами Иво. Поръчваш, плащаш и чакаш.
Доставката на посочения сайт обаче е дебела. Около 200$ и нагоре мисля.
Затова се ползват услугите на риселър. Той си взема комисионна а ползва и отстъпка от сайта, но ти изпраща стоката с американски пощи, където цената е около 80$ със застраховката или с посочена от теб куриерска служба.
Другия вариант е, желаната от теб стока да бъде поръчана, платена и доставена на адрес на твой познат в Щатите, а той да я изпрати до теб, като финансовият въпрос си го уреждаш с твоя познат.
Друг вариант, е някой да ти я поръча и достави на твоят адрес, като си заплащаш цената на стоката и услугата, на човека който се наеме да свърши работата, а после сам се оправяш по митниците, ако се наложи.
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря.
Значи пирамидаир отпада, транспорта ще ми излезе порече от стоката. Дори през реселъра.

Харесах си нещо, което тук струва 160 лв, а там - 50-ина долара.
 
A

Anonymous

Гост
и аз да добавя нещо, с което се сблъсках наскоро с Пирамид - имам познат в щатите и исках да поръчам на неговия адрес а да си платя от тук. И ударих на камък - PayPal не приемат плащане от една страна и доставка в друга, а Пирамид не могат да приемат плащане с чуждестранна карта, освен ако е Американ Експрес. Та имах около 60 минути чат с дамите от Пирамид и решихме проблема: Записах си реалния адрес за доставка в Щатите и моя билинг адрес. На следващия екран за начин на плащане написах чек и потвърдих поръчката, което те промениха ръчно в системата после на PayPal. След което платих през PayPal ръчно с номера на заявката в описанието и сега вече чакам да ми тръгне доставката. Та така - не очаквах да имам подобни затруднения, но и с това се сблъсках.
 
A

Anonymous

Гост
Dejmos написа:
Благодаря.
Значи пирамидаир отпада, транспорта ще ми излезе порече от стоката. Дори през реселъра.

Харесах си нещо, което тук струва 160 лв, а там - 50-ина долара.
Иво, ако нещото е 160лв. си го вземи от тук. Сигурен съм, че дори да си го вземеш по възможно най-тънкия начин от Америка, накрая цената ще надхвърли, па макар и леко тези 160лв.
 

svako

Потребител
Здравейте колеги,
Тъй като мисля да си купувам ПЦП,реших първо да се сдобия с що годе добър модел оптика на Leapers или Nikko Stirling. Видях няколко модела в различните сайтове,но тук от темата разбрах че от щатите вече не могат да се изнасят прицели с кръст (имам познат там който скоро се връща, но...), а от Англия не изнасят с повече от 4х увеличение (аз искам 6-24х). Ако някой може да даде идея ....!Благодаря предварително!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
svako написа:
Здравейте колеги,
Тъй като мисля да си купувам ПЦП,реших първо да се сдобия с що годе добър модел оптика на Leapers или Nikko Stirling. Видях няколко модела в различните сайтове,но тук от темата разбрах че от щатите вече не могат да се изнасят прицели с кръст (имам познат там който скоро се връща, но...), а от Англия не изнасят с повече от 4х увеличение (аз искам 6-24х). Ако някой може да даде идея ....!Благодаря предварително!

http://www.opticsale.com/riflescopes-30-ctg.html
 

poacher

Потребител
Ако продавача е задал като опция изпращането до БГ не виждам къде е проблема.
Моята оптика е Ebay.com, по-точно Китай :)
 

poacher

Потребител
Този сайт някой гледал ли го е?
http://www.airguns.nl/?categoryid=246&category=16
Не знам дали може да се поръчва, ама предлагане не липсва!
Тази марка Beaumont например мен не ми беше известна ???
Има доста пушчици :)
... и ги продават във всякакви мощности !!!

P.S. ...пълна гама на Theoben и Daystate, че и пищовчета Rohm на доста разумни цени :eek:
 

gggenata

Потребител
22 - 122J, 30,5gr: 350 m/s
.22 - 136J, 41,5gr : 320 m/s
.25 - 150J, 50gr: 305 m/s
.25 - 122J, 36gr: 320 m/s
.32 - 205J, 90gr: 260 m/s
.32 - 305J, 158gr: 245 m/s
.32 - 300J, 120gr: 275 m/s
.32 - 300J, 140gr: 255 m/s

"Beaumont Classic .22, .25, .32"

Леле ако не гледаме цените а само данните тези пушки са едни от най-мощните фабрично произведени .
 
A

Anonymous

Гост
А "Beaumont Odin" - 500 joule +++ :eek: :eek: :eek:, това си е истинско оръдие :crazy:
 
Нагоре