Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

A

Anonymous

Гост
Оптики могат да се поръчват от http://www.opticswarehouse.co.uk. Те нямат проблеми да изпращат оптики с увеличение над 4x. А и цените са им по-добри от BAR.
 
A

Anonymous

Гост
Бягайте при холандците!
Нямат такива "угризения".Сега ми пътува цев за рауха оригинална от там.Човека каза : "Чакай и ще ти намеря." и наистина намери!
Дори и да го няма нещо в наличност , достатъчно услужливи са да ти го намерят и да ти кажат колко ще ти струва да ти го доставят.
:cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Абе така е, ама при Б.А.Р. все пак имаше много голям избор.
 
A

Anonymous

Гост
MAD MAX написа:
Абе така е, ама при Б.А.Р. все пак имаше много голям избор.

Е , да ...
Пък и там те посрещат с : "Ваше Височество!"!
;) ;) ;)
...докато на мен ми показват учтиво "мидъл фингър" ???
 

luft9waffe

Редовен Потребител
harry_cool написа:
Parabellum написа:

Това изобщо не ми хареса. Постепенно, малко по малко ни се орязват правата.
да,потърпевши сме като клиенти на едни от най-евтините и заредени магазини.ама англичаните не мога да ги мисля-бързо и безпроблемно си изкарват FAC,купуват си каквато им душа сака пневматика(по-евтино от нас)и най-важното--съвсем законно си ловуват.
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте. Значи след консултация и доста разглеждане с един приятел, който доста се е занимавал с ПЦП, се спрях на Еър форс Кондор .22. Но сега идва проблема с това как да се сдобия с него+помпа за него. Можете ли да ми препоръчате от кой сайт да ги поръчам нещата и каква помпа ми трябва. Имайте предвид, че никога не съм поръчвал по интернет нищо, така че всеки съвет и помощ са добре дошли  :) Благодаря предварително
 
A

Anonymous

Гост
luft9waffe написа:
harry_cool написа:
Parabellum написа:

Това изобщо не ми хареса. Постепенно, малко по малко ни се орязват правата.
да,потърпевши сме като клиенти на едни от най-евтините и заредени магазини.ама англичаните не мога да ги мисля-бързо и безпроблемно си изкарват FAC,купуват си каквато им душа сака пневматика(по-евтино от нас)и най-важното--съвсем законно си ловуват.

Ей за това последното много ме е яд! :wall:
 

Loki

Потребител
Така и не разбрах някой поръчвал ли е с успех от Opticsplanet, пращат с UPS- In time в БГ, нека сподели- цените ми се видят добри. (мн съм зле с онлайн пазара :-[ :-[ :-[).
 
A

Anonymous

Гост
Loki написа:
Така и не разбрах някой поръчвал ли е с успех от Opticsplanet, пращат с UPS- In time в БГ, нека сподели- цените ми се видят добри. (мн съм зле с онлайн пазара :-[ :-[ :-[).
Директно не, но през техен дилър - да. Лошата новина е обаче, че от почти два месеца оптически прибори с прицелен кръст или скала не може да бъдат изнасяни извън САЩ по никакъв начин. Или по-точно може, но се плащат такси от 250$ нагоре и се оформят един куп документи за износ, което практически обезсмисля упражнението. Е, разбира се частно лице може и да се пробва да купи и изпрати оптика, но с тези рестрикции и като се има предвид , че американците си спазват законите едва ли на някой ще му се рискува.
 

Loki

Потребител
rashko написа:
Има, наистина- царски неща на кралски цени- те жабарите са маниаци, ние сме на малко по друг свет. И са с тея рестрикции май ни ожениха за нашите кожодери- то поне да имаше повече избор. НЗ как е при швабите, там имам приятели, а в EBAY всичко е китайско- така изгорех сдва ножа...
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Реших че тук му е мястото щото ще правя он-лайн поръчка. Та, някой ще ми каже (напише) ли как е "дотиквач" на английски?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
някой да има идея може ли да се има доверие на следния сайт???? http://www.ctico.com/evanix.htm офертата за 1 Evanix 10-shot Blizzard S10, shrouded barrel, right-hand stock, sepatia wood (Indonesian walnut), no sights 0.22" 1055 ft/sec $639.00 with free shipping
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
scandalo написа:
някой да има идея може ли да се има доверие на следния сайт???? http://www.ctico.com/evanix.htm офертата за 1 Evanix 10-shot Blizzard S10, shrouded barrel, right-hand stock, sepatia wood (Indonesian walnut), no sights 0.22" 1055 ft/sec $639.00 with free shipping
Тези се размърдват само ако имаш човек на място, иначе не ебават.
 
Нагоре