Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС

Добрислав

Потребител
И аз ползвам точно този вид монтажи. Наистина си струват всеки лев! Дори мисля да поръчам още един комплект! :)
 

B. Borisov

Новодошъл
Разгледах предложението за монтажите и оптиката, наистина са супер но са доста над бюджета ми! Вмомента мога да си позволя оптика + монтаж до към 300 лв, ако някои има предложения до тази сума да сподели! По скъпа оптика може би по натам! Пушкалото за сега мисля да го използвам по скоро за развлечение, за това и мисля че по скромна оптика ще върши работа, за това се чудя, и за калибъра! Доста изчетох относно калибрите и това което разбрах е, че 4,5мм е по скоро за състезания! А 5,5мм е по скоро като универсален калибър!
Благодрая за мненията!

Поздрави!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Да,това беше пример,ето още един,като отвориш конкретната пушка надолу има оптики на Холк,под всяка има отстъпката ако я вземеш к-т с пушката те са с включени и монтажи...
Screenshot_20200412-192608.png
Имай в предвид,че реалната мощност може да е под 20дж. и да търсиш човек да я пипне,5,5мм за мен е добре за стрелба по кенчета и т.н. отдава по добре енергията и попадението е по ефектно(кенчето лети,дрънчи със страшна сила:))
 

bleu81

Редовен Потребител
Ти да видиш! До сега никъде не ми бе излизала с калибър 5,0мм!
Нова тема за размисъл!

Преди да избереш калибър 5мм помисли за снабдяването с чашки. Не че е проблем да се запасиш с известно количество но все може да свършат и пушката да чака ново зареждане или поръчка от чужбина.
Лично аз много харесвам 5мм но съм се убедил че 4.5мм е много по универсален калибър и предлага освен голямо разнообразие на видове и тегла от 0.35 до 1 грам и лесен достъп до чашки понеже ги има навсякъде.
Аз лично в България освен при "колегата" Пеко знам само едно място където имат чашки 5мм на склад. Ако все пак се спреш на този чудесен калибър си вземи 10тина кутии "да има".

Поздрсви.
 

B. Borisov

Новодошъл
Благодаря за съветите. И на мен ми направи впечатление, че по нашите родни магазини почти не се предлагат чашки 5.0мм, което в един момент може да изнерви положението с набавянето им!
Ще почета още по темата за избор на подходящ калибър и ще реша.
Но от опит знам, че когато трябва да избираш между две, три или повече неща, в последствие си викаш "дали другото не бе по-добре да го взема".

Поздрави!
 

Добрислав

Потребител
Заради ограниченото предлагане на муниции в кал.5.0 (.20) и аз без малко да се откажа от покупката на пушка в този калибър,но сега съм доволен,че не съм го направил. Да,най- добрият вариант (особено като цена) за снабдяване с муниции от този калибър,са доставките на колегата Пеко от форума.През есента поръчах по 10бр. кутии (500бр.) от JSB във вариантите Exact и Heavy . С моите темпове на стрелба,със сигурност ще ми стигнат до следващата заявка през есента... ;)
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Не бих рискувал с цев ХВ в .20.За разлика от ЛВ,отзивите за раухските цеви в този калибър не са константно добри.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ти да видиш! До сега никъде не ми бе излизала с калибър 5,0мм!
Нова тема за размисъл!

Колега имам такава 5.0 кал.За мен този калибър има прецизността на 4,5 и силата на 5,5 !;) :cheers:

П.П. цевта e L.W.
 
Последна промяна:

Броневак

Новодошъл
Нагоре