Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

joro_ihr

Редовен Потребител
Правиш регистрация и поръчва. Плаща се с пей пал, банков превод или дебитна карта. Не го виждам тоя модел обаче.
 

dvelinov

Редовен Потребител
Някой,който е поръчвал от:
waffencenter
може ли да каже за колко време пристига,след като получат плащане и дали е по Бг пощи,че нещо не им се ориентирах добре в сайта?
 

zograffa

Редовен Потребител
Пичове,някой търсил ли е в Алиекспрес горивен филтър(Napa fuel filter).Има интересни неща за смешни пари,страшни са тея китайци.
 

kosmev

Редовен Потребител
Първи впечатления. Резбата на тапите е леко хлабава, елементите влизат с лек луфт, но когато се натегнат, не дрънчат.
Много солидно и качествено изглежда. Ще меря и ще качвам снимки ако има желание после, според мен е по-подходящ за огнестрелно. Моите си ги правя сам от карбонова тръба и пластмаса на 3д принтер, работят прекрасно, тоя го взех да сравня "конкуренцията"...
Имат различни модели, аз поръчах най-простия, за цели 11 лв. с доставката. :D
 
Последна промяна от модератор:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ако е от алуминий направен не става за огнестрелно, а относно луфтовете зависи в какви граници е, иначе сподели по натам как е, че от край време ги гледаме тия филтри :D
 

andi

Редовен Потребител
Ако е от алуминий направен не става за огнестрелно, а относно луфтовете зависи в какви граници е, иначе сподели по натам как е, че от край време ги гледаме тия филтри :D
От 9 месеца са разрешени в БГ за огнестрелни ( при имане на необходимите курсове и разрешителни ) . За това време през мен минаха двуцифрено число от 6 или 7 марки . На пръстите на едната ръка се събират тези които не са алуминиеви .
Да, знам , че военните не харесват алуминиевите , но за цивилните стават , когато са направени от големи фирми с опит .
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
От 9 месеца са разрешени в БГ за огнестрелни ( при имане на необходимите курсове и разрешителни ) . За това време през мен минаха двуцифрено число от 6 или 7 марки . На пръстите на едната ръка се събират тези които не са алуминиеви .
Да, знам , че военните не харесват алуминиевите , но за цивилните стават , когато са направени от големи фирми с опит .
Анди тия ще са от някой скапан алуминий според мен за това смятам, че няма да са много надежди, сега ако ми кажеш, че на твойте клиенти такива от Алито им слагаш кажи ми тогава мнение. А военните какво харесват май само може да гадаеш, и идея си нямаш какви глупости харесват :D айде да не си мерим пи..те ;)
 

andi

Редовен Потребител
Не знам какви са от Алито ( и за сега не ми липсва че не знам ) , знам малко за някои от нещата които се продават в Бг магазини ( горе вече подчертах за разрешителните ) . Военен съм бил преди почти 30 години , и си прав че може и да не знам какво харесват сега . Ама преди какво харесват , какво им дават и какво ползват бяха 3 различни неща . Сега щом казваш дано да е различно .
пп . И с никой нищо нямам желание да си меря . Когато е трябвало , на който му е трябвало , каквото му е трябвало, вече ми го е измерил .
Обикновенно говоря за неща които знам защото съм пробвал , и на някой който преглътне , че ги казвам аз , може да са му от полза .
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И какво общо имаше твоето изказване относно "филтрите" от Алито с поучителния ти пост? Как пък ги сравни нещата от 2 долара с марковите от магазините , които използваш за твоите клиенти. То и в оръжията и в детските играчки използват пластмаса, по твоята логика щом е пластмаса и може от играчка да стане елемента на реално оръжие все тая ли е .... я помисли следващия път като ми сравняваш така лекомислено нещо за 2 долара и друго за 200 примерно! Аз пък сигурно не съм виждал като пълен ламер се изказвам явно така ли?
Военен съм бил преди почти 30 години , и си прав че може и да не знам какво харесват сега . Ама преди какво харесват , какво им дават и какво ползват бяха 3 различни неща . Сега щом казваш дано да е различно .
По твоята логика всички дето сте служели сте еднакво умни и значещи какво искат военните, не че някой пита редниците и разни там малки шапки какво искат ..... разсмиваш ме :D
пп . И с никой нищо нямам желание да си меря . Когато е трябвало , на който му е трябвало , каквото му е трябвало, вече ми го е измерил .
Обикновенно говоря за неща които знам защото съм пробвал , и на някой който преглътне , че ги казвам аз , може да са му от полза .
Ти верно ли това ми отговаряш..... браво :lol:
 

andi

Редовен Потребител
Аз пък сигурно не съм виждал като пълен ламер се изказвам явно така ли?
Точно обратното - аз явно съм "пълен ламер" защото не съм чувал и виждал нещата за 2 долара . И затова не мога и не съм ги сравнявал .

не че някой пита редниците и разни там малки шапки какво искат
Е да де , нали и аз точно това написах , че навремето никой не ни питаше . И дано сега да е различно .

Ти верно ли това ми отговаряш
Да , отговарям ти , че вече не съм млад като теб , не се паля вече лесно за малки неща , нямам вече желание да се доказвам за всичко и пред всеки .
Да , отговарям ти точно това - че ти се кефя на младежкия ентусиазъм , че оценявам нещата които правиш и резултатите които постигаш . Знам , че сега трупаш своя опит , и ще се радвам след години да ми помогнеш с нещо което може да съм забравил . :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Точно обратното - аз явно съм "пълен ламер" защото не съм чувал и виждал нещата за 2 долара . И затова не мога и не съм ги сравнявал .
:D

Е да де , нали и аз точно това написах , че навремето никой не ни питаше . И дано сега да е различно .


Да , отговарям ти , че вече не съм млад като теб , не се паля вече лесно за малки неща , нямам вече желание да се доказвам за всичко и пред всеки .
Да , отговарям ти точно това - че ти се кефя на младежкия ентусиазъм , че оценявам нещата които правиш и резултатите които постигаш . Знам , че сега трупаш своя опит , и ще се радвам след години да ми помогнеш с нещо което може да съм забравил . :cheers:
Ох забравих че говоря с оръжеен майстор прости невежеството ми. Едва ли е възможно на теб да ти се напомня нещо което не знаеш от глупаци като мен. Все забравям де ми е мястото майсторе :wall:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз не разбирам въобще за какво спорите, като и двамата сте на мнение че тия китайски алуминки не стават. Като заготовка да. Може някой неща да се ползват наготово, но като завършен продукт няма шанс.. И те са си за ВО по подразбиране. Самата концепция заглушител за огнестрелно ми е малко смешна.
 

andi

Редовен Потребител
Много неща не знам , не ги и коментирам .

Ако е от алуминий направен не става за огнестрелно
Ама какво да кажа когато в ръцете ми са били алуминиеви за огнестрелно . И то не един , и не два . Били са и стоманени , и титаниеви , дори и 2 карбонови ( колкото и странно да звучи) .


И за куриоз от вчера имам имеил , че една голяма фирма изтегля титаниевия си топ модел . Имало инциденти - заради конструкторска грешка някаква титаниева резба се късала понягога . А по евтините им алуминиеви модели нямали проблем . И точно вчера през деня звънях да кажа на няколко колеги с такива и се ядосвахме че замяната си е време + документална разправия .

Та тези от Алито не ги знам , ама ако ще и платинени да пише че са, дори и не смея да помисля че за 10 долара ще устискат на повече от 22 LR . Или таван 223 . И то за малко .
 
Последна промяна:
Нагоре