Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чужбина.

Дискусия в 'Магазини за въздушно оръжие.' започната от cdman, 18 Ноември 2008.

1. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,347
    от:
    Старата София
    Доколкото разбирам, това е само и единствено ако Габко пазарува вместо теб. Тогава взимат комисиона.
    Аз сам си пазарувам, само стоките пристигат на адреса на Габко и те ми ги доставят до БГ.

2. apapazov

apapazov Редовен Потребител

Публикации:
    448
    от:
    Пловдив
    Габиели
    uktobg.com

3. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,347
    от:
    Старата София
    По принцип в София след Габко, за транспорт от чужбина най-много нашумя напоследък Джи-джи Би-джи :)
    GGBG https://www.ggbg.bg/pages/prices
    Цакат Габко с цените и набират скорост на пазара.
    Не съм ги ползувал, но съм чувал добри думи за тях.

4. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    728
    от:
    Варна
    Ок, Рачо, ще се разбере утре след едно обаждане, а може би ще пробвам и хубавата Джиджи направо :)

5. dvelinov

dvelinov Потребител

Публикации:
    111
    от:
    София/Kottingbrunn
    Пробвайте с Габиели ,аз години само с тях съм работил
    https://v2.uktobg.com/

Важно: Проследяването на пратки е възможносамо за интернет пратки.Клиенти използващи услугите на Габиели чрез Еконт, получават 30% отстъпка от реалната цена.

6. PUNISHERvw

PUNISHERvw Редовен Потребител

Публикации:
    339
    от:
    София
    От Турция някой правил ли е поръчка и кой сайт доставят до БГ?

7. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    679
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Не доставят.Трябва да отидеш там да си го вземеш.

8. PUNISHERvw

Публикации:
    339
    от:
    София
    Щом не доставят някой няма ли да ходи там? Трябва ми преден цилиндър за Крал Армс np - 02 дето е 105 сс.

9. m42_orion

m42_orion Потребител

Публикации:
    54
    Интересно, защо Krale се отказват от Vulcan 2? На двата модела (булпапа и тактическия) пише "discontinued", което означава, че повече няма да ги зареждат.

10. peko

peko Редовен Потребител

Обратното е. Спират се първите Вулкани МК3, има малко цеви в .177 само във фабриката. Остава в производство само Вулкан 2 във всички калибри.
    Поръчал съм един в .22 и другата седмица ще дойде.

11. m42_orion

m42_orion Потребител

Публикации:
    54
    Не знам, виждам, че само на Vulcan 2 с пластмасовия приклад пише "спряно" (става дума за Крале - Холандия) Другите модели си ги продават.

12. peko

peko Редовен Потребител

Гледаш един два с определен калибър, които са изчерпани (първите 2-ки в 7,62).
    Ако нещо те интересува, обади ми се, ще получиш информация от първоизточника.

Kifa харесва това.
  13. xpresident

xpresident Редовен Потребител

Публикации:
    1,220
    от:
    Варна
  14. dvelinov

dvelinov Потребител

Публикации:
    111
    от:
    София/Kottingbrunn
    Има добри попадения,ако някой ще поръчва да пише.Пълнителите за FX са на доста добра цена

xpresident харесва това.
  15. bleu81

bleu81 Редовен Потребител

Публикации:
    358
    от:
    София
    Аз от там си взех фх роял. Цените на някой неща са много добри. Някой пушки са 100-200 евро по ниски от крале и мундилеър. Проблема с тях е кореспонденцията понеже говорят само испански и отговарят много бавно.

ще ти дам и един жокер - ако поръчваш от там в никакъв случай не избирай начин на доставка Correos. Дай 5 Евро отгоре за Seur/DPD.

xpresident and SvilenP like this.
  16. PUNISHERvw

Публикации:
    339
    от:
    София
    Бих взел от тях един Байкал МР 657 или МР 654К.

17. добри

добри Редовен Потребител

Публикации:
    107
    Ето (http://www.zosoptic.ru/) тези вече търгуват с България. За жалост не изпращат зад граница пистолети до 3 дж (http://www.zosoptic.ru/horz/order/abroad/) . В кореспонденция с магазина ми заявиха, че курсът на лев/рубла е около 1:39.

SvilenP харесва това.
  18. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    728
    от:
    Варна
    Добре, това "доверен" уебсайт ли е? Някой да е поръчвал оттам и да се е убедил, че са коректни търговци?

P.S.: При опит за поръчка не дава възможност за избор на страна изобщо. Дава ти да си избереш град в Русия. При пускане на запитване тел. номер е задължителен и дава възможност само за номер с техният код +7. Никакви индикации няма, че работят с експорт за където и да е. Изпратих запитване все пак.

Последна промяна: 17 Декември 2018
  19. добри

добри Редовен Потребител

Публикации:
    107
    Добре си направил. Ще ти отговорят и ще се разберете.
    Зададох им въпроси на техния електронен адрес.
    Първи отговор:
    Добрый день.
    Заказы в Болгарию отправляются при 100% предоплате. Заказы отправляются транспортными компаниями EMS или СДЭК.

С уважением, менеджер Кузнецов Юрий
    +7 (812) 309-98-38, 8 (904) 832-83-32, + 7 (3412) 912-570

Последен отговор:
    1 лев примерно равен 39 рублям
    С уважением, менеджер Кузнецов Юрий
    +7 (812) 309-98-38, 8 (904) 832-83-32, + 7 (3412) 912-570

11.12.2018, 16:07, "Добромир Чакърски" <dobromirchakarski@gmail.com>:

Не съм пазарувал от тях до сега. Мисля да го направя с дебитна карта - виртуална.
    Пазарувал съм от тук (https://airmagnum.io.ua/). Това са украинци. Коректни и точни.
    Несгодното при тях е че искат парите чрез „Уестърн юнион”. Големи са таксите по превода.
    Поздрави!

Sen харесва това.
  20. icokolarov

icokolarov Новодошъл

Публикации:
    2
    Здравейте и весели празници! Нов съм и искам да попитам дали е проблем поръчката на въздушна пушка или автомат стрелящ с bbs през някой от посочените на първа страница сайтове( най- вече pyramidair)? С други думи, ако поръчам от там, ще бъде ли проблем да ми се предаде пратката или ще я върнат обратно по някаква законова причина? На ясно съм, че се заплаща ддс и мито. Надявам се да не Ви отегча с въпроса си и благодаря предварително!

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена