Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

Stefan.hs

Потребител
Ако поръчам от Алито , продукт с цена над 50 евро . Ще дължа ли мито ? Ддс ?
П.п. Намерих тази статия , но е от 2016-та .. и незнам колко е актуална!
“За пратка до 30 лева не се дължи ДДС, между 30 лева и 150 евро от страна извън ЕС се начислява ДДС 20%,
над 150 евро – ДДС и мито, като митото отпада за компютърни части и разни електроники.”
Някой ако е поръчвал нещо по скъпо .. нека да сподели как стоят нещата ..
 

andrey.y

Потребител
Ако го изпратиш до BG и пакета е сравнително голям или на етикета пише цена ще отиде на митница. Аз ги изпращам до gabco.uk и до сега не съм плащал мито. Купувал съм Xiaomi GSM без да плащам мито. Но на един колега gabco му изпратиха бележка да плати мито за едни слушалки. В неговия случай таксата за услугата беше по-голяма от самото мито.
 

Stefan.hs

Потребител
Какво е gabco.uk ?
А да кажем отиде до митницата .. какво следва после ? Предполагам вътрешна митница ? ( в Хасково има )
 

andrey.y

Потребител

pellet

Редовен Потребител
Колеги, някой да си е харесал нещо от egun.de, има регистрация там, ще си пазари, и приема някой (аз) да се включи срещу всякакъв вид черпня после? :cheers::cheers:
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Някой засичал ли е сайт примерно за продажба на фт аксесоари?Хамстер,куки такива неща?
 

pellet

Редовен Потребител
И ко? Няма никой за egun.de?
Добре, наемам някой, който да ми купи нещо от там и да ми го достави с габко-мабко, срещу комисионна от моя страна.
Някой склонен на такъв жест? :)
 

nikisv

Потребител
Благодаря .Има голям избор на Вайраух и са малко по евтини от Холандския сайт.Но са 7.5 джаула.
 
Последна промяна:

Buldozzer

Новодошъл
@nikisv На 20 септември им направих поръчката, на 26 си получих пратката, като
поради грешка в адреса доставката се удължи с 1 ден.
 

Toto Rino

Редовен Потребител
Плащането как става, освен с кредитна карта? Понеже нямам такава. Задължително ли е сканиране на документ за самоличност за доказване на пълнолетие? Поздрави!
 
Последна промяна:

nikisv

Потребител
Аз платих с виртуална карта на ДСК ,би трябвало да става и по банка .Задължително е снимка или сканиране на документ .Аз си скрих ЕГН номер на лична карта и подпис и го приеха .
 

Toto Rino

Редовен Потребител
Чудесо аз съм клиент на ДСК и ще пробвам по банков път. Трябва цялата сума ли да се плати на веднъж или част от нея? сканираната лична карта на тяхната ел. поща указана в сайта им, ли я прати?
 

Alexander1233321

Новодошъл
Здравейте,
Бърз въпрос! Харесал съм си BSA R10 super carbine 2 Midnight Blue.
Проблема ми е, че ги има само в Англия!
Как и от къде мога да си поръчам да ми я доставят в БГ?
Сайтовете който гледам, нямат даже опция за доставка в Англия!

Благодаря предварително!
 
Нагоре