Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

A

Anonymous

Гост
sir John написа:
Няма лошо. Толкова по-добре говори за GLS. Аз им ползвах услугите (GLS/Интерлогистика) от Чехия. Доволен :cool:
И аз съм доволен.За разлика от български пощи :-X
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
+1000 преди седмица направих каквото трябваше да уволнят една ......няма да казвам каква тяхна служителка. 10 дни пратката ми седи в пощенския клон, а те тъпо и упорито ми казват за амнайсти път, че нямат нищо за мен. накрая като си взех пратката (с връзки) видях клеймо на български пощи с дата следващия ден от изпращането й. Не съм злобар, но в този момент полудях.
 
A

Anonymous

Гост
момчета да попитам понеже несъм компетентен а повечето от вас са си поръчвали пушки от вънка тези дни смятам д анаправа превод за бенджамин марудер на 21 маи излиза официално ж магазините в щатите въпросами е от къде ще трябжа да я получа и какви премеждия ме очакват?цената в щатите е 499$ какжи транспортни разходи ще има за да съм подготвен мерси предварително за помоща:)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Разходите по транспорта зависят от изпращача (от 60-тина $ нагоре).
Сметката е следната:
Цена на стоката + транспорта
върху тях се начислява мито 3,2%
върху получената сума се начислява 20% ДДС
10-тина лева за митническа декларация
10-15-20 лв такса за банковия превод
Чакането според зависи ;)
Успех
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Fatalen е прав - ако си я поръчаш директно от сайт ще дойде с фактура и ще платиш всички гореописани екстри. Драсни едно ЛС на колегата Parabellum от Пловдивската група - той може да ти помогне.
 
A

Anonymous

Гост
мерси за инфото аз обмислям и вариант да се вземе на самолетно карго но незнам дали ще може мои приятел се прибира на 3 юни ж бургас тои живее във вегас дали ще мойе да я вземе със себеси? или ще го вземат за някои от агитката на бен ладен и ще има циркове:))
 
A

Anonymous

Гост
sir John написа:
+1000 преди седмица направих каквото трябваше да уволнят една ......няма да казвам каква тяхна служителка. 10 дни пратката ми седи в пощенския клон, а те тъпо и упорито ми казват за амнайсти път, че нямат нищо за мен. накрая като си взех пратката (с връзки) видях клеймо на български пощи с дата следващия ден от изпращането й. Не съм злобар, но в този момент полудях.
Ба...ти , все едно става въпрос за моята оптика?! :eek:
И накрая тъпата п...а ми вика:"Ми то т'ва от една седмица го подритваме тука!Ти що не си го зимаш" :mad:
К'во ли съм и казал? :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
hlapeto написа:
sir John написа:
+1000 преди седмица направих каквото трябваше да уволнят една ......няма да казвам каква тяхна служителка. 10 дни пратката ми седи в пощенския клон, а те тъпо и упорито ми казват за амнайсти път, че нямат нищо за мен. накрая като си взех пратката (с връзки) видях клеймо на български пощи с дата следващия ден от изпращането й. Не съм злобар, но в този момент полудях.
Ба...ти , все едно става въпрос за моята оптика?! :eek:
И накрая тъпата п...а ми вика:"Ми то т'ва от една седмица го подритваме тука!Ти що не си го зимаш" :mad:
К'во ли съм и казал? :crazy:
Незнам за твойта оптика ама моито хроно 7-8 пъти ходих и накрая ми казаха че седяло един месец що не съм си го бил потърсил ??? и го върнали обратно като непотърсено.че аре пак пиши да ми го пратят чудо.български пощи ко да ги правиш :rambo: ;)
извинявам се за спама ама не се сдържах и аз,може после да се разчисти темата
 
A

Anonymous

Гост
Някой навит ли е да му пратя необходимите пари на сметката и да ми поръча това:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13137

Все още нямам виса електрон и не знам дали скоро ще имам времето да се занимавам в банката.
Просто не работя в града и се прибирам късно :(
 
A

Anonymous

Гост
Внимавайте с покупките от Dealextrem-a , че води до пристрастяване ;) Сериозно говоря.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
dani62 написа:
Две Холандски връзки-първата проверена.Може да ритне филията с хайвер на доста
магазини.Работят с банков превод.
http://www.db-schietsport.nl/epages/617 ... /Perslucht

http://www.target-master.nl/index.php?c ... 1jvjmi9es7

Много добре изглеждат нещата. И втория е много подреден. А дали пращат FAC-версии? :eek:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Посочените чашки са само с две десети от грама по-тежки от баракудата.
Цената на баракудата е 12 лв за 200бр, а на тия е 10лв за 100 бр.
Ако изработката им е с качеството на баракудата или по-добро, цената може да се преживее.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
rank10 написа:
Така си е. На моя кантар баракудите показаха тегло от 1,73 до 2,01гр. Претеглих 3 кутийки баракуда .25 съчма по съчма.
Като краен резултат получаваме три десети в най-добрият вариант.
Това не мога да го повярвам :eek:
Да не би това да е единичен случай за разликата от почти 0,3 грама
Това значи, че има дори видима разлика в чашките :eek:
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте, днес от Холандия пристигна новата придобивка Weihrauch HW100T FAC with sound moderator. Холандците бяха много учтиви и явно си въртят бизнеса както трябва. Една седмица след плащането пушката пристигна у дома с куриерска фирма без да се налага да минавам през митница или поща. Сега чакам да пристигне и помпа от Германия и се надявам другата седмица да я пробвам.
 

dani62

Потребител
Честито.От Target-Master или DB-Schietsport?На тия холандци
трябваше да им искам отстъпка за рекламата :wall:
 
Нагоре