Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

Toto Rino

Редовен Потребител
Здравейте колеги,
Искам да попитам за информация, някой пазарувал ли е от този сайт www.airgunsofarizona.com, мисля че е американски?
Интересувам ме, сериозен търговец ли е, има ли проблем с доставката до България и други такива...?
Благодаря ви, предварително!
 

lynx

Редовен Потребител
Тони, с щатските сайтове вече не е много лесно и безпроблемно пазаруването.
Дано не си решил пушка да купуваш от там, защото ги гони параноята, че всички купувачи са потенциални терористи от Ал Каида.
А ако пристигне стоката, ходенето по митници е мнооого вероятно.
Потърси същата стока в някой Европейски сайт, ако не желаеш излишни приключения.
Дано не е нещо екзотично, което присъства само в Щатските сайтове...
Успех! :cheers:
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Здравейте, има ли някой които е поръчвал пушка от балистас . Искам да поръчам пушка ,но съм скаран малко с технологиите, ще почерпя за услугата.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Хубаво е ти да си я поръчаш за да бъде фактурата на твое има!
Не е сложно,първо се регистрираш на сайта(това ти дава право на отстъпки в бъдеще) и въвеждаш адрес и телефон на който ще получаваш купеното той се запазва , след държавата и града може на български с латински букви,после слагаш в кошницата и продължаваш избираш начин на плащане с карта или банков превод ако те е страх онлайн(в началото така пазарувах,но се оскъпява от таксата на банката.Те ти изпращат проформа фактурата ,плащаш както предпочиташ и когато получат уверение,че си платил ти пускат поръчката със статус и код за проследяване ...следиш 5 работни дни и стоката е при теб след обаждане от куриер...надявам се да съм ти помогнал,не е сложно!
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Хубаво е ти да си я поръчаш за да бъде фактурата на твое има!
Не е сложно,първо се регистрираш на сайта(това ти дава право на отстъпки в бъдеще) и въвеждаш адрес и телефон на който ще получаваш купеното той се запазва , след държавата и града може на български с латински букви,после слагаш в кошницата и продължаваш избираш начин на плащане с карта или банков превод ако те е страх онлайн(в началото така пазарувах,но се оскъпява от таксата на банката.Те ти изпращат проформа фактурата ,плащаш както предпочиташ и когато получат уверение,че си платил ти пускат поръчката със статус и код за проследяване ...следиш 5 работни дни и стоката е при теб след обаждане от куриер...надявам се да съм ти помогнал,не е сложно!
Благодаря колега, сега пък видях ,че пушката е изчерпана :(
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Тия от Балистас направо ме сразиха. В петък след обяд направих поръчката, а пратката вече е при мен. Но това което ме срази е опаковането. Сякаш не слъгове, а яйца ми пращат.
IMG_20220929_26131.jpgIMG_20220929_42623.jpgIMG_20220929_58740.jpgIMG_20220929_50499.jpgIMG_20220929_14884.jpg

Във вързопчетата имаше по една такава ролка и в ролките по две кутии увити в аеро фолио.
IMG_20220929_1296.jpg
 

Attachments

  • IMG_20220929_7382.jpg
    IMG_20220929_7382.jpg
    53 KB · Прегледи: 35
Последна промяна:

nobreak

Новодошъл
Здравейте. Някой може ли да ми препоръча сигурен сайт от къде да си поръчам Kral Arms Puncher NP-02 PCP 5,5 мм?
 

rivan

Редовен Потребител
Последна промяна:

hunter_78

Редовен Потребител
Могат ако са налични в магазина иначе трябва онлайн поръчка до хотела а не знам как стават нещата там.На 17-ти отивам до Одрин на разходка и ако има в тамошните магазини....знам 3,ще ти донеса.
 

bateelmo

Потребител
Не храни големи надежди почти е сигурно ,че в Одрин ги няма а поръчка в Турция за по малко от седмица е трудно вероятно.
 
Нагоре