Online оръжеен магазин arms-bg.com

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Здраве да е ... От Комета губят аз оставам с 1100 кинта на пред. Много странна политика според мен: новия продукт евтин, а стария с 20% на горе... Извинявам се за спама, Вие не сте виновни за моето разочарование...
:cheers:
Вероятно е по-новата, МК2

Не трябва да е, в началото на месеца цената 1070лв. бе за МК2!
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Тази пушка "Орион" ми беше краста да и направя бета тест и ревю... очаквах вносителя да я внесе в кал.4,5 ама не би!
Би трябвало да е достоен конкурент на Хатсан в този ценови клас!
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Още от предната IWA имаше някакви слухове че може би ще станете вносител на Air Arms. Какво стана ?
 

edinmilion

Потребител
Новите цени са 'трепач' и за въздушните пистолети Зораки -> от 360лв. на 485лв.
Не коментирам конкретно в армс-бг, но нали стана дума за по високи цени...
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
А бяха по 260 лв нови в началото... Всички които искат хубав компресионен пистолет ще изберат Гамо. То бива, ама да дадеш колкото за пушка е малко o_O:no:
 

kojy

Потребител
Това е така понеже и цената на долара се качи с 30%, сега виждам, че малко пада, но в турция се пазари с долари :(

Новите цени са 'трепач' и за въздушните пистолети Зораки -> от 360лв. на 485лв.
Не коментирам конкретно в армс-бг, но нали стана дума за по високи цени...
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Сега ми стана ясно и за цените на помпите и пушките на Хатсан. Само за Комета не схващам там е в евра, абе да му мислят иберийците...Но като ги гледам следват "залеза" на гамо (мое мнение) - вече се появява пластмасов приклад, по-високи цени, дано поне качеството остане...Кой знае къде още ще почнат да завират тая пластмаса. Дано не съм прав!
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Извинете че ви цапам темата, но българския търговец е уникален продукт. Винаги намира мотив за увеличение на цената. Когато доларат мръдне нагоре, цената не закъснява и всяка елементарна сметка показва, че това повишение не е пропорционално. При цена от 250-260 лв. и курс (стар) 1.45лв/$ логичното повишение е около 320лв на курс 1.85лв/$ какъвто вече не е. Нямам намерение да ви държа сметка на ценообразуването, но недейте и вие с тоя долар да си миете ръцете. Нека уважаваме взаимно интелекта си.
 

staz

Редовен Потребител
Извинете че ви цапам темата, но българския търговец е уникален продукт. Винаги намира мотив за увеличение на цената. Когато доларат мръдне нагоре, цената не закъснява и всяка елементарна сметка показва, че това повишение не е пропорционално. При цена от 250-260 лв. и курс (стар) 1.45лв/$ логичното повишение е около 320лв на курс 1.85лв/$ какъвто вече не е. Нямам намерение да ви държа сметка на ценообразуването, но недейте и вие с тоя долар да си миете ръцете. Нека уважаваме взаимно интелекта си.
Така е, прав си! Но, когато доставчикът ти вдига цените, ти също ги вдигаш. Ситуацията с долара е често преекспонирана ала бг-стайл, но ако бай китаец прави голяма част от компонентите ти за готовия продукт и ти каже "долар, завишение", то си безсилен. Най-фрапантното е, че никой не гледа на българския пазар като пазар, а като на плюнка в морето, а оттам и цените са едни....

п.п.
ако колегата си беше предплатил пушката на 1070 лв, не вярвам търговецът да го "врътне" с високата цена.
 

kojy

Потребител
Здравейте колеги,

не искам да коментирам цените, кой как ги образува, искам само да кажа, че НИЕ всички малко по малко обедняваме на сметката на малка част големи, които стават все по - алчни и богати.
Аз също съм потребител, но и като търговец не ми се иска да се увеличават цените.

Поздрави и хубав ден!
Армс-Бг
 

mobilen

Редовен Потребител
Здравейте!Можете ли да доставите кита за смяна на калибъра на Cometa Linx V10 mk2 и на каква цена?Интересува ме в 4,5мм.
 

kojy

Потребител
Здравей колега,

ще задам въпроса към вносителя, но не мога да обещая срок на отговора, доставка, но ще се постарая възможно най - бързо поне да имам инфо.

Поздрави,
Армс-Бг

Здравейте!Можете ли да доставите кита за смяна на калибъра на Cometa Linx V10 mk2 и на каква цена?Интересува ме в 4,5мм.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Днес пазарувах от Arms-bg . Много приятни и точни хора. Продължажайте все така... Успех желая на вашият магазин.
 
Нагоре