METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

Kameno Karp

Редовен Потребител
Моите наблюдения относно гаранцията са други. Дианата счупи някаква дребна пружинка на спусъка. Вярно че малко се забавиха,че беше почнала истерията около Ковида,ама смениха по гаранция целия спусък барабар(каква хубава българска дума) с газовата пружина. Всичко това вървяло комплект. Пушката я бях взел от Заримекс. Дейстейта след година и половина някъде се гътна и Дейстейт си го взеха в Англия за ремонт. На Елемента ми му умря паралакса и Крале ми го смениха с нов. Та може би трябва да се помисли предварително от къде да се купува,ако се държи на гаранцията.
 

burrago

Потребител
"..............Та може би трябва да се помисли предварително от къде да се купува,ако се държи на гаранцията............."

Абсолютно точно казано!
 

roskokn

Потребител
Обслужена правилно пушка по нищо не се различава от чисто нова такава.Все пак пушката няма пломбирани винтове които да доказват разглобяването и.Имам въпросната пушка,стрелях без проблем докато не замина пружината.....без обслужване,сега съм с газова пружина и продължавам да стрелям......когато имам време и съм на вълна ,,пружинки,,

П.п.китаиските в пъти повече нямат нужда от обслужване от турските.
 
Нагоре