Lancet II / III

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от gogo tinkov, 15 Ноември 2019.

1. gogo tinkov

gogo tinkov Потребител

Публикации:
    120
    Здравейте, колеги!
    Дойде време да отворя тази тема. Не много познат по нашите ширини апарат,
    дело на Майстор Alex от Украина.
    "Самоделка, правена в професионална работилница" с много добро качество. Среща се в 2 калибъра - 4.5 и 5.5. Ексклузивната серия се води "Катран".
    Масово под формата на пищов, цеви CZ, Cometa, ако има късмет клиента - "кореец", къса серия цеви от Германия, редки, правени за Южно Корейския пазар. Всеядни!
    Цев 18-26.5 см.
    По-рядко булпап, тогава идват с много красиви приклади, дело на Magicon от Lemberg.
    Цев до 35 см. (1).jpg
    Цилиндри 165 - 210 см3, работно налягане до 230 бар. Много добре балансирана ударна група, минимален преразход, хубав модератор. Зареждане - сайт левер, по желание на клиента - отляво или отдясно. Планка (релса) 21мм. Плочка за единична или барабан тип Marauder.
    Настройки: в 4.5 - 245-260 м/с с JSB 0.67. В 5.5 - 245-250 м/с с JSB 1.03. От 210 до 140 бара, към 50 изстрела в плато.
    По думите на колеги - "скучно точен" на дистанции до към 70м. Оттам насетне - майсторлък.
    Любим инструмент на борците за правата на пойни птички, патици и зайци.

И малко снимков материал:

Прикачени Файлове:

2. PUNISHERvw

PUNISHERvw Редовен Потребител

Публикации:
    333
    от:
    София
    Напълно подкрепям колегата за казаното по-горе. И мойте булпапи са дело на тези майстори и по нищо не отстъпват на скъпите западни изделия.Доставят ми голямо удоволствие ,когато ги ползвам и мишените се радват на тяхното внимание на разстояние до към 130 -150м.
    С радост бих си увеличил тяхното семейство с още някоя и друга бройка.

Последна промяна: 16 Ноември 2019
    Gadnqra and joro_ihr like this.
  3. Niki

Niki Потребител

Публикации:
    458
    от:
    София
    Ей,Гого а спри се с тия изкушения,бе?Ти нямаш ли сърце?Аз също работя с един инструмент закупен от Гого и съм много доволен.

Gadnqra and joro_ihr like this.
  4. joro_ihr

joro_ihr Редовен Потребител

Публикации:
    375
    от:
    София
    Пък аз съжалявам, че вече на два пъти се разминах с тях.:cheers:

Gadnqra харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена