Kral Arms

shaman

Редовен Потребител

kosmev

Редовен Потребител
Колеги, знае ли някой как може да се разбере стъпката на нарезите в цевта на Big Max-а 6.35? Къде ли не търсех и нищо.
Измерваш си я. Вземаш чашка с тънка пола, да се движи лесно, драсваш от едната страна на главата, така че да се вижда отпред и я избутваш през цевта, като слагаш пръстта на дулото, за да спре и да не изпадне. Ще направи около един оборот +- една четвърт. Важно е да знаеш посоката на въртене, за да не объркаш сметките - т.е. да знаеш дали е направила оборот и една осма или 7/8 оборота.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Руснака беше казал, че не е добре под 3 грама да се правят проектилите защото може да се прецака матрицата... Да не говоря, че според мен ще летят като мухи заради малкия пояс чрез който опират в цевта :(
Навярно е прав руснака Павка. Въпреки това съм направил над 1000 бр в грамаж 2.4-2.8 грама и са стреляни с различни цеви и пушки. Резултати много добри при 75% от тестовете. За хеви лайнера ще се спра най вероятно на 3-3.2 грама, над 3.2 се вклиняват в барабана, а единична евентуално не ми се стреля много много, абе ще видим, времето ще покаже.
 

nikolaym

Потребител
В Ямбол не са толкова любезни, искат ти да им дадеш размери
В Ямбол найстина са мн зле тези в микромакс.
Изпратих гумичките по еконт на един приятел който отиде до магазина с тях ония му искали размери както и да е след мн разправии намериха точните гумички но не са силиконови.
Нямали силиконови но можели да поръчат но поне по 100броя минимум
Та найстина за зле тия в този магазин
 

emci74

Редовен Потребител
Поне си имате, ние в Бургас какво да кажем. За 1 лев рингове плащам 5лв доставка!
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
В Ямбол найстина са мн зле тези в микромакс.
Изпратих гумичките по еконт на един приятел който отиде до магазина с тях ония му искали размери както и да е след мн разправии намериха точните гумички но не са силиконови.
Нямали силиконови но можели да поръчат но поне по 100броя минимум
Та найстина за зле тия в този магазин
А защо трябва да са силиконови?
 

hunter_78

Редовен Потребител
Аз съм от Варна,отидох до микромакса в промишлена зона и им дадох всички пръстени от суматрата ми в торбичка и човекът ги взе един по един измери ги записа си размерите на листче и ми ги донесе разделени по размер.Имат принтиран на 3d принтер дорник на който ги пуска и ги замерва,за 10 минути свърши работа човека.....
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Навярно идеята е да не ги измерват в Ямбол за да не се ангажират с определяне на размер, ако има грешка да не са виновни, така го тълкувам аз.
 

nikolaym

Потребител
Така снених 2 те гумички на цевта
2те и на клапана който влиза в цевната кутия.
Няма промяна пак ми духа в очите при изтрел.
Ще сменя и тази в цевта да видя дали е от нея
 
Нагоре