Kral Arms

wakafaka

Редовен Потребител
Прегледах темата и не намерих информация за Kral Arms One/Kral Arms One Т.Някой имал ли е впечатления от тях?

Иначе ако има запознати хора,които ходят или искат да ходят до турция с цел закупуване на железа аз бих желал да се включа но не знам турски а пък много ме съмнява да знаят английски там.
Ако има някой навит да пише от Бургас съм.
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Прегледах темата и не намерих информация за Kral Arms One/Kral Arms One Т.Някой имал ли е впечатления от тях?

Иначе ако има запознати хора,които ходят или искат да ходят до турция с цел закупуване на железа аз бих желал да се включа но не знам турски а пък много ме съмнява да знаят английски там.
Ако има някой навит да пише от Бургас съм.
В Турция младите се оправят добре с английския. В европейската част винаги или почти винаги ще се намери кой да знае и български. Какво искаш да купиш? Пиши ако искаш на лични.
 
7

7842

Гост
Първото което щях да направя е да поръчам по-надеждна и по-лека бутилка с обем 500 сс и работно налягане 300 бара. Като тази https://www.bestfittings.co.uk/shop...bar-carbon-fibre-buddy-bottles-bare-no-valve/
Магазина се оказа на 30 км от мен.Днес пристигна.Трябва да и намерим новото място.Да видим на коя пушка ще отиде.:rambo:
 

Attachments

  • 20210821_170123.jpg
    20210821_170123.jpg
    315.3 KB · Прегледи: 186

Kotarak

Потребител
Колеги днес взех заглушител на пушката,но на две места много леко опира в бутилката.Посъветваха ме да го дам на стругар да отнеме по милиметър на въпросните места.Въпросът ми е ще има ли проблем ако остане така.Ако да какъв ще е той..И някакви предложения за решение,освен престъргването.. Благодаря предварително.
 

Attachments

  • IMG_20210910_205315.jpg
    IMG_20210910_205315.jpg
    152.4 KB · Прегледи: 117
  • IMG_20210910_205049.jpg
    IMG_20210910_205049.jpg
    281.3 KB · Прегледи: 113

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Защо не пробваш варианта със изработване на модератор, Ники (гадняра ) мисля че ще ти измайстори един който да не опира в бутилката !!!
 

Kotarak

Потребител
Защо не пробваш варианта със изработване на модератор, Ники (гадняра ) мисля че ще ти измайстори един който да не опира в бутилката !!!
Вече съм го взел.Не ми се дават пари отново..може ли да навреди на цевта и точността.Гледам ,че ги хващат цевите с разни скоби за бутилки.
 

Attachments

  • FB_IMG_1631130763537.jpg
    FB_IMG_1631130763537.jpg
    103.8 KB · Прегледи: 90

llcoolj

Редовен Потребител
Добре де казаха ми да се пусне стружка..Това с ММ аз си го насосах..:):):)
Виж колко е дебела стената на модера и пробвай да му пуснете 1-2 "стружки" , колкото да не опира в бутилката. До колкото виждам на снимката, опира много малко.
 

glavanov55

Редовен Потребител
Провери дебелината на стената,затегни напълно заглушителя ,отбележи точките на допиране,отнеми материал само в допирателните точки с флекса с шкурков диск само колкото е необходимо без да пробиваш стената.Когато модера опира
в бутилката може да ти разсее групата поради разширението на бутилката.Успех!!!!Между другото моите модери са надупчени
като всяка камера без първата е отворена с отвор 3 мм към атмосвера и работят перфектно .
 

angel angelov

Потребител
Някой с тунинг на kral djumbo dazzle 6.35, всички портове са отворени на 5.2мм цевта 5.2мм-4.5мм шапката на клапана е свалена на 11мм по твърда пружина на удърника 1.2мм и пушката немога да я засила повече от 75j явно камерата на клапана идва малак обем и прехода от бутилката към камерата е 1мм и от там играе ролята на редуктор!
 

Lidkin

Редовен Потребител
Ще стане и само с разширяване на въпросния преход :cheers:въпреки, че е хубаво да се намали и клапана. Пружината е добре да е по твърда (1.3-1.4), но по къса, да не е под напрежение удърника. Сигурен съм, че си го понатегнал в момента:cheers:
 

angel angelov

Потребител
Прехода е сложен за отваряне защото има клапан на самата бутилка и да се отвори прехода самият клапан на бутилката пак трудно ще насища камерата, имам доста работа в момента и не остава време за пушката, ще снимам по натам
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Някой с тунинг на kral djumbo dazzle 6.35, всички портове са отворени на 5.2мм цевта 5.2мм-4.5мм шапката на клапана е свалена на 11мм по твърда пружина на удърника 1.2мм и пушката немога да я засила повече от 75j явно камерата на клапана идва малак обем и прехода от бутилката към камерата е 1мм и от там играе ролята на редуктор!
Колега, тази пушка излиза 51 дж от завода, направил си я 75 дж, вдигнал си и силата с 50 % което никак не е малко !!! Идеята ти да я докараш колко 90, 100 ??? И все пак нещо не маловажно, точността и върви ли успоредно с покачването на силата ???
 
Нагоре