Kral Arms

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от anibis, 29 Ноември 2015.

1. viper1608

viper1608 Новодошъл

Публикации:
    4
    от:
    Пловдив
    С 1,03 прави 55 изстрела от 200 до 110 бара,скоростта почва от 310мс и свършва на около 265 мс.Имаш средно около 280мс

2. llcoolj

llcoolj Потребител

Публикации:
    87
    от:
    Русе
    А с тежкото ЖСБ 1.175 грама какви скорости прави? Пушката в стоково състояние ли е?

3. viper1608

viper1608 Новодошъл

Публикации:
    4
    от:
    Пловдив
    не съм я пробвал още,в стоково състояние е

4. Yani

Yani Новодошъл

Публикации:
    15
    Аз ще ти доставя брейкар за 700лв.

5. llcoolj

llcoolj Потребител

Публикации:
    87
    от:
    Русе
    Благодаря за офертата, но ти къде прочете, че аз търся някой да ми донесе такъв Крал Пънчер Брейкър? В горния пост съм констатирал колко е най ниската цена в БГ на пушката. За доста под тази цена мога да си го доставя, ако имам желание.

Последна промяна: 17 Януари 2019
    7842 харесва това.
  6. Yani

Yani Новодошъл

Публикации:
    15
    Никъде не съм прочел колега ,нито пък съм искал да ти нося !Просто писа че намало по-ниска цена в Бг.на тия пушки и аз ти показах,че има

7. bigfut

bigfut Новодошъл

Публикации:
    8
    Това изглежда страхотно!
    https://kralarms.com/en/urun/puncher-knight-s/
    Не намерих цена в сайта им.Някой ориентира ли се в ценоразписа им.Дали има законови ограничения за покупка от Турция.

Последна промяна: 29 Януари 2019
    Gadnqra харесва това.
  8. llcoolj

llcoolj Потребител

Публикации:
    87
    от:
    Русе
    Това е най скъпото ПЦП на Крал Армс. Съответно би трябвало да е от най високия им клас на въздухарките. На мен лично модела с дървения приклад ми харесва най много. Странно защо в сайта на Крал модела се казвa Knight , a в нета намирам информация за същата пушка с наименование Nemesis.
    http://airgunshop.co.za/guns_kral.html

Последна промяна: 28 Януари 2019
    Gadnqra харесва това.
  9. Niki

Niki Потребител

Публикации:
    418
    от:
    София
    А,Хатсан Булмастър не ви ли харесва?

10. llcoolj

llcoolj Потребител

Публикации:
    87
    от:
    Русе
    Въпрос на предпочитания на стрелеца. Аз лично ако трябва да избирам между Hatsan Bullmaster и Kral Nemesis, бих предпочел втората.

11. Niki

Niki Потребител

Публикации:
    418
    от:
    София
    По кой признак?

12. llcoolj

llcoolj Потребител

Публикации:
    87
    от:
    Русе
    Мои лични предпочитания. Не ми допада пластмасовата изработка на пушката и това, че е полуавтомат.

13. Varbev

Varbev Новодошъл

Публикации:
    2
    Здравейте! Имах възможността да видя и пипна King Puncher Bigmax Pcp Air Rifle (New Version) Features и бях изненадан,изглежда много добре,все едно копиран Еваникс. Имам Cometa Linx V 10 , но се прокрадва мисълта да я заменя с бигмакса и допълня с Puncer NP -04. Бих бил много благодарен,ако някой даде отзиви за съответните пушки. Разгледах асортимента от линка на колегата www.aksuav.com.tr и цените са страшно приемливи и не виждам проблем да се отиде и закупи.
    Предварително Благодаря!

Последна промяна: 31 Януари 2019
  14. rivan

rivan Потребител

Публикации:
    133
    от:
    София
    За съжаление като че ли на никого вече не му се занимава да направи едно свястно ревю на нов модел оръжие.И в тази тема и в темата с хасаните е адски трудно да откриеш полезна информация - 95 % е чат, а полезната информация така е омешана с дребнави забележки и мерене на п..шки, че майка плаче.Ако така продължава ...мъчно ми е за форума!
    Като гледам клипчета май почти всички цевни кутии на kral arms са еднакви - така ли е или бъркам?Питането ми е по специално за моделите jumbo и breaker

SvilenP, llcoolj, Kifa and 4 others like this.
  15. bigfut

bigfut Новодошъл

Публикации:
    8
    Имаш 127 поста,не чакай смляна информация.От новите като мен се очаква да четат и да споделят,а от теб да предложиш СВЯСТНО РЕВЮ.Възхищавам се на търпението и компетенцията на учителите.Ако ти е много мъчно,преглътни и продължи другаде!

16. rivan

rivan Потребител

Публикации:
    133
    от:
    София
    Ето тук малко писано по темата:
    http://www.airgun.org.ru/forum/viewtopic.php?f=6&t=156675&sid=afb1c823516e6d42b12f6808e26bcd8d
    и още:
    https://forum.guns.ru/forummessage/30/2113985.html
    Който не е на "ти" с руския може да разглежда картинките:)
    Хареса ми модела king puncher np-05, но в официалния сайт не го намирам.Изобщо NP-серията май я произвеждат от каквото има като размери цилиндри и цеви:напр NP-01 с цев 53 см
    https://www.hilalav.com.tr/urun/kral-puncher-np-01
    нормално мисля, че е около 20 см
    и NP-05 ми харесва- само около 2,5 кг ,с цев 41 см и 180 см3 резервоар:
    https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=4636

Ако се сдобия с нещо, на което не му е правено ревю, ОБЕЩАВАМ да направя!

Последна промяна: 5 Февруари 2019
    vanko and llcoolj like this.
  17. vanko

vanko Редовен Потребител

Публикации:
    1,551
    от:
    Попово
    Никъде не срещнах отстраняването на големия проблем на Краля,
    самохода на регулатора на мощност?

Gadnqra харесва това.
  18. bleu81

bleu81 Редовен Потребител

Публикации:
    280
    от:
    София
    Лекува се със затягане на стоперния болт който е радиален на регулатора. По спомен е някъде отгоре на цевната кутия. Моя си е стегнат но и аз го ползвам само когато трябва да пусна някой чашка вкъщи за проба. Имай предвид че запушването на трансфер порта понижава ефективността и броя изстрели. За проби става но ако искаш да стреляш с по ниски скорости си регулирай пружината/ масата на ударника.

llcoolj, 7842 and Gadnqra like this.
  19. rivan

rivan Потребител

Публикации:
    133
    от:
    София
    Руснаците разширяват прохода до 6 мм и докарват мощност около 80-90 дж. за 6,35 ,но понеже стеблото на регулатора е с диаметър 6 мм , те изработват ново с диам 8 мм и в него пробиват 6 мм отвор.Разширяват отвора в ЦК на 8мм, за да влезе новото стебло.Мисля си дали няма да е по-добре изобщо да се махне регулатора, а от двете страни ЦК просто до се запуши, дали ще има достатъчно материал да се навие резба, така, че тя да държи

Последна промяна: 6 Февруари 2019
    llcoolj and 7842 like this.
  20. SGS

SGS Редовен Потребител

Публикации:
    202
    от:
    Варна
    Вече бях писал за това. Затегни малко стопера. При мен никога не се размествал при стрелба.

Прикачени Файлове:

batnan харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена