Kral Arms

7

7842

Гост
Ще се накича с ето това пушле в 5.5 мм и ще го глася да стреля с тези проектили
 

Attachments

  • 20181223_063701.jpg
    20181223_063701.jpg
    246.6 KB · Прегледи: 193
  • 20181223_063843.jpg
    20181223_063843.jpg
    413.6 KB · Прегледи: 199

nikolai89

Редовен Потребител
эначи , който ще ходи до Турция да ме брои эа един пънчер брейкър. Весели праэници пожелавам на целия форум.
 

Стефан83

Потребител
Трети човек ме обеждава че било забранено и не можело да мина с пушката през границата някой въобще вкарвал ли си е от там пушка
 

bleu81

Редовен Потребител
Да се организира доставка през вносителя дали няма да е по лесно? Те дават лесно отстъпки. Сигурен съм че ако се поръчат няколко пушки ще договорите и по голяма отстъпка. Накрая ако се сметне и горивото до Солун може и да не излезе сметката.
Поздрави
 
7

7842

Гост
Трети човек ме обеждава че било забранено и не можело да мина с пушката през границата някой въобще вкарвал ли си е от там пушка
Ами изчакай и пети човек да ти говори глупости.Няма такива филми.Купуваш си пушката и си минаваш през границата и готово.Кое е забранено да вкарваш огнестрелно оръжие?Ти вкарваш пневматично.;)
Да се организира доставка през вносителя дали няма да е по лесно? Те дават лесно отстъпки. Сигурен съм че ако се поръчат няколко пушки ще договорите и по голяма отстъпка. Накрая ако се сметне и горивото до Солун може и да не излезе сметката.
Поздрави
Първо Солун е в Гърция.Русе - Одрин са 310 км.60 л газ са 55 лева,двама човека в колата-по 30 лв на човек.Ами ти довечера като излезеш на кръчма 30 лв няма да ти стигнат;).Аз там в Турция,но не в Одрин,поръчка от магазин и ще ги доставят имам от къде да купя Пунчер Брейкър за 380 лв. тук в България е 900 лв.:eek: Ако си ходил на училище смятай си вносителите и отстъпките:wall: Отделно че ще си накупуваш неща за домакинството за много малко пари.Тази цена която съм ти посочил е от търговец като вътре е и неговата надценка,а официалният вносител ги взима от завода на много по ниска цена;),можеш ли да сметнеш колко му е надценката повече от 100%.Нали живеем в овча държава.........:cheers:.Весели празници.
 

nikolai89

Редовен Потребител
май по-добре да се съберем 3 желаещи и да отидем. То пък эа там трябва паспорт.
 

t.marev

Редовен Потребител
Ами вадиш си....30-40 лева мисля че е...Аз съм навит да прескочим до комшиите, хем ще се наядем с баклава на корем. Не вярвам да направят проблем за пушките.
 

nikolai89

Редовен Потребител
Ами вадиш си....30-40 лева мисля че е...Аз съм навит да прескочим до комшиите, хем ще се наядем с баклава на корем. Не вярвам да направят проблем за пушките.
аэ съм от Видин и трябва да пътувам от Русе до там, че и да го чакам
 

andi

Редовен Потребител
Да , впечатления, реални скорости, всички ли са в 5.5, интересно ми е в 6.35 могат лида се засилят прилично.
Пънчерите са в 5,5, имат разлики от стандартния Пънчер , така че постиженията им не знам дали ще са релевантни за серийните . Но все пак : на въздух , почти от кутията (бойната пружина я нагласих "на слух" ) около 35 изстрела с 1,03 с 290 (+- 5 мс) . На 45м групата е в 2 лв .

Джъмботата са в 6,35 , отново не са стандартни . От кутията на хроно показа по спомен около 250 мс с 1,65 . Нямам стрелба "тест входно ниво " . Направена на нормалните според моите разбирания 290-295 стреля добре (тези цеви , в тези пушки) . Плато не съм мерил - собствениците не ги интересува , гледат мишената .
 
Последна промяна:

bleu81

Редовен Потребител
Днес малко преди стъмване намерих време да пробвам най накрая моя пунчер нп-01 с няколко различни чашки. Досега съм стрелял само с екзакт хеви и явно доста съм го подценявал. Оставил съм го на 225м/с с хеви. На мерени 50м пуснах по 3 чашки от тестовата кутиика на жсб и май имаме "победител"... Мишената долу ляво е екзакт 5.51 и е 1см център център което май е добре за турско пушкало за 550 лева с 27см цев.
Пушкалото е с " гаднярски" тунинг и може затова да стреля добре ама кой да ти каже.

Утре ще направя по обзорен тест. Ще повторя отново пробите с жсб тоя път на светло. Ще пробвам баракуда и металмаг пък да видим дали тоя бюджетен пунчер няма да се окаже суб-моа пушкало
IMG_20181226_171322.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Три тампона(първия напоен с балистол), после трийсе чашки.
Повтаряй упражненито с всеки вид.
 

bleu81

Редовен Потребител
Три тампона(първия напоен с балистол), после трийсе чашки.
Повтаряй упражненито с всеки вид.
Пеко,
Бих го направил но откъде толкова чашки. Те са по 30 от вид в тестовата кутия и част от тях вече ги няма. В по големи количества имам само металмаг :)

Другия проблем за който се сещам е къде да намеря 5.51 ако се окажат това чашките. Какво е минималното количество за да се включа в следващата поръчка ако само аз ги ползвам? пунчера го ползвам от дъжд на вятър, главно сина ми стреля с него и никога не съм му обръщал много внимание. Сега го взех само защото в колата нямах място за по голяма пушка.
 
Нагоре