Kral Arms

DeadShot

Редовен Потребител
Благодаря на всички колеги за идеите! Беше лепена от завода бутилката и на ръка нямаше развиване. Специални благодарности на @gary m . Скоба за маслен филтър свърши работа.
 

Attachments

  • 52F8189B-30A6-4D1F-86FB-0C34DF655C9D.jpeg
    52F8189B-30A6-4D1F-86FB-0C34DF655C9D.jpeg
    704.4 KB · Прегледи: 68

Boxingteam91

Редовен Потребител
Днес не се стърпях и извадих малкия Пънчер Брейкър от кашона. Интересното беше,че от миналата година е в магазина и като го извадиха от склада си държеше всичкия въздух,даже малко отгоре -210бара. Най-интересното за мен беше ,че направи много добра група с най-гадните чашки за мен -Металмаг 1.1грама 5.5. Направих два пълнителя с тях и скорости 281-75 , въздуха беше на около 190 бара,групата беше много добра ,чак се учудих. Имам едно импровизирано стрелбище около 50 метра ,накрая щом три пъти подред загасих цигара .... Стрелям с термален прицел,затова прострелвам на цигара. Цевта е 53.5 см ,но си взех и една 58см която мисля да сложа. В комплекта имаше метален заглушител ,сега е слабичка и може би заради това с него е много тиха. Върти ми се в главата с дългата цев да се стреля с слъг 1.37 грама , да видим дали ще може да ги мята с 295-290 м/с.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Днес не се стърпях и извадих малкия Пънчер Брейкър от кашона. Интересното беше,че от миналата година е в магазина и като го извадиха от склада си държеше всичкия въздух,даже малко отгоре -210бара. Най-интересното за мен беше ,че направи много добра група с най-гадните чашки за мен -Металмаг 1.1грама 5.5. Направих два пълнителя с тях и скорости 281-75 , въздуха беше на около 190 бара,групата беше много добра ,чак се учудих. Имам едно импровизирано стрелбище около 50 метра ,накрая щом три пъти подред загасих цигара .... Стрелям с термален прицел,затова прострелвам на цигара. Цевта е 53.5 см ,но си взех и една 58см която мисля да сложа. В комплекта имаше метален заглушител ,сега е слабичка и може би заради това с него е много тиха. Върти ми се в главата с дългата цев да се стреля с слъг 1.37 грама , да видим дали ще може да ги мята с 295-290 м/с.
Щом моя Крал НП05 в 5.5мм след тунинг, монтиран малко по голям резервоар (230 кубиков) с оригиналната цев (41см) изкара 13-14 изстрела в плато с 59 джаула, Пънчер Брейкъра след тунинг и с по дългата цев, може да стане 65-70 джаула. Може да пробваш с по тежките слъгове на H&N 25 грейна.
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Щом моя Крал НП05 в 5.5мм след тунинг, монтиран малко по голям резервоар (230 кубиков) с оригиналната цев (41см) изкара 13-14 изстрела в плато с 59 джаула, Пънчер Брейкъра след тунинг и с по дългата цев, може да стане 65-70 джаула. Може да пробваш с по тежките слъгове на H&N 25 грейна.
Ще се разбере , многото изстрели мога да ги прежаля за сметка на силата. Имам бигмакс правен от Никито който стреля брутално 2.6 грамов слъг на Наско Динев и 2.33 на H&N и това в 47 броя.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Хайде колеги, 15 дни нищо ново!!! Аз ще направя едно включване с няколко мишени. Реших да направя малко тестове на Зан слъг след отпускане малко пружината на ударника, че в старата настройка ги стреля 37 грейна с 310 м/сек и групата бе поотворена. Сега на 285-290 всичко се нареди. Даже в тази настройка и Алтарос в 41 грейна също се групират превъзходно. Да взема да си спретна и едно булпапче с хеви лайнер лииии, много се замислям, ей така, за разнообразие ;) :cool::cheers:Screenshot_20220821_172233_com.android.gallery3d.jpgScreenshot_20220821_172253_com.android.gallery3d.jpgScreenshot_20220821_172306_com.android.gallery3d.jpgScreenshot_20220821_172328_com.android.gallery3d.jpg
 
Последна промяна:

wakafaka

Редовен Потребител
Да взема да си спретна и едно булпапче с хеви лайнер лииии, много се замислям, ей така, за разнообразие ;) :cool::cheers:
Колко пари излизат ориентировъчно тия лайнери със доработките им за да стананат на нашите пушкала?
 

llcoolj

Редовен Потребител
Колко пари излизат ориентировъчно тия лайнери със доработките им за да стананат на нашите пушкала?
Тука може да разгледаш на какви цени са лайнерите: https://www.krale.shop/eu/sport-shooting/gun-accessories/barrel-kits-accessories/?p=2
Общо: 500-600 лв ще те хване с интегрирането на лайнера към пушката.
 

De_Marco

Редовен Потребител
До каква мощност може да се докара Kral Arms Puncher, в 6.35мм, с 40 грейнови проектили?
Броят изстрели не е от съществено значение, стига да има един пълнител.
 

llcoolj

Редовен Потребител
До каква мощност може да се докара Kral Arms Puncher, в 6.35мм, с 40 грейнови проектили?
Броят изстрели не е от съществено значение, стига да има един пълнител.
Колега, Kral Arms Puncher има 30 модела ПЦП-та: https://kralarms.com/en/havali-tufekler/puncher-pcp/
За кой модел става на въпрос?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Аз отговорих за Биг Макс-Х. Но отговорът ми покрива представите ми и за Монарх, Пънчър Брейкър и Биг Хорн. Говоря за пушки в 6,35.
Колега, линкът, който си дал е за пушка, кал. 5,5.
Биг Макс и Биг Хорн са 250 барови пушки и по-лесно достигат тези мощности.
Пънчър Брейкър и Монарх са 200 барови и е по-трудно да се нацепят на такива джаули. Но е постижимо, въпреки, че работата по тях е повече, а изстрелите са по-малко.
Точно тази пушка от линка, мисля, че не е подходяща за сериозен силов тунинг.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Това е Kral Puncher Maxi S с цев 53.5 см и 280 кубиков резервоар. Ако си се спрял на евтена, класическа пушка на Крал, по добре си купи Kral Puncher Mega S , цевта му е 58 см и 330 кубиков резервор. Двата модела визуално нямат никаква разлика, освен , че Мега е с по голям резервоар и малко по дълга цев и следователно пушката ще достигне по големи мощности след тунинг. Там вече Николай ще каже.
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Понеже във фб групата ще ме обвинят че съм фен на турските мощни пушки а аз съм си фен де поствам новия рекламен клип на Bigmax X тук. Kral Bigmax X реклама
Интересното е ,че като питам за 4.5 и казват ,че нямат.... Ще е интересно с слъг 1.6 гр какво ще прави
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Понеже във фб групата ще ме обвинят че съм фен на турските мощни пушки а аз съм си фен де поствам новия рекламен клип на Bigmax X тук. Kral Bigmax X реклама
Спокойно - и аз съм им фен. Все още си остават едни от най-добрите и достъпни пушки, след някои доработки.
 

Коцкар

Редовен Потребител
Интересното е ,че като питам за 4.5 и казват ,че нямат.... Ще е интересно с слъг 1.6 гр какво ще прави
Това са им най новите разфасовки 4.5мм и 7.62мм isd магазина дето е вносител казаха че могат да се подават поръчки от юли месец тая година за тях ама още никой не се е похвалил. Аз имах бая мерак на 7.62мм и ако има вариант да си купя цев и там другата част бих си ги сменял едната и другата но за 7.62 ми се струва че трябва да е 150 джала за да ги мята силно с 300 метра/с
 
Нагоре