Kral arms Bigmax X 6,35 мнения

Gadnqra

Редовен Потребител
Реално, ако човек е разумен и вярва, че животът и здравето му, струват повече от 200 лв, си я сменя и няма драми. Моята съвест е чиста, защото казвам на всеки, който ме потърси за пушка, че е добре да се смени задният резервоар. Ето снимка на задната бутилка и от последния Бигмакс, който още е при мен. Имам още 2 - и те са така:
 

Attachments

  • 20221017_072132.jpg
    20221017_072132.jpg
    327.9 KB · Прегледи: 96
  • 20221017_072135.jpg
    20221017_072135.jpg
    484.6 KB · Прегледи: 94

Mutata

Потребител
Реално, ако човек е разумен и вярва, че животът и здравето му, струват повече от 200 лв, си я сменя и няма драми. Моята съвест е чиста, защото казвам на всеки, който ме потърси за пушка, че е добре да се смени задният резервоар. Ето снимка на задната бутилка и от последния Бигмакс, който още е при мен. Имам още 2 - и те са така:
Моята задна бутилка е смених почти веднага, даже мисля че уведомлението от КОС още не беше излезнало. А за стопера на приклада, винаги съм си мислил че под него има подложка..... до момента в който не го махнах от бутилката! Направо потрес, не проумявам как е възможно да са го направили!
 

shopeka

Новодошъл
Здравейте колеги имам були на което му смених бутилката с по голяма 300 барова.А тази оригинална която е 250 барова реших да я слагам на крала за задна.Но не се събира в приклада трябва и мн малко.Има ли някой което изобщо я събрал.Или е правел някакво пристъгване на приклада.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Няма накъде да го престъргваш - пластмасата и така се цепи, а ако го престържеш съвсем ще изтънее и ще се разпадне.
 

MALIN

Потребител
Здравейте колеги
Извинявам се , малко извън темата . дали има някакъв накрайник , който да се завива за компресора за пълнене , който да е универсален , за да става за различни пушки, защото иначе като имаш пушки на различни производители с различни щуцери за пълнене , постоянно трябва към компресора да отвиваш и завиваш различните накрайници за различните пушки,и в един момент от толкова завиване и развиване резбите ще се прецакат.варианта за покупка
та на отделен компресор за всяка пушка не ми допада
 

MALIN

Потребител
Трябва да се купи накрайник за бърза връзка който да стои постоянно на компресора завит.единият му край е с резба която се завива към компресора а другият е за бърза връзка като този за пълнене на бигмакса.така ли.но ако е така тогава ще трябва да се копува и накрайник за пълнене на бигмакса ,който и от двете страни да е за бърза връзка (мъжка към накрайника на компресора и женска към пушката).защото оригиналният на крал от едната страна в с резба.има ли тогава такива и откъде могат да се закупят.и другия накрайник за другата пушка ще трябва да е на този принцип защото и той оригинално към компресора е на резба.другата пушка е валтер умарекс.и за нея откъде да се купи такъв бърз накрайник?
 

MALIN

Потребител
Аха.ясно много благодаря.доколкото разбирам от това в али експрес , единият накрайник се завива към компресора и стои там постоянно а другият към оригиналният на пушката.но в такъв случай ако имаш две различни пушки ще трябват два такива и само един за компресора.и имали някой в българия който да ги продава да си купя ?
 

MALIN

Потребител
А сега ако обичайте помагайте , че се колебая бигмакс6.35 със слъгове на hn 36 gr-2,33 гр прави средна скорост 288 м.с. на 96,63 дж и максимална 290 м.с. на 97,98 дж. , а със слъгове 40 gr-2,63 гр прави средна скорост 274 м.с. на 98,72 дж. И максимална 277м.с. на 100,9 дж. Въпросът ми е с кои слъгове е по добре да стрелям?????и имайки предвид , че всеки с който говоря казва , че за пцп най добрите скорости са между 270 и 290 м.с.лошото е че и 36 и 40 грейновите попадат в тези скорости.има и още един вариант 38 грейна.там скоростите ще са някъде по средата.мин. около 281 и максимална 283,284 м.с е сега ще падне стреляне
 
Последна промяна:
Нагоре