Katran или Vixen 22cal??

Васил 83

Редовен Потребител
Колега сподели малко информация за това на какви дистанции ще стреляш. Какво търсиш от пушката. Има колега във форума, който има vixen. Можеш да прочетеш какво е написал за нея. Vixen има два варианта а при katran са още повече. Пиши точно какво търсиш за да могат колегите да ти помогнат.
 

Asen123456

Потребител
Просто ме интересува като качество,проблеми и плюсове при едната и другата.Спрял съм се на
1.Airmaks Katran B
2.AGN Technology Vixen късата версия
 

shaman

Редовен Потребител
Аз мога да говоря само за Виксена...
Качеството е нормално за пушка от такъв клас.. Всичко е изпипано както трябва.Проблеми не съм имал нито с късия нито с дългия. Учудващо точна е:
vixen50m.jpeg Това е един пълнител от 50 метра.

Катрана изглежда и той добре. Като характеристики гледам, че не са много различни, но там мога само да говоря по картинки, а не ми се иска :)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Конструктора е един, но се отдели от Евгени и направи друга фирма/марка.
Когато изделията са конструирани, без да се изнасилват за гонене на мощности, резултата винаги е добър.
 

Asen123456

Потребител
В такъв случай,аз намирам за + чупещия приклад при катрана,след като са почти еднакви.Незнам като баланс как са,за стрелба от ръка.При единия бутилката е отзад,незнам кое ще е по практично?
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако твърдо искаш късия вариант, .22 е правилният калибър.
Но според мен, LB е по-добрият избор.
Ще ти се прииска да се заиграеш и със слъгове, а тогава пък XB HP е по-добре.
.25 си струва само в XB HP варианта.
 

Asen123456

Потребител
Ако твърдо искаш късия вариант, .22 е правилният калибър.
Но според мен, LB е по-добрият избор.
Ще ти се прииска да се заиграеш и със слъгове, а тогава пък XB HP е по-добре.
.25 си струва само в XB HP варианта.
Никъде не намирам информация за броя изстрели,при компакта?Да не се окаже малка бутилката 300cc?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
СВ варианта е с 300 кубикова бутилка. Ам такова пушле с 28 санта цев е направено за държавите с ограничения, за да има файда.
В варианта е с 480 кубикова бутилка и 40 санта цев.
LB е с 480 кубикова бутилка и 52 санта цев.
Влез в сайта на производителя и там разгледай подробно моделите.
Броя на изстрелите ще си определиш сам, според налягането на редуктора, налягането в бутилката и мощността която ще искаш да я ползваш.
 

Asen123456

Потребител
Хм,480 кубиковата ми звучи по добре,двоумя се толкова понеже не са малко парите,а не познавам човек с такава пушка да даде мнение.Притеснява ме малката да не се окаже пушка с 20-25 изстрела
 
Последна промяна:

Asen123456

Потребител
Полседен въпрос преди да оформя поръчката,ще има ли проблем да я доставят пушката до адрес,могат ли да в задържат някъде или нещо подобно?
 

LogiBG

Редовен Потребител
От сайта на крале доставят до точен адрес , ако искаш промяна или вземане от място звъниш на in time(ups) казваш номера на пратката и коригираш.Няма проблеми с пратките или задържане, в повечето случай от 5 до 7 работни дни и е при теб пратката.
 
Нагоре