KalibrGun

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Очаква се на есен да излезе и Argus W60 - с цеви 60 см в . .22, .25. и . 30 калибър.
 

dberov

Редовен Потребител
Краасиво творение и милва окото, но толкова се наводни пазара с различни модели булпапи на всякакви марки, че лично на мен вече не ми е интересно. На дали скоро ще се вживея сериозно в булпап както беше с пионерите Едгън-1, Криикет-1 и явлението ФХ Импакт, на които съм се радвал като дете.
 

strelqmto4no

Потребител
Споделям донякъде на Беров мнението.:( Кат ги гледам никой не предлага нещо принципно ново и интересно. :sorry: Нещо сички се повтарят и праят едно и също. 20 години в 21 век и още ми слагат приклади по пушките.:confused:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Наличен е, може да се поръчва, но само в. 22 в момента.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Нали имаш цев и модер, премери я. Не е UNF.
 

dberov

Редовен Потребител
Малии, с тия два резервоара, общо 850кс ще прави сума и изстрели.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пак гледаш и не четеш Мите. Не е с два монтирани.
Два вида бутилки, малка и голяма може да избираш, предполагам ще може и резервна да се вземе.
 

Sen

Редовен Потребител
Пак гледаш и не четеш Мите. Не е с два монтирани.
Два вида бутилки, малка и голяма може да избираш, предполагам ще може и резервна да се вземе.
Което е чудесно.
На мен ми е любопитно друго: цилиндърът, в който се поместват редуктор и клапанно тяло, изглежда големичък... Дали това значи, че задредукторният обем е също по-голям от обикновено? На уебсайта не се казва нищо по въпроса. Засега.
 
7

7842

Гост
Много интересна цев в 7.62 мм.Полигонална,без шок,12 канала и стъпката е много интересна-760 мм.
 

dberov

Редовен Потребител
Нова година - нови модели....ама да вземат сякаш да си сменят дизайнера, че все по ръпати, чапати ги правят, краднато от тук и там...

https://hardairmagazine.com/news/ne...vq4YDzHIQ7YZSSqnmHdbiYnDLuiF41q5bn_KIRJTgc3vc

Много ме е яд че зарязаха първия модел на Колибри, пушка бижу.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Да попитам колеги,от къде мога да си закупя пълен комплект качествени о - пръстени за крикет стандарт, че ми омръзна пушката да изпусна все от някъде, това което намерих в нашия град най вероятно не отговаря съвсем на размерите от схемата . Предварително благодаря!
 

rivan

Редовен Потребител
А да попитам и аз, и двете фирми предлагат о-пръстени от различен материал, кой е най-подходящ за нашите цели?
 
7

7842

Гост
А да попитам и аз, и двете фирми предлагат о-пръстени от различен материал, кой е най-подходящ за нашите цели?
В Русе имаме Микромакс.От там си купувам 0-пръстени.Имаше период когато бях на метан,пръстените се размекваха и ставаха накъдрени като макарон.
 
Нагоре