Hunter Field Target / HFT състезание "Моргуля оупън" - Русе 20.03.2010 г

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Поради изявено желание от много колеги, пускам пак темата.
За да не се пише всичко наново, ще синтезирам с части от цитати:

Не поставяме никой пред избор, просто на който му се стреля с нас да заповяда.
Всички желаещи да се чувстват поканени. Няма случай да сме върнали някой.
За сега не се предвижда организация по пребиваване и изхранване на участниците.
В района има възможност за пренощуване на ниска цена в хижа Приста, а за по-претенциозните също в малки мотелчета и хотелчета в близост, без за това да са необходими предварителни резервации.
На мястото на провеждане на състезанието ще има устроено огнище оборудвано със скари и подсигурени дърва за огън.
Ако времето позволи има възможност да се стои до късно около огъня.
На прима виста се очертават гости от Търново, силни групи от Варна и София......за сега.
Стягайте багажа, лъскайте пушките и дано случим на време.
valens1968 написа:
Нещо като генерална репетиция за пролетната национална среща ли ще е :cheers: ?

luft9waffe написа:
Нещо такова. Ноември направихме пробно ХФТ-трасе с 25 мишени, но сега смятам да го направим от-до. Със състезателни карти, 30 позиции-30 мишени и т.н.
Ще пробваме пълният комплект мишени borko made, както и няколко планки за прикрепване високо по дърветата.
20-21март, всеки да се чувства добре дошъл :cheers:

valens1968 написа:
Обявете го в "Мероприятия" ще има много мераклии. Бенчрест Бургас да го ..... :cheers:
Akela1 написа:
Бе да взема и аз да се самопоканя , че се надявам и втората част да е добра :cheers: :cheers: :cheers: ( тук съм много талантлив ;) )

valens1968 написа:
Тъй значи Пламен го каните, пък нас другите вълците ни яли :(

Ms.propar написа:
Пламен си го каним защо , ... защото ни носи наградите за мероприятието ;) ;) ;) .

П.П. Майтапа си е майтап . Да заповядат всички които ще им е приятно за :rambo: и не помалко :cheers: .

Архитекта написа:
Аз това трасе съм го минавал, Вальо, та затова колегите ме канят първи, ей тъй - по навик. Не ми е за сефте да изляза от къщи за стрелбичка и да се върна от стрелбичка, без да уточнявам че стрелбичката този път е била ... в Русе ;). Тъй че - не пропускай репетицията, а ако движещата се мишена още не си е свършила работата дотогава - и аз ще направя едно кръгче до Русе :rambo: ;) !

luft9waffe написа:
ivodoc е писал точно по-горе,ама и аз ще кажа:
датите са тези ,защото са еднакво отдалечени от националната среща и,надявам се ,от раннопролетната кал в Моргуля-все пак е 1км черен път.поне в следващите 10 дни достъпът с лека кола до мястото ще е невъзможен.
състезанието е регионално,никой от групата не прояви желание за участие на бургаския бенчрест.
награди няма да има,акцентът ще е наистина върху отработване на организацията за националното хфт през април.с уточнението,че трасето ще е на друго място,двата кръга ще са на 20-ти,събота,първият от 11 00,вторият-от 15 00,участие само в един клас-ппп или пцп.по 1 мишена от позиция,поне 25 мишени в 1 кръг.групите ще се формират по желание и резултатите ще се вписват в индивидуални състезателни хфт-карти,осигурени от shooter.
всеки,на когото му е домъчняло за русенската група и за северо-източно гостоприемство,да заповяда.
ако времето позволи,както винаги ще има от всичко по много.
valens1968 написа:
Ами в неделя 21-ви ?
Ms.propar написа:
В неделя продължение :quiet: по други мишени ;).
luft9waffe написа:
MAD MAX написа:
По този повод ще ни препоръчате ли къде да спим? Дали имате телефона на онова хотелче(мотелче) дето спахме предния път - близо до един ТИР-паркинг, дето зайците подскачаха по асвалтовия път към него. ;) Каня се да дойда да ви поначукам ........................ мишенките. :D
ела рано.чук,стълба и мишенки дал господ.
телефонът на мотел"Дунавско село" ,бившият "Явор"
Ето телефона 082 822 347
luft9waffe написа:
събота към 08 00-08 30 ми трябват 2-3 доброволци(знам ,че събота на никого не му е до ранно ставане),за да наредим трасето за
Първото официално ХФТ-състезание в републиката - "Моргуля оупън"
2 кръга по 30 мишени.първи кръг започва към 11 00 ,втори-към 13 30ч.
Голяма е вероятността да има силно присъствие на търновски, варненски и софийски стрелци.
При желание да проследите хронологично писаното по темата : започва от страница 143 и продължава до страница 149 тук :
http://forum.airguns.bg/index.php?topic=45.2130
 

Propar

Потребител
Re: FT състезание "Моргуля оупън" - Русе 20.03.2010 г

За резервации на х. Приста
082 820 272 - офис
0896 688 550
082 820 276 е в самата хижа .

Който се интересува за друго да пита , ще помагаме .
 

shooter

Потребител
Re: FT състезание "Моргуля оупън" - Русе 20.03.2010 г

Относно правилата за безопасност
http://www.airguns.bg/files/bratushka/B ... -Rules.rtf
относно правилата на състезанието
http://www.airguns.bg/files/bratushka/B ... nt-HFT.rtf

на по разсеяните искам да напомня,
че има разлики в ползването на оптиките
и стойките за стрелба, както и отчитане на точките при Хънтър ФТ
това е написано в регламента по горе
не се притеснявайте да го прочетете ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
А как сте с въздуха(под налягане де ;))? Доколкото разбрах имате портативен компресор, който върши добра работа. Или греша? Питам за да знаем колко бутилки да помъкваме.
 

Propar

Потребител
andro написа:
Къде се намира тази Моргуля?

Андро :exclaim: . Където присъства / ти / на Нац. среща . Там е ;).


Макси , колкото и каквото да донесете няма да Ви се разсърдим , а и Софиянци обещаха да потърсят и вземат Григо ;).
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Кого ще "тапосате" за организатор ? Ще има ли предварително записване? Такса?
 

luft9waffe

Редовен Потребител
valens1968 написа:
Кого ще "тапосате" за организатор ? Ще има ли предварително записване? Такса?
организатор-русенската група(надявам се по-голямата и част)
съдия -аз
записване-на място,кой-когато дойде(желателно е да стане до 11 30ч)
такса -няма
 

bateiav4o

Потребител
А дамаджаните с рикия и агнешкото да го мъкнеме ли че то за 300 км ша са вмирише бе ;)
Стефане изгладил съм си костюмчето с ръб така и така не го свалям поне да е по приветливо няма да се излагаме пред чужденците я :D
 

luft9waffe

Редовен Потребител
как успя бе,бате, да постигнеш тоз бръснич без да го събличаш?
покрай винцето и ягнето да не забравиш да хвърлиш в багажника и некое немско желязо-найстина И ще стреляме ^-^
 
A

Anonymous

Гост
Ms.propar написа:
........а и Софиянци обещаха да потърсят и вземат Григо ;).
хахахаха, липсва ли ти?
e062.gif
 

bateiav4o

Потребител
Стефане специално заради ваща колоритна група съм се постарал да се издокарам така.А за желязото ще е с мен 100 % и ще е немско няма да срамим фирмата я.
 

BADBOY

Новодошъл
МОЛЯ ОРГАНИЗАТОРИТЕ ДА МЕ УВЕДОМЯТ ЗА ЕВЕНТУАЛНО ПРИСЪСТВИЕ В СЪБОТА НА ЛИЦЕТО -ГРИГО :eek: ЗА ДА СЕ ВЗЕМАТ НЯКОИ ПРЕДОХРАНИТЕЛНИ МЕРКИ КАТО: МОНТАЖ НА АЛАРМЕНА СИСТЕМА С ШОКОВИ СЕНЗОРИ НА СЪДОВЕТЕ ПОД НАЛЯГАНЕ.
ЕЛЕТРОШОКОВ ГЕНЕРАТОР НАЙ МАЛКО 50kv СРЕЩУ НЕОТОРИЗИРАНО ПОСЯГАНЕ КЪМ МУНИЦИИТЕ
ОГНЕОПОРНА КАСА ЗА ХРАНИТЕЛНИТЕ ПРОДУКТИ И ТН.....................
 

rashko

Редовен Потребител
Име: Grigo
Публикации: 2 (0.004 на ден)
Позиция: новак
Дата на регистрация: октомври 06, 2008, 12:41:16
Последно Активен: ноември 22, 2008, 02:56:16

Няма стршно ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Приятно изскарване на всички утре, и да не забравите да пуснете снимки и резултатите после :)
 
A

Anonymous

Гост
Да допълня BADBOY - И ако се пак има накакви подаръци за участниците, да са номерирани, да се раздават срещу подпис и да се съхраняват в същата онази огнеопорна каса.
 
A

Anonymous

Гост
Единственото лекарство срещу лицето " Григо " е доколкото знам лицето Бай Ачо ;)
 
A

Anonymous

Гост
Абе те много хора бяха навити да го "лекуват" ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Тъкмо си виках, че ще си напълня вятър на аванта, а вие ме наплашихте :'(
 
Нагоре