http://www.thegunsworld.com/

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз доколкото си спомням преди години, не беше читав кипъреца. Май имаше изгорели. Някъде из форума може да се пази инфо.

П.п. Що не търсиш в шутинга нещо. Излизат добри неща за добри пари..

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Не съм против секън хенд ама съм капризен...
Ако ще купувам ще е в кондиция 99% и цена надолу 20-25%

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Така пише заради закона в Германия , мисля че само с врътката отзад става 16j без проблем.

astra

Редовен Потребител
Колеги, проучвам пазара за закупуване на Щаер...
Някой пазарувал ли е от този сайт? Коректен ли е търговеца?
Сайта е в Кипър. Проучвам цени ей за това ;)
http://www.thegunsworld.com/item/1017-air-gun-steyr-challenge-field-target.html
Аз кано си търсех Биг Нико преди 6 месеца и налетях на този ... юнак. И цените му юнашки и обещанията колко е изгодно и е точно за тебе. После звъннах едно телефонче на Любо Армадата и видях колко много кипърския бос натоварва цената.. Забрави го по-добре.

Любо Армадата е официален дилър на Щаер. Защо не го попиташ, няма да боли.
Това лято поръчвах дреболийки - редуктор, комплект уплътнения и болтчета и ги достави директно от Щаер, за седмица и на нормални цени.
Поне ще знаем колко струва един цял Щаер ФТ от него.

Така пише заради закона в Германия , мисля че само с врътката отзад става 16j без проблем.
Трансфер порта - черен 4мм. Бенке го дава за 24 Евро.

Последна промяна от модератор:

dvelinov

Редовен Потребител
Само питам без заяждане , запознат ли сте със сроковете за доставка на нашите магазини в случая Армада ?
(Аз нямам представа за това питам)
Миналата година поръчах Hunting 5 Auto и ми казаха срок от 3 седмици,но хванах почивка или празници,не помня и се отказах
Цената беше най-добрата в цяла Европа.До колкото знам,всички си взимат BIG-Nikko оптиките от там и също май са доволни
Но реално не съм купил нищо от тях,така че може и да греша

astra

Редовен Потребител
Не съм против секън хенд ама съм капризен...
Ако ще купувам ще е в кондиция 99% и цена надолу 20-25%
Ако си капризен, приготви се за разширяване осмиците на шасито. Хем на Challenge са 3 броя и най-вътрешната е на 20-25см в шасито...
Още съм пресен с 1-те си впечатления от модела, ако искаш пиши на лично да те "подготвя" ;)

Нагоре