HFT-Ruse 20-21 Април

djboby

Потребител
На 20-21 април в Русе ще се проведе среща придружена със състезание ХФТ. Мероприятието ще се проведе в месност моргуля. Да се смятат всички поканени, състезатели и несъстезатели. Мястото е предвидено за палатки, но който желае има в близост хотели и хижи.

Състезанието ще се проведе в два кръга по 30 мишени. Започва на 20.04 от 12:00 ще има два класа 16дж и над 16 до колкото душа сака.

Ще има хора на самата поляна още от 19.04 така че ако има желащи да дойдат от петък да заповядат никой няма да върнеме.

Ако има нещо неясно питайте.
 

djboby

Потребител
Така се казва месноста където до сега сме си правили състезанията до сега. Секи път я пишем когато правим мероприятия в Русе.


Давам телефон за връзка: 0877 16 29 71

Божко ти си идвал там, ако ще идваш земи си анти тихомирките ;) :p
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Понеже Боби го мързи ,но за сметка на това има ракия в излишък ще го отменя. Ето карта:
http://goo.gl/maps/hyfN9 от точка А до точка В по асфалт след това по черен път.
 

Attachments

  • Място на срещата.jpg
    Място на срещата.jpg
    391.5 KB · Прегледи: 96

st_beer

Редовен Потребител
Тоя път уцели датата на мероприятието Боби. По план график ми се пада да съм почивка и смятам да отбележа (им) присъствие :cheers: :cheers: :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Специално напомняне на представителите от Ямболската група. Забранява се стрелба по пълни кенове с бира :no:. Ще ви наблюдавам и ще ви глобявам ;) Заменете ги примерно с яйца :crazy:
 

st_beer

Редовен Потребител
valens1968 написа:
Специално напомняне на представителите от Ямболската група. Забранява се стрелба по пълни кенове с бира :no:. Ще ви наблюдавам и ще ви глобявам ;) Заменете ги примерно с яйца :crazy:
Това си е специалитет на групата ;) ;)
Върху кеновете бучка захар. Удряш кена ще ядеш захар или обратно удряш захар пиеш съдържанието на кена ;) ;) ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ако бяхте чели закона за защита на бирата нямаше така смело да си пишете шашканиите :stop:

Моля модератор да се намеси :exclaim:
 

ininia

Потребител
ФТКС
Аз предлагам да събираме празни кенчета и да ги пълним с вода.Слагаме отгоре бучка захал.Уцелваш захарта - пиеш студена вода.Уцелваш кена - подслаждаш си разочарованието. ;) ;) :lol: :cheers:
И аз искам модератор да се намеси!
Поздрави на Ямбол!Ще се видим в Русе! :cheers:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
djboby написа:
На 20-21 април в Русе ще се проведе среща придружена със състезание ХФТ. Мероприятието ще се проведе в месност моргуля. Да се смятат всички поканени, състезатели и несъстезатели. Мястото е предвидено за палатки, но който желае има в близост хотели и хижи.

Състезанието ще се проведе в два кръга по 30 мишени. Започва на 20.04 от 12:00 ще има два класа 16дж и над 16 до колкото душа сака.

Ще има хора на самата поляна още от 19.04 така че ако има желащи да дойдат от петък да заповядат никой няма да върнеме.

Ако има нещо неясно питайте.
Браво,Борко!
Виж,какво ще трябва и звънкай.До 2-3 седмици да вземем да изберем място за лагер и трасе.
В мен и Станчев има достатъчно мишени.От мен имаш състезателни карти.От 19-и съм на линия.
 

dinkata

Редовен Потребител
И аз бях снощи на палатка там... незнам защо най - изпъкващ от съня ми беше студа :lol: :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Надявам се дотогава и аз да имам простреляно ново пушкало годно за ХФТ, но дори и да не дойде навреме, ще се пусна и със Суматрата!
Но нека организаторите дадат малко повече инфо за регламента и по-точно за оптиките - ще се маркират ли някак или ще може да се ползва зуума?
ПП. Ако стане до тогава нова доставка - камиона ще свали всичко в Русе и на место ще се раздават заявените количества(поне повечето).
 

djboby

Потребител
Пеко донеси чашки на срещатата. По регламент е с фиксиран зум, но ако ако докараш чашки за съдиата(мен) може и да не бъдеш с фиксиран зум :-[ ???
 

Propar

Потребител
djboby написа:
Пеко донеси чашки на срещатата. По регламент е с фиксиран зум, но ако ако докараш чашки за съдиата(мен) може и да не бъдеш с фиксиран зум :-[ ???




Значиии.... и аз ще ти донеса чашки '' съдиата'' ;).
 
Нагоре