HFT-Ruse 20-21 Април

anibis

Редовен Потребител
Доста приятно си изкарах и аз,запознах се с нови колеги,и се видях със старите. :cheers:
Не се състезавах HFT,но на сметка на това си постреляхме доста с колегата Пламен/Карлсон/
пп няма ли още някакви снимки?Мисля че колегата praetorian и той снимаше мероприятието. ???
Поздрави на всички! :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Миро, стига с тези състезания, няма какво и на кого да доказваме, пихме биричка, хапнахме скара, стрелби яко, беше супер мероприятието... ^-^ С нетърпение чакам следващото... :yahoo: Доскоро момчета... :cheers:
 

petkof

Редовен Потребител
Много благодарности на организаторите! :cheers:
За мен беше огромно удоволствие да се срещна за пореден път с много и добри хора!Тези срещи стават все по-приятни.Много съм щастлив, че ги има и можем да разпуснем, да се настреляме и напием качествено! ;)
 

rashko

Редовен Потребител
Браво на организаторите :bravo::cheers:изкарах си стрхотно,почесахме езиците и спусъците ;)

Пуснете и някоя снимка да ни видят какви сме си убавци!!!! ^-^ :yahoo:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И смесената Троянско, Карловско, Първомайска дружинка се прибра благополучно още ранния обед/следобед(дано не дойде някоя снимка с фишче ;)). Не можахме да си вземем довиждане с някои от поуспалите се колеги, за което се извинявам, но вярвам, че още другия месец ще се видим пак :pardon:.
Големи Благодарности на Организаторите за старанието и добрата организация, не само на състезанието. :bravo:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Още не съм се прибрал, но и това ще стане до ден, 2 ;)
Страхотно си прекарахме, благодарим на организаторите!!!
Всичко беше невероятно!
:clap:

PS За съжаление Събота вечерта 3 чернобели мишени ми струваха един много мощен фенер изпаднал от джоба при провирането в гъстака.
Затова пък неделя отмъстих и на батовчедите им ;) ;) ;)
 

братушка

Редовен Потребител
Ама много приятно трасенце. Цял куп (сигурно над 50) обичайни заподозрени ;) ...
Изкарах 3 много приятни дни. Разпуснах с чашка, мръвка и сладка приказка. А и пръста си почесах... :rambo:
Имах нужда от това.

Благодарско както на домакините за обстановката, така и на всиките обичайни заподозрени за атмосферата :cheers: :goodbye:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Браво Боби. Каза и го направи, че се поучи и отлично мероприятие :bravo:. Давай все така. Ако решиш на есен и едно ФТ да направиш пак ще дойдем да ударим едно рамо. Радвам се, че видях от старите колеги, които не се бяха появявали отдавна и се запознах с нови. Под навесите и край огъня беше душевен кефогазъм. Които бяха там знаят, които не дойдоха могат само мнооооого да съжаляват.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Голям кеф ми беше да ви видя всичките,момчета!Живи и здрави-пак ще ви привикаме.
Благодаря,че дойдохте и направихме ЯК УИКЕНД!
 

dinkata

Редовен Потребител
Всичко беше наистина прекрасно ! Благодаря на всички които бяхте част от тези прекрасни 3 дни ! :cheers: :cheers: :bravo: :bravo:
 

dinkata

Редовен Потребител
http://www.youtube.com/watch?v=tTeqc5biw1Y

ААААААААаааааААААААААААААААААААааааааааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol: :lol:
 

dinkata

Редовен Потребител
Диджей, всички сме в очакване на резултатите... вземайки предвид затрудненията ви в изписване/описване на толкова много данни/думи, Ви моля да побързате малко... :lol: :lol: :cheers:
 

djboby

Потребител
Дикнка тази час съм я предостъпил на танчето. Надявам се утре вече да ги пусне.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
djboby написа:
Дикнка тази час съм я предостъпил на танчето. Надявам се утре вече да ги пусне.

Още по изписването на името ми става ясно защо... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Може да не съм точния човек да го кажа, ама е хубаво да знаем кога да спрем да се бъзикаме ;) :cheers:
Мисля си, че Боби ни достави едно голямо удоволствие на всички със сърце, а не с правопис !! за което Благодаря Боби :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Боби е пич, и когато се бъзикаме с него го правим като с приятели. Не с лоши чувства. Искам да благодаря точно на Боби, че направи така че всичко това да се случи. Благодаря на всички които допринесоха за приятната атмосфера с присъствието си. Огромна благодарност и на Татеос /FreeMan/, брачеда Динката, и Петко /Peko/, на Слави и Павката от нашата група, че помогнаха и ме развозваха като куфар и така успях да присъствам на това хубаво събиране. Благодаря на всички ви, приятели !


П.п. Като гледах клипчето, се сещам как майстор Миро ни показа как се стреля, като първия кръг докато ние бяхме стигнали средата, той успя без ни бави, да ни догони и накрая на кръга беше само с 4 пропуска, свършвайки наравно с нас по време. :bravo:
 
Нагоре