HFT-Ruse 20-21 Април

Карлсон

Потребител
А пък аз утре ще говоря с едни русенски колежки да дойдат привечер да ни масажират....... спусъците, да омекнат малко... :lol:
 

Карлсон

Потребител
Николчето каза 17 градуса и без дъжд, момчета, ритуалите на шамана са хванали.... ^-^ Да кажем НЕ на дъждобраните... :cheers:
 

didarai

Редовен Потребител
Да попитам като не разбрал.
Последно стрелбата започва в 14.00 часа в Събота?
 

luft9waffe

Редовен Потребител
dinkata написа:
Има ли бая кал на поляната/трасето ?
Няма кал,Динко.
Стартът е в 14 00 ,но между 12 00 и 13 30,ще направим записване,брифинг и жребий.
Утре преди обед ще маркирам черния път от асвалта,през мотопистата до мястото.С парчета червено-бяла лента през 50-100м.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Аз съм най-големият Марко Тотев на България! От два дни ме гази страшен грип и не мога да мърдам!Провали ми прекрасното прекарване с мили приятели.А от седмици се готвех за пътуването до Русе.И от миналата седмица колата беше готова.То бива,бива лош късмет,ама чак толкова! :wall:
Пожелавам на всички приятели весело настроение,хубаво хапване и пийване и успехи в стрелбата!
На мен ХФТто ми се размина. :'(
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И да внимавате с Русенските доктори, че гледаите какви ги правят ;) http://www.mediapool.bg/%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B0-%D1%8F%D0%B4%D0%B5-%D0%B1%D0%BE%D0%B9-%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%B5-%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80-news205441.html
Ние с Николай (pretorian) утре ще пристигнем живот и здраве, весело изкарване тая вечер :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
След малко товарим и тръгваме. Господ да е с нас по пътя! Намерих в къщи едно уйски дето му е изтекъл срока с много години. ;) Ама ще го донеса пък който иска да рискува с него. :D
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Айде късмет с времето и по-лекичко със шишетата. Жалко че имам ангажименти.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Срещата тече с пълна сила.
Трасето е разположено.
Около 30тина души са вече около огъня....попийвайки.
 

FreeMan

Редовен Потребител
ivodoc написа:
Срещата тече с пълна сила.
Трасето е разположено.
Около 30тина души са вече около огъня....попийвайки.

Супер сте!
Стягаме багажа и сутрин рано въртим гуми!
:cheers:
 

didarai

Редовен Потребител
Завърнах се благополучно(за разлика от отиването когато навигатора ми реши , че Букурещ е достижима цел :crazy:).
Той е и виновника за количеството и качеството на снимките(на мен ми каза: "снимах ве,...хората,колите,позициите,всичко"),но.....колкото толкова.
http://didarai.snimka.bg/sports/hft-ruse-2013-g.746748.all
Случи се приятно топло и слънчево време.Прекарах отлично,запознах се и на живо с много колеги от форума,но за жалост трябваше веднага след края на стрелбата да поема обратно.
Благодаря за предоставената за това възможност на организаторите , както и за приятната компания и съветите на колегата petkof , a на peko за чашките.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И ние се прибрахме по живо, по здраво! До следващи срещи за тези с които не можахме да си вземем довиждане! :)
Поредния преживян разкош с колеги и ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ДОМАКИНИ! Благодарим им от сърце! :yes: :yes: :yes:

И поздрав специално за Динката от Варненската група! :D ;)

Орк. Кристали - Ти Нямаш Сърце
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Радвам се, че успях да дойда и да се видим с много колеги, за което Благодарности на организаторите. И ние с Николай се прибрахме преди няколко часа, в много добро настроение и с леко съжаление че не можахме да дойдем от Петък.
Времето бе прекрасно до толкова, че ми изгоря врата ;) Настрелях се доволно :rambo: :rambo: :rambo: полафихме и посмяхме си чудесно.
Ето малко снимки от мене, щеше ми се повечко да можех да снимам ама уви, човек се улисва от приказки и стрелба ;) http://soundmax.snimka.bg/sports/n-s-ruse-20-21-2013.746882
До следващи срещи за тези с които не можахме да си вземем довиждане!
До нови срещи и от мен :cheers:
Благодаря за приятното прекарвана на всички :goodbye:
 

bor1968

Потребител
И аз току що се прибрах.
Благодаря на организаторите за страхотното трасе и положения труд. :clap:
Боби си свърши перфектно работата като шаман. :sunny:
Изкарах няколко незабравими дни сред чудесни хора. :cheers:
 

djboby

Потребител
И аз искам да изкажа благодарнос на всички които дойдоха. За мен бяха едни два прекрасни дена. Също така брагодаря на хората които които оказаха съдействие за нареждането на трасето съответно и за прибирането. Радвам се, че няма недоволни. До нови срещи и нека следващите стават се по големи и по посещавани. А тези които не дойдоха сигорне вече се скубят от яд за това което са пропуснали ;) :cheers:
 

Di_mitar

Потребител
И Ямболската група се прибрахме благополучно ( въпреки обиколката от типа "Опознай Родината за да я обикнеш" ) :yahoo:
Адмирации към организаторите на поредното приятно изживяване :rose:
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Страхотно прекарани два дни с прекрасни хора стрелби,състезание,хапване,пийване и забавление(толкова много не съм се смял от години :lol:)
Перфектна организирана среща от домакините :clap:
 
Нагоре