HFT-Ruse 20-21 Април

dinkata

Редовен Потребител
Аа ако няма да има пистолет може да ми се изсипят сърцата по пътя... :cheers:
Шегувам се, ама виж замисли се сериозно да постреляме малко... мераклии има винаги, а не е толкова сложна организацията :cheers:
 

djboby

Потребител
43.789762, 25.958505 Това са координати в гугъл вкарайте ги там и ще видите ясно къде ще е точно мятото за лагеруване и стреляне табели се пак ще има. Но и някой да не оцели къд е е точно обажда се и ще бъде посрешнат.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Боби на това място не сме ходили. От къде е потхода? Като за старото място или по-нагоре към гробищата има друг черен път?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Доста километри съм навъртял в студентските ми години в този район и по спомен канала може от юг да се пресече по моста, но не знам сега в какво състояние е.
Предполагам(а и от картата така излиза) срещу ул. Синивир трябва да се отбие от пътя и после по склона и по прашните пътища.
 

djboby

Потребител
Като за старото място е пътя това е 200м по самия път по надоло. Макси и там ще ти харесва също мястото е много добро и имаме достатъчно количество дърва и то нарязани. А и малко разнобразие да има.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
А защо го сменяме, старото си е супер - познато, закътано, широко и отработено.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
А защо го сменяме, старото си е супер - познато, закътано, широко и отработено.
Решихме,че на всички са писнали предишните 2 места за лагер и трасе(най-вече на нас-туземците).Наистина е близо,подходът е същия.Има места за прострелка и стрелба на 100+ метра.
Самото трасе е в широк дол-сечище,напълно безопасно.Мястото за лагер е на метри и ще събере поне 20 палатки и 2Х автомобили.Дръвца,както каза ГЛАВНИЯТ,има бол.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз си търся с кой да пътувам, че пътните да ни излезнат по-малко ще се радвам да пътувам с някой или да правя компания на някой, пък ако сме повече още по-добре :cheers:
 

djboby

Потребител
Ако не намериш с кого да пътуваш идвай с влака аз ще те посрешна на гарата. Няма да е за пъри път някой да пътува с автобус или влак и да го посрещаме.Ако решиш нещо такова пиши ми във фейса и ще се разберем.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
djboby написа:
Ако не намериш с кого да пътуваш идвай с влака аз ще те посрешна на гарата. Няма да е за пъри път някой да пътува с автобус или влак и да го посрещаме.Ако решиш нещо такова пиши ми във фейса и ще се разберем.
Мерси за предложението Боби :cheers: Все пак ще сме с кола, за сега сме двамата с pretorian от Стара Загора ако има още хора по пътя за обиране да казват идеята за сега е още от петък вечерта да сме там, но има време до тогава и ще видим ;)
 

Карлсон

Потребител
Момчета, вятър ще има ли от къде да доливаме, потърсих в темата на Русенската група, но все пак... ;)
 

anibis

Редовен Потребител
Помпа Пламене помпа си вземи,колегите от Русе до колкото знам нямат компресор. :pumping: ;)
 

djboby

Потребител
По принцип има къде но става с предварително оговаряне с човека, ако искаш да ти е пълна за определен ден.
 
A

Anonymous

Гост
Изпитите ми започват на 15-ти, до 18-19-ти ще са свършили и независимо от резултата, смятам да присъствам.
 

djboby

Потребител
Променяме час за започване на състезанието който става 14:00 на 20.04. днес направихме подготовка на мястото за палатки и огън. Днес ми напомниха ще има и такса за участиe в състезанието, както следва за деца и песионери 2лв и 5лв за останалите.


Ето и снимка на пъря как да се стигне до палатките и трасето.
 

Attachments

  • polqna.jpg
    polqna.jpg
    116.2 KB · Прегледи: 109

dinkata

Редовен Потребител
Извинети наистина ли сти го написали "орИхите" ХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХАХАХХХ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Нагоре